Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İtalya’da Moda ve Tasarım Okulları

İtalya’da Moda ve Tasarım Okulları

Neden İtalya'da Eğitim?

İtalya’da Moda ve Tasarım Okulları

 

Bir açık hava müzesi haliyle İtalya mimarisi, müziği ve yemeklerinin dışında adından moda ve tasarımla da sıkça söz ettiriyor.

 

Eğitim diğer Avrupa ülkelerinde olduğu gibi İtalya'da da çok önemli bir konuma sahiptir. Eğitime daha bir yaşından başlamaları eğitime verdikleri önemin en açık göstergesidir. Öğrencilerin okuldan mümkün mertebe faydalanabilmesi için Cumartesi günlerinde de eğitim verilmesi doğrusu Türkiye’den buraya yeni gelen birisi için biraz alışılmamış bir durumdur.

 

Neden İtalya'da Eğitim?

 

İtalya'nın eğitim sistemi İngiltere'deki eğitim sisteminin bir benzeridir. İtalya'da, 55 devlet üniversitesi (università), 17 vakıf üniversitesi, 3 teknik üniversite (politecnico), 2 yabancı öğrenciler için oluşturulan üniversite ve 12 enstitüsü (istituto universitario) olmak üzere toplam 89 yüksek öğrenim veren eğitim kurumu bulunmaktadır.
İtalya'daki bütün üniversiteler devlet tarafından desteklenmektedir. O yüzden, öğrencilerin fazla miktarlarda harç parası ödemesine gerek kalmamaktadır.  İtalya'daki her üniversitenin kalitesi birbirine yakındır ve oldukça iyidir.  Bu nedenle öğrenciler de istedikleri herhangi bir İtalyan üniversitesini tercih edebilirler. Herhangi birinde alacakları eğitim bir diğerinden pek farklı değildir. 

İtalya, pek çok moda ve tasarım okuluna ev sahipliği yapmaktadır. Bu okullarda İşletmeden Pazarlamaya ilgili branşlarda lisans, yüksek lisans veya sertifika düzeyinde çeşitli programlar açılmaktadır. Genelde programların dili İngilizce'dir. Programlara kabul için yeterli düzeyde İngilizce şartı aranmaktadır. Eğer İngilizce dil seviyeniz istenilen seviyede değilse, belli bir süreliğine hazırlık eğitimi de alabilirsiniz.

 

Eğitim ve Yaşam Maliyeti

 

İtalya’da üniversite eğitimi 3 yıl, yüksek lisans eğitimi ise istenilen bölüme göre 1 veya 2 yıl sürüyor. Yıllık eğitim ücretleri 1.000 – 6.000 Euro arası değişmekte olup 1 senelik yaşam maliyeti 7.000-9.000 Euro civarıdır.

 

İtalya okullarımız;

 

Istituto Lorenzo De’Medici

John Cabot University

MIP- Politecnico Di Milano

Naba

Domus Academy

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım