Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İsviçre’de turizm ve otelcilik eğitimi

İsviçre’de turizm ve otelcilik eğitimi

Neden İsviçre'de Eğitim?

İsviçre’de turizm ve otelcilik eğitimi

 

İsviçre, doğal kaynaklar bakımından zengin olmadığı için yatırımlarını eğitime ve bilgiye yöneltmiştir. İsviçre ekonomisi yüksek kalifiye eleman ve iyi eğitilmiş çalışanlar üzerine kuruludur. Bankacılık ve finans sektörlerinde çok güçlü bir ekonomiye sahip olan İsviçre, uzun süredir siyasi ve askerî tarafsızlık geleneğine sahiptir. Bu nedenden ötürü birçok uluslararası örgüte evsahipliği yapmaktadır.

 

İsviçre'nin resmi dili Almanca, Fransızca, İtalyanca ve Romanş dilleridir. Federal hükümet dört resmî dili de kullanmak zorundadır. Federal Mecliste bu dört dilde simültane tercüme yapılmaktadır.

 

Neden İsviçre'de Eğitim?

 

İsviçre, dünyanın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahiptir. İsviçre’de yükseköğrenim hizmeti veren kurumların büyük kısmı devlete aittir ve 10  Devlet (Kanton) Üniversitesi ve 2 tane Federal Teknik Enstitüsü bulunmaktadır. Ayrıca çok sayıda özel üniversite bulunur.

Özel üniversiteler özellikle turizm, otelcilik, işletme, uluslararası ticaret, bankacılık gibi alanlarda eğitim vermektedir.

 

Turizm ve Otelcilik alanında oldukça iyi eğitim verilen İsviçre’de her yıl on binlerce öğrenci  Turizm ve Otelcilik programlarına kayıt yaptırmaktadır. Almanca, Fransızca ve İngilizce verilen kurslarda diploma programları olduğu gibi üniversitelerde Turizm ve Otelcilik lisans eğitimi de yapılabilir. İsviçre Otelcilik Okulları Birliği (ASEH) eğitim ve staj programlarının profesyonel derecede iyi yapılması için çalışmalarda bulunmaktadır.

 

Kabul Koşulları

 

Üniversitelere giriş, standart testlere göredir. Üniversitelerde eğitim dili genellikle Almancadır. Bazı enstitülerde ise eğitim dili Fransızcadır. Türkiye’den İsviçre’ye eğitim görmeye gidecek olan öğrenciler, öncelikle dil sınavına tabi tutulur. Dil seviyesi yetersiz olan öğrenciler bir sene boyunca hazırlık sınıfına alınır ve dil eğitimi görmek zorundadırlar.

 

İsviçre’de üniversiteye girebilmek için gereken şartlar şu şekilde:

-        LYS sınavı ile dört senelik bir okula kayıt yaptırmış olmak

-        Sonrasında Almanca, İngilizce, Matematik, Tarih, Coğrafya veya Fizik derslerinden oluşan bir hazırlık programına sekiz boyunca devam edip 6’lı not sisteminde ortalama 4 getirmek

-        Eğitim masraflarını karşılayacak birini göstermek

 

 

Eğitim ve Yaşam Maliyeti

 

Eğitim devlet üniversitelerinde ücretsizdir veya çok cüzi bir ücret talep edilir.  Aylık ortalama yaşam maliyeti 700 Euro civarıdır.

 

Özel kurumlara bağlı olarak faaliyet gösteren Turizm ve Otelcilik okullarında, bir yıllık Turizm ve Otelcilik eğitim programı fiyatı, ortalama $ 20.000 civarıdır.

 

Global Visions Üniversite Yerleştirme Departmanı İsviçre Üniversite ve Kolejleri ;

 

Glion Hotel Management School

Les Roches Hotel Management School- Laureate International Universities

HTMI Hotel and Tourism Management Institute

Swiss Education Group

            Cesar Ritz Hospitality College

            Hotel Institute Montreux

            IHTTI International School of Hotel Management

            Swiss Hotel Management School 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım