Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İrlanda'da Eğitim İngilizce Kursları Üniversite Eğitimi

İrlanda Yaşam, Eğitim, Konaklama ve Çalışma

İrlanda Hakkında

İrlanda dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden birisine sahiptir. Son 10 yılda Avrupa’nın en dinamik, “high-tech”ülkesi olan İrlanda pek çok uluslararası kurumun merkez üssü seçtiği bir ülkedir. Genç bir nüfusa sahip İrlanda dünyada yaşam kalitesi açısından “en yaşanabilir” ülkelerden birisidir.

Müziği, yaşam tarzı, doğal güzellikleri ve sıcak insanlarıyla yabancı öğrenciler için cazip bir ülkedir İrlanda. Türk öğrencilerin henüz çok fazla tercih etmediği ve az sayıda Türk öğrencinin bulunduğu ülkede daha çok, Polonya, Rus, İtalyan ve İspanyol öğrenciler eğitim yaparlar.

İrlanda’da İngilizce kursları son yıllarda büyük gelişim göstermiştir. Şu anda yaklaşık 60 farklı özel dil okulu ve devlet üniversitesinde İngilizce kursları verilmektedir. İngilizce Kursları aynen İngiltere dil okullarındaki kursların içeriğine sahip olmasına rağmen okul ücretleri açısından İngiltere’ye kıyasla daha ekonomiktir.

İrlanda hem Avrupa hem İngiltere hem de Amerika ile çok yakın ilişkiler içerinde olan bir ülkedir. Avrupa Birliğinin en önemli “küçük” ülkelerinden birisi olan İrlanda, Avrupa’nın “High-Tech” firmalarının merkezlerine ev sahipliği yapar. Yıllarca İngiliz Kolonisi olması nedeniyle İngiltere ile çok yakın ilişkiler içerisindedir. Ayrıca, Amerika’da milyonlarca İrlanda kökenli “Amerikalı” yaşamakta ve pek çoğu İrlanda ile hem ticari hemde kültürel ilişkiler içerisindedir. İrlanda bu kendine özgü yapısı nedeniyle yabancı öğrencilerin ilgisini çekmekte ve pek çok ülke için model olma yönünde hızla ilerlemektedir.

İrlanda Üniversiteleri son yıllarda inanılmaz atılımlar yapmış ve dünya çapında akademik çalışmalara imza atar hale gelmişlerdir. Dünya Edebiyatına büyük katkı yapan İrlanda’lı yazar ve şairlerin eğitim yaptığı ve kökleri yüzlerce yıl öncesine dayanan tarihi üniversiteleri yanısıra, son yıllarda kurulan ve dünyanın en önemli teknoloji ve bilim üniversiteleri olmaya aday “Teknoloji Enstitüleri” ile İrlanda öğrencilere her alanda kaliteli eğitim sunmaktadır. İngilizceyi güzel manzaraları, dost canlısı insanları ve etkileyici kültürel mirası ile İrlanda’ da öğrenen binlerce öğrenci vardır.

İRLANDA’YA SEYAHAT

Yüzölçümü olarak fazla büyük olmayan ülkede arabayla her yere ulaşmak oldukça kolaydır. Bununla birlikte Dublin, Belfast, Cork, Galway ve Shannon arasında uçak seferleri yapılmaktadır. Birçok şehir ve kasabada araba kiralama merkezleri bulunmakla birlikte pahalı olduğundan tavsiye edilmemektedir. Turistlerin büyük çoğunluğu İrlanda’yı bisikletle dolaşmayı tercih etmektedir. İndirimli seyahat kartları, Uluslar arası öğrenci belgesi olanlara trenlerde % 50, otobüslerde ise % 15 indirim sağlamaktadır. Ayrıca otobüsler trenlere göre daha ucuzdur.

İRLANDA’DA ÇALIŞMA VE SAĞLIK

İrlanda’da Avrupa birliğine üye ülke vatandaşları basit sağlık hizmetlerinden yararlanabilir. Diğer ülke vatandaşlarının ise özel sağlık sigortası yaptırması gerekmektedir.

İRLANDA’DA İNGİLİZCE DİL EĞİTİMİ

İrlanda yurtdışında İngilizce öğrenmek isteyenler için birçok seçenek sunmaktadır. Zümrüt yeşili coğrafyası köklü tarihi ve sıcak insanlarıyla İngilizce öğrenmek için iyi bir seçim olan İrlanda’nın başkenti Dublin genç öğrenciler için canlı ve sosyal bir hayat sunar. Gece hayatı oldukça renkli olan kentte büyülü İrlanda müziğini her yerde duymak mümkündür. Yabancılar için 190 İngilizce öğrenim merkezi bulunan Ülkede bütün kurs merkezleri İrlanda Eğitim ve Bilim merkezi tarafından onaylıdır ve İngilizce Eğitim Danışmanlığı tarafından denetlenir.

Her ihtiyaca cevap verecek şekilde birçok seçeneğin bulunduğu kurs merkezlerinde, İngilizce öğretmeninin evinde İngilizce öğrenmekten, Üniversitede İngilizce öğrenmeye kadar birçok seçenek mevcuttur. İrlanda’da İngilizce öğrenmenin yanı sıra ata binmek ve dans etmek gibi birçok etkinlikte de bulunmak mümkündür. Özellikle Batı Avrupa’dan birçok öğrencinin bulunduğu İrlanda’da 1999 verilerine göre öğrencilerin %33 İtalya, %24 İspanya, %17 Fransa, %10 Almanya ve % 16’sı diğer ülkelerden gelmektedir.

Okulların ortalama fiyatları 2 haftalık genel İngilizce kursu 379$, 2 hafta aile yanı konaklama ücreti 334$, yurt konaklaması ise 356$’dır. Kurslarda Cambrige sınavlarını, Tofel sınav ve daha başka birçok sınavı almak mümkündür.

İrlanda’da Eğitim, Yaşam ve tüm Okulların Bilgileri için;
www.educationireland.ie

İrlanda’da İngilizce Eğitimi Veren Okulların Bilgileri İçin;
www.mei.ie 

İrlanda hakkında turistik ve diğer bilgiler için;
www.tourismireland.com
www.visitireland.com
www.discoverireland.com

İrlanda Dil Okulları

İrlanda’nın dünya genelinde isim yapmış yüksek kaliteli eğitimi, sağlam bir mükemmeliyet anlayışı üzerine kurulmuştur. İrlanda, bozulmamış doğasıyla, çağdaş modern kentleri, tarihi kent manzaralarını zengin doğal ortamlarla bir araya getiren çok güzel bir ada ülkesidir. Arkadaş canlısı olmakla isim yapmış, güvenli ve İngilizce konuşan ülke, dünyanın her yerinden gelen öğrencileri en sıcak bir şekilde karşılamaktadır.

1. Arkadaş canlısı ve güvenli bir ülke
Bunu söyleyen yalnızca biz değiliz. İrlanda, Lonely Planet tarafından yapılan oylamayla 2008 ve 2010 yıllarında dünyanın en arkadaş canlısı ülkesi olarak seçildi ve 2009 Küresel Barış Endeksi’nde 12’nci sırada yer aldı. Eşi benzeri görülmemiş mizah anlayışıyla birlikte misafirperver doğası, İrlanda’daki yaşamı unutulmaz bir deneyim haline getirir. Adanın çok çeşitli olan doğası, tırmanma, su sporları ve top ve takım sporlarının hepsi gibi birçok açık hava etkinliği için idealdir.

2. İngilizce konuşan bir ülke
İngilizce konuşan bir ülke olan İrlanda, özellikle komşusu İngiltere ve ABD gibi İngilizce konuşan dünya ile yakın kültürel, ekonomik ve eğitim bağlarına sahiptir.

3. Uluslararası çapta kabul gören diplomalar ve kredili ders seçenekleri
İrlanda diplomaları, dünya genelinde mükemmelliği açısından kabul görür. Öğrenciler, oldukça saygı gören işletme okulları, mükemmel bilimsel ve teknoloji merkezleri kadar isim yapmış dil, sosyal bilimler ve edebiyat fakültelerinde geniş bir yelpazede sunulan programlar arasında tercihte bulunabilirler.

4. Destekleyici öğrenme ortamları
Kendini öğrencilere adamış uluslararası ofisler, İrlanda’daki zamanları süresince öğrencileri tam anlamıyla desteklemek için akademik, idari ve uzman görevlilerle yakın çalışırlar. Bu destekleyici yapılar yoluyla öğrenciler bilgiye, tesislere, hizmetlere ve çalışanlara doğrudan erişebilirler.

5. Yenilikçi ve yaratıcı kültür
İrlanda, dünyaya öncülük eden yenilikçi geçmişi ile zengin kültürel mirası olan bir ülkedir. Oscar Wilde’ın fantezilerinden kalıpları yıkan James Joyce’a, çığır açıcı kuantum fizikçisi John Bell’den Nobel Ödüllü Ernest Walton’a İrlanda’nın eşsiz yenilikçi ve yaratıcı kültürü, İrlanda deneyiminin bütünleyici bir parçasıdır.

6. Fark yaratan mezunlar
İrlanda’nın mezunları kendi alanlarında fark yaratan, bulundukları topluluklarda lider ve tüm dünyada mükemmeliyetçiliğin elçileridir. Kazanılan diplomalar ve İrlanda’da kurulan bağlantılar, başarıya götüren bir pasaporttur.

7. İrlanda’nın önde gelen küresel firmaları
Başarıyı yakalamak için becerikli, eğitimli ve yüksek kapasiteli bir işgücü ihtiyacı içinde olan firmalar İrlanda’yı tercih ediyorlar. İrlanda, aralarında Google, Facebook, Pfizer, Apple, Intel’in yer aldığı birçok firmaya ev sahipliği yapmaktadır, tüm bu küresel firmalar İrlanda’yı Avrupa’daki üsleri olarak seçiyorlar.

Potansiyellerini gerçekleştirmek için İrlanda’yı seçen, giderek artan sayıdaki uluslararası öğrenciler arasına siz de katılmak istiyorsanız ilk adımı atın. Geleceğiniz İrlanda'da...

Kaplan English Dil Okulları

Dublin

Kaplan Dublin en çekici Gregoryan mimari ve zengin öğrenci yaşamıyla ünlü bir Avrupa şehri olan Dublin’de bulunmaktadır. Dublin okulu yabancı dil olarak İngilizce eğitim akredite kurumu MEI üyesidir. Dublin köklü bir kültürel geleneğe ve canlı bir sosyal atmosfere sahiptir. Okul Dublin’in kültürel merkezi “Temple Bar” da bulunur. Okulun 10 dersliği, multimedya olanakları, ücretsiz kablosuz internet ve öğrenci kafeteryası bulunur. Kaplan College Dublin’de kurs izleyen öğrenciler, okul tarafından organize edilen geziler ve etkinliklere katılabilirler.

Bu gezilerden bazıları; geleneksel İrlanda barları, İrlanda Dans etkinlikleri, spor karşılaşmaları, müze ve sanar galerisi ziyaretleri, meşhur Trinity College, Guinness Storehouse, Jameson Distillery , Glendalough ve Wicklow dağları gezileri.

Kaplan Dublin’de haftada 20-24 veya 30 ders Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınavları Hazırlık Kursları, İngilizce kursu ve maaşlı bir işte çalışma programı- Opus, staj programı, akademik sömestr ve akademik yıl programları düzenlenir. Öğrenciler, okul tarafından dikkatle seçilmiş İrlandalı aileler yanında veya öğrenci evlerinde konaklayabilirler. Türk öğrencinin neredeyse hiç olmadığı Kaplan College-Dublin’de eğitim yapmak bir ayrıcalıktır.

Kaplan College Irish Universities Foundation Program- İrlanda Üniversitelerinde Lisans ve Yüksek Lisans hazırlık Programı:
Kaplan College- Dublin’de verilen en önemli programlardan birisi “İrlanda Üniversitelerine Hazırlık” kursudur. Kaplan Dublin İrlanda genelinde 20 farklı üniversite ve kolejin hazırlık programını yürütür 30 hafta süren hazırlık programlarına Ocak, Nisan ve Ekim aylarında başlanabilir. En az orta seviyede İngilizcesi olan öğrencilerin katıldığı bu programda öğrenci hem akademik İngilizcesini geliştirir hemde üniversitede yapacağı eğitim dalına yönelik ön hazırlık yapar.

Öğrenci hazırlık yılı sonrası isterse İngiliz üniversitelerine de geçiş yapabilir. Yaklaşık 40 farklı İngiliz Üniversitesi Kaplan Hazırlık programını kabul etmekte ve öğrenciler 1. sınıftan üniversitelere başlayabilmektedirler. Program 30 hafta devam eder. İlk 10 haftada öğrenciler, genel İngilizce, akademik İngilizce ve IT dersleri alırlar. Sonraki 10 haftada ise IELTS hazırlık, Akademik Çalışma Yetenek ve Sayısal dersler takip ederler. Son 10 haftada ise üniversitede yapmak istedikleri alana yönelik dersler izleyebilirler. Bu derslerden bazıları; Muhasebe, Matematik, İşletme, Enformasyon Sistemleri, Bilgisayar ve İnternet, Bilgisayar Programlama, Hukuk, Pazarlama, Medya ve İletişim, Turizm ve Otelcilik, Sosyal Bilimler.

Öğrenciler, hazırlık programını takip ederlerken kendilerine üniversiteler konusunda danışmanlık veren bir danışman ile birlikte hazırlık sonrası hangi üniversitelerde eğitim yapabileceği üzerine çalışır ve kurs bitimine 4-5 ay kala üniversite başvurularını yaparlar. Öğrenci 6 farklı üniversite veya bölüme başvuru yapabilir ve mutlaka en az bir üniversiteden kabul alır.

Kaplan Pathway hazırlık programını tamamlayan öğrencilerin yerleştirildiği önemli üniversitelerden bazıları; University of London, Aston University, Bournemouth University, University of Brighton, University of Bristol, Brunel University, City University London, Dublin Business School, University of Essex, Exeter University, University of Glasgow, Lancaster University, Leeds University, Leicester University, Liverpool University, London Southbank University, Middlesex University, University of Nottingham, Oxford Brookes University, Sheffield University, University of Southampton, University of Swansea, University of Ulster.

İngiltere veya İrlanda’nın en iyi üniversitelerinde lisans eğitimi için Kaplan Üniversite Hazırlık programı en iyi ve ekonomik seçeneklerden birisidir.

ELI Schools Dublin ve Drogheda 

Dublin ve Dublin’in bir banliyösü olan Drogheda’da okulları bulunan ELI Schools yetişkinlere ve çocuklar ve gençlere İngilizce kursu ve Work and Study programları vermektedir. 

ELI Schools Dublin merkezi hakkında
ELI Dublin, şehrin  merkezinde  bulunmaktadır. Lokasyon olarak Royal Bank, Trinity College, Grafton Street ve pek çok alışveriş merkezine çok yakın bir mesafede bulunmaktadır. Toplu taşımaya olan yakın mesafesi sebebiyle de öğrenciler konakladıkları ailelerin evlerinden okula çok rahat bir şekilde ulaşabilmektedirler. Eli Schools Dublin İrlanda’nın en büyük dil okulu olması sebebiyle öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve memnuniyetini üst seviyede tutmak amacıyla, eğitim programlarına, öğretmenlerine, sosyal faaliyetlere,  bina donanımlarına ve teknik ekipmanlarına fazlasıyla önem vermektedir. ELI Dublin Öğrencilerine part-time iş bulma konusunda yardımcı olmaktadırlar. 

ELI Schools İrlanda Konaklama seçenekleri
Okul aile yanı, Eli Schools residence, hotel, öğrenci evi şeklinde farklı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Ailelerin öğrencilerin öğrenim süreleri boyunca sorun yaşamamaları için özenle seçilmektedir. Aile yanı konaklama tercih eden öğrenciler sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinden de yararlanabilmektedirler. Aile yanında ise özel banyolu, çift kişilik ya da tek kişilik odalar ve en suite şeklinde farklı seçenekler de bulunmaktadır. Eli Dublin residence ise okul binasının hemen yakınlarında bulunmaktadır. Tek kişilik veya çift kişilik odaların seçilebildiği yurtta özel banyolu oda seçeneği de bulunmaktadır.

ELI Schools İrlanda Eğitim Programları

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

IELTS Hazırlık

Emerald Cultural Institute Dublin

1986 yılında Dublin merkezde kurulmuş olan The Emerald Cultural Institute, dil okulu olarak uzman kadrosu dünya çapında  bir üne sahiptir. ISO 9001:2000 akrediteli okul olarak hedefi öğrencilerine kaliteli bir eğitim ve kültürel bir deneyim yaşatmaktır. Genel ve profesyonel İngilizce kurslarını yıllardır uzman  kadrosu ile başarı ile pek çok farklı ülkeden gelen öğrencilerine sunar. İngilizce dil programının yanı sıra Cambridge, TOEFL, IELTS ve Ana dili İngilizce olmayan öğretmenler için de İngilizce Öğretmenliği programları bulunmaktadır. İrlanda her yaşta öğrenciler için, cazip, güvenli ve sıcak bir ortamda dil eğitimi alabileceği bir seçenek olup, kurs ve yaşam maliyetleri açısından bir çok ülkeye nazaran size daha hesaplı bir dil eğitim imkanı sunar.

Emerald Dublin Sosyal Olanakları

25 adet iyi dekore edilmiş sınıf

Dil laboratuarı

Video odası ve kütüphane

İnternet ve e-mail imkanı

Okuma odası

Kantin

Emerald Dublin Konaklama
Aile yanı:
İrlandalı bir aile yanında konaklama İngilizcenizi kullanma açısından avantaj sağlayacağı gibi İrlanda kültürü ve günlük yaşamı konusunda keyifli bir tecrübe kazandırır. Eğer sıcak bir aile ortamında, ekonomik ve konforlu bir konaklama istenirse Aile Yanı konaklama doğru bir secimdir.

Konaklamaların bir kısmı yürüyüş mesafesinde sağlanabilmektedir.

Tek ve 2 kişi paylaşımlı odalarda – Haftada 14 öğün

8 yaş altı konaklamalarında günde 3 öğün

Eylül-Mayıs dönemleri arası ise yemeksiz seçeneği mevcuttur.

Öğrenci yurdu: 2 ya da 4 kişilik odalarda konaklama

Yaz dönemi tek kişilik odalar ayarlanabilir

Ortak banyo

Ortak mutfak

Ortak oturma ve TV odası

Griffith Hall

Şehir merkezine uzaklığı 24 dakikadır.

2 Odalı daireler şeklinde olup her bir dairede 3-4 öğrenci kalır.

Odalar 2 kişilik olup odalarda yatak-dolap-masa ve sandalye mevcuttur.

Modern dekore edilmiş TV ve oturma odası mevcuttur.

Apartmant: Özellikle yaz aylarında popüler bir konaklama şekli olup, fiyatlar haftalık 800 Euro dan başlamakta olup özelliklerine göre değişmektedir. Konaklama yemek içermemektedir. İstek ve talep üzerine teklif verilmektedir.

Emerald Dublin Eğitim Programları

Yoğun İngilizce Programı : 20 Ders grup

Combined Kurs :20 Ders gurup +5 Ders Birebir

İntensive Plus: 26 saat gurup Kurs

İntensive Plus + examination

İntensive Plus + Business

Akademik Yıl Programı

Ögretmenler İçin Kurs


Griffith College Dublin 

1974 yılında kurulan Griffith College Dublin, Cork ve Limerick’ de bulunan merkezleriyle İrlanda’nın en büyük bağımsız  eğitim kurumlarından birisidir. Ana kampüs Dublin güneyinde bulunan St. Stephen’s Green’e bir kilometrelik mesafede yedi dönüm arazi üzerine kurulmuştur. Griffith College ulusal ve gittikçe artan uluslararası öğrenci başarısına sahiptir. Okul öğrencilere birinci kalite ders ve mükemmel çalışma materyalleri sağlamasıyla başarılı, ödüllü bir potansiyele sahiptir. Bu özelliğiyle uluslararası HETAC ödülüne layık görülmüştür.

60 farklı ülkeden 1000’in üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Okul uluslararası bir ortama sahiptir. Dublin’in şehir merkezinde yer alan kampüsüyle tek olma avantajına sahiptir. Kaliteli öğretmenleri ile dil eğitimine büyük katkı sağlamaktadır.

En kaliteli ve tecrübeli öğretmenlerle çalışmak okulun en önem  verdiği konudur. Ayrıca 8 hafta ve üzeri kayıt olan her bir öğrenci için sınıf kitapları ücretsiz verilir. 

Griffith College Sosyal Olanakları

Fitness room

Öğrenci birliği (Facebook’ta inceleyebilirsiniz)

Çalışma odaları olan kütüphaneler

Bütün kampüste ücretsiz internet erişimi

Bilgisayar Laboratuvarları

Kolej restoranı

Kampüs içi konaklama

Uluslararası öğrenci destek bölümü

Griffith College Konaklama Seçenekleri
Dublin’de ekonomik ve güvenli konaklama Griffith Halls ve aile yanı konaklama seçeneklerini içermektedir.

Griffith Halls

Şehir merkezine 15 dakika yürüyüş mesafesindedir.

İki blok şeklinde inşa edilmiştir. Her blok aynı biçimdedir.

Mobilyalı 2 odalı daireler

Düzenlenmiş bahçeler ve yürüyüş yolları

Çamaşırhane

Her dairede ücretsiz internet erişimi

24 saat güvenlik

12 adet tekerlekli sandalye ile girilebilen oda ve duyma engelli öğrenciler için 1 adet oda

Yeraltı otoparkı

Self Catering

Griffith College Eğitim programları

Genel İngilizce: 20 saat (15+5 seçmeli)

5 seviyede sunulmaktadır. (Beginner English/Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced) Süre 2-52 hafta.

Konuşma İngilizcesi

İş İngilizcesi

Sınava Hazırlık: FCE (First Certificate Examination), CAE (Certificate of Advanced English), İş İngilizcesi sertifikası, IELTS ve TOIEC.

Akademik İngilizce Programları

Sözlük Geliştirme

Yazma kursu

Dinleme kursu

Okuma kursu

En iyi İrlanda Dil Okulları Listesi

Eli Schools İrlanda

Kaplan English Dublin

Galway Language Centre

Atlas Language School, Dublin

Emerald Cultural Institute, Dublin

Berlitz, Dublin

Swan Training Institute, Dublin

Centre of English Studies (CES), Dublin

NCG - New College Group, Dublin

OHC English , Dublin

Dorset College, Dublin

ATC Language Schools, Dublin

Babel Academy of English, Dublin

ATC Language Schools , Bray

Cork English World, Cork

Active Language Learning, Dublin

Delpin Dublin

ISI Dublin

ISE Dublin

Apollo English Language Centre, Dublin

Twin Chapterhouse, Dublin

UCD- University College Dublin  Applied Language Centre, Dublin

Dublin Language School, Dublin

Limerick Language Centre, Limerick

Birchwater Education, Limerick

EC Dublin

Waterford English Language Centres, Waterford

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım