Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Kaliteli Eğitim Alırken Bütçesini Korumak İsteyenlerin Tercihi!

Dublin’de Kaliteli Dil Kursu Ekonomik Fiyatlarla

CES Dil Okulu – İrlanda

İrlanda’nın en sevilen şehri Dublin’de dil eğitimi almaya karar verdiyseniz incelemeniz gereken dil okullarından biri CES olacak… Akademik ortama ve şehir merkezine yakın konumda olan CES eğitim kalitesi ve cazip bütçeleriyle bilinen okullardandır. Gelin CES Dil Okulu aklında sizi biraz bilgilendirelim…

Bütçesini Düşünenler CES Dil Okulunu İncelemeye Alın!

Avrupa’nın en canlı şehirlerinden birinde eğitim alma yoluna girdiniz ve okul arayışı içindesiniz. E bütçelerde cazip olsun istiyorsunuz… O zaman size önerimiz CES Dil Okulu. CES hem eğitim kalitesi hem de cazip bütçeleriyle aklınızdaki soruların cevap bulduğu bir okul olacaktır. Eğitmen kalitesi ve ilgi çekici eğitim metotlarıyla CES İngilizcenizin kısa sürede gelişmesini sağlayacaktır. İlgili eğitmenler sizin eksik olduğunuz noktaları saptayıp, bu eksiklikleri gidermeniz için size destek olacak. Okula gittiğiniz ilk gün oryantasyona tabi tutulacaksınız. Bu okulu, okulun eğitim anlayışını, yaşadığınız bölgeyi ve eğitim süreniz boyunca sizi neler beklediğine dair güzel bir bilgilendirme olacaktır. Okulda düzenlenen bilgi yarışmaları ve çeşitli oyunlar İngilizcenizi pratik edebileceğiniz keyifli aktiviteler arasında… Okul; Star Language School of Europe ve Language Travel Magazine ödüllerinin de sahibidir ve İngiltere’de merkezleri bulunmaktadır. Bu sebeple güven veren ve yüksek eğitim kalitesi olan bir kurumdur. Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi programları açmaktadır.

Merkeze Yakın Okul Kendinize Ayıracağınız Daha Fazla Zaman Demek!

CES; Dublin tarihi Dublin şehrinin tam kalbinde, Dublin’in başlıca cazibe merkezleri olan Trinity College, Dublin Castle ve Temple Bar ile aynı caddede yer alan bir kampüse sahiptir. Bu merkezi konumu sizin ders çıkışlarında sosyal hayatın içine adım atmanıza ve istediğiniz yere kısa sürede varmanıza olanak sağlar. Bu ulaşım kolaylığı yollarda geçirilecek zaman kaybını engelleyecek ve bir güne çok fazla aktivite sığdırmanızı sağlayacaktır. Ders çalışmaya da eğlenmeye de vaktiniz kalacak…

 CES, Dublin’in merkezinde yer alır ve bütün ana tren hatlarına yakındır, okulun hemen yanında otobüs durakları vardır. Böylece istediğiniz yere kolay ulaşım sağlarsınız. Ayrıca Dublin bisiklet kullanımı için idealdir, bu sebeple sokaklarda pek çok bisikletli görebilirsiniz. Size önerimiz gider gitmez bir bisiklet edinmeniz olacaktır. Bisikletle her yere kolayca ulaşabilir, Dublin sokaklarının keyfini çıkarabilir ve formunuzu korursunuz.

 Okul; sanat galerine ve müzelere ziyaretler, tarihi ve doğal güzelliğe sahip alanlara geziler, doğa ve tarih yürüyüşleri düzenlenmektedir. Öğleden sonraları düzenlenen futbol, bozling, beysbol, voleybol, tenis gibi çeşitli spor aktivitelerine katılıp, spor yapma imkânı bulursunuz. Kültür sanata meraklıysanız o konularda düzenlenen geziler sizin ideal olacaktır. İrlanda tarihi dokusu olan bir şehir olduğundan burada yaşamayı çok seveceksiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Her iki seçeneğin kendi içerisinde güzel yanları vardır. Aile yanında kalmak sıcak kanlı İrlanda halkıyla birlikte olmanızı sağlarken, yut konaklaması yaşıtlarınızla keyifli vakit geçirmenizi kolaylaştırır. Sizin için en uygun konaklama şeklinin hangisi olduğuna Global Vizyon danışmanlarıyla karar verirseniz daha doğru adımlar atmış olursunuz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım