Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

International House London İngilizce Dil Okulu

International House London Hakkında Genel Bilgi

Kuruculardan John Haycraft (CBE) ve eşi Brita Haycraft, uluslararası boyutta iletişime ve kültür etkileşimlerinden topluluklar kurmaya inandıkları için bir okul kurdular. İnternationel House London kurucuları, şu anda CELTA ismiyle bilinen ve Cambridge Üniversitesi tarafından kabul edilen ilk öğretmen eğitimi yeterliliğine 1962 yılında ön ayak olmuşlardır. IH London hâlâ insanlara yapabileceklerinin en iyisini yapmaları konusunda ilham verilmesi gerektiğini söylerler. Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için son derece uygun bir okuldur. 

Internationel House dil okulu Londra'nın merkezindeki güzel Covent Garden'da yer alır. Yurt dışında dil eğitimi almak istersen aynı anda güzel bir şehirde yaşamak isteyenler için iyi bir dil okuludur. Okulun konumu aynı zamanda Londra'nın sunduğu her şeye ulaşılabilir bir yerdedir. Internationel House London dil okulu, modern, klimalı, büyük bir kütüphane, kafe, bilgisayar merkezi, konforlu sosyal etkinlik alanları, resepsiyon ve 53 tam donanımlı geniş, aydınlık sınıflara sahip, dokuz katlı bir okuldur. Bunun yanında IH dil okulu Birleşik Krallık’ta Genç Öğrenci Merkezlerine sahipler. 

IH London dil okulu özellikle yurt dışında dil eğitimi almayan gelen Türk öğrencilerin tüm öğrenme yolculuğu boyunca eğitim verir: İngilizce (16+ yaş için), Genç Öğrenciler (8-17 yaş), Yönetici Merkezi (30+ yaş profesyoneller için), Öğretmen Eğitimi, Yabancı Diller, Akşam Kursları ve Sınav Merkezine sahiptir. 

IH Londra, dünyanın en büyük bağımsız okul ağı olan International House ağının öncüsüdür ve onun aynı zamanda bir parçasıdır. : 50'den fazla ülkede 150'den fazla okula sahiptir. 

IH Londra dil okulu, tutkulu öğretmenleri ile yurt dışında dil eğitimi için gelen öğrencilerin dil eğitimlerine enerji ve coşku katıyor, öğrencilere sınırlarını zorlamaları ve tam potansiyellerine ulaşmaları noktasında büyük bir ilham veriyor. IH London dil okulu, genellikle uygulamalarını iyileştirmeye ve öğrencilere mümkün olan en iyi öğretimi sunma gayretiyle, kurumu en yüksek profesyonellik standartlarına bağlamaya çalışır. 

Neden International House London Dil Okulu?

International House London'da dil eğitimi almanın en önemli nedenleri, yurt dışında İngilizcenizi geliştirmek veya yine yurtdışında başka bir dil öğrenmek, kariyer ve yaşam hedeflerinize ulaşma yolunda büyük bir adımdır. 

Yurt dışında dil eğitimi hedefiniz konusunda International House London’a güvenmeniz için işte birkaç neden; EL Gazetesi'nde yer alan habere göre, 2019 yılında Londra'daki en iyi değere sahip okul seçilmiştir. International House London bir hayır kurumudur ve yurt dışında eğitim alma deneyiminizde yanınızda olmak için sürekli gelişim programını uygular.

Öğretmenlerinin tamamı CELTA onaylıdır. Öğretmenlerin öğretim yeterliliği de İngilizce öğretiminde mükemmelliği temsil eder ve Cambridge Üniversitesi tarafından değerlendirmeye tabi tutulur. Öğretmenlerimizin çoğu aynı zamanda öğretmen eğitmenidir ve bazıları ELT'de yayınlanmış yazarlardır.

IH London, özellikle yurt dışında eğitim görmek istediği için kendisini seçen öğrencilerine tüm öğrenme yolculuğu boyunca eğitim verir: uluslararası genç öğrenciler, yetişkinler için İngilizce, sınavlar, profesyonel öğrenciler, öğretmen eğitimi ve diğer modern diller okulda önemli bir yer tutar. 65 yılı aşkın bir süredir eğitim veren International House London, şu anda global bir marka olan International House World'den daha önce kurulmuştur. IH London dil okulu, ileri düzey öğretmenler için British Council işbirliğinde Distance Delta'yı sunan tek okuldur. Bunun yanında Londra'da tıp İngilizcesi için yüz yüze OET hazırlık kursları sunan ilk okuldur.

Avrupa'nın en büyük IELTS sınav merkezlerinden biri olan IH London dil okulu, yurt dışında eğitim almak ve ardından Cambridge sınavları, iş İngilizcesi için BULATS ve tıbbi İngilizce için OET sınavlarına girmek isteyenler için IH London, tüm bu sınavlarla akredite bir merkezdir. Diğer okullar öğrencilerini sınavlara girmeleri için IH London dil okuluna gönderiyorlar.

International House London girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

International House London Kursları

Genel İngilizce Kursu

Dört dilin tamamında yeterliliği geliştirin beceriler verir: dinleme, okuma, yazma ve konuşma. Konuşma dilinde telaffuzu ve akıcılığı geliştiren İngilizce sağlar. İngilizce kelime bilginizi genişletmeye yöneliktir. 

30 Yaş Üstü için İngilizce Kursu 

Yetişkinlere özel bu kursta, özellikle uluslararası gezilerde ihtiyaç olan yabancı dil eğitimini sağlar. 

Bire Bir Kurs 

IH London dil okulu bire bir dersler ile ilerleme hızı konusunda esneklik sunar. Kişiye özel dil öğrenme programı oluşturur. 

İş İngilizcesi Kursu 

Öğrencinin uluslararası ticarette ya da kendi iş sektöründe daha etkili rol alması için dil pratiğini geliştirmeye yönelik bir kurstur. 

IELTS Hazırlık Kursu 

Bu kurs, IELTS sınavının tüm bölümlerini, öğrenci için gerekli stratejileri öğretmeyi kapsar ve istenen puanlar için tavsiyeler verir.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

International House London Sosyal Aktiviteleri

IH London dil okulunun Özel Sosyal Program ekibimi, özellikle yurt dışında eğitim için kendisini seçen öğrencilerinin Londra'yı keşfetmeleri ve diğer öğrencilerle arkadaş olmaları için günlük etkinlikler ve aktiviteler düzenlemektedir. Neredeyse her hafta Londra genelinde yürüyüş turları, Oxford veya Edinburgh gibi güzel şehirlere hafta sonu gezileri, 5'er kişilik futbol gibi sosyal aktiviteler ve düzenli dil değişimleri gibi kültürel etkinlikler düzenlenmektedir. Etkinliklerin çoğu tamamen ÜCRETSİZ veya özellikle öğrencileri için oldukça indirimlidir.

International House London Konaklama Seçenekleri

Aile Yanında Konaklama

Aile yanında konaklama, yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için Londra'da kalmanın ve İngiliz kültürüne hakim olmanın en maliyetli yoludur. İngilizce konuşan bir ev sahibiyle yaşamak, yemek zamanlarında İngilizce pratik yapabileceğiniz ve konuştuğunuz dil konusunda daha fazla güven kazanabileceğiniz anlamına gelir. International House dil okulu Londra'nın 3. ve 4. bölgelerindeki en uygun semtlerde konforlu konaklama için olanak sunar. 

Rezidans Konaklama

Old Street, Tufnell Park, Potobello, Kings Cross rezidanslarında öğrencilerine uygun fiyatlarda konaklama imkanı sağlar. 

Otel Konaklama

Strand Palace Hotel, uzun bir süredir International House London dil okulu öğrencilerine uygun odalar kiralar. 

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

International House London Fiyatları

International House London maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım