Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

İngiltere’nin En Popüler Dil Okullarından Oxford House College’da Cazip Fiyatlı Eğitim

Londra’da Öğrencilik Hayatı

Londra’da öğrencilik düşündüğünüz gibi oldukça keyifli geçmekte. Oxford Street ‘te bulunan Oxford House College binası canlı hayatın tam içerisindedir. Londra’nın ikonik noktalarından olan Oxford Street’de alışveriş yapılacak pek çok dükkân bulunmaktadır. Pek çok millettin bir araya geldiği bu buluşma noktasında yeni insanlarla tanışabilir, günlük hayata karışabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Oxford House College’in diğer bir şubesi ise; Thames Nehri kenarına kurulmuş olan Richmond’dadır. Richmond sevimli, sakin ve güvenli bir kasaba havası taşımaktadır. Londra merkeze 20 dakikada varılabildiğinden dolayı şehir hayatına karışmak isteyenler hızlıca merkeze ulaşabilir. Sakin ve güvenli bir kasabada yaşayıp, arzu ettiğinizde hızlıca şehir hayatının içerisine girebilmek bize çok cazip geldiğinden okulun Richmond şubesini çok sevdik.

Konaklama Seçenekleri

Okul aile yanı ve yurt seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı seçenekler yurtlara göre daha uygun fiyatlı olduğundan aile yanı konaklamayı öneririz. Aileler ve yurtlar okula mümkün olduğunca yakın mesafelerde olmasına dikkat edilmektedir. Size en uygun konaklamayı bulmak için Global Vizyon danışmanlarıyla görüşmenizi öneririz.

İngiltere’de Uygun Fiyatlı Dil Okulu : Oxford House College Dil Okulu

Oxford House College Dil Okulu – Londra

İngiltere’deki dil okullarını incelediğimiz gezimizin Londra ayağında ziyaret etiğimiz diğer bir dil okulu Oxford House College oldu. Tarihine, atmosferine, canlılığına ve kozmopolitliğine hayran kaldığımız Londra’da bir dil okulunda eğitim almak isteyenlere gönül rahatlığıyla önerebileceğimiz Oxford House College hakkında kısa bilgilendirmeler yaparak, seçim sürecinizi kolaylaştırmak isteriz. Okul hakkında size söyleyeceğimiz en belirleyici konu; okulun Londra’daki okullar içerisinde en uygun fiyatlılardan biri olduğu… Öğretmen yetiştiren bir okul olduğundan eğitim kalitesi bir hayli yüksek olan okulun fiyat skalası kalitesine göre oldukça caziptir. Özellikle öğleden sonra sınıflarını seçen öğrenciler çok cazip fiyatlara eğitim almaktadır. Yurtdışında dil eğitimi alırken bütçenizi korumak istiyorsanız Oxford House College sizin için doğru tercihlerden biri olacaktır.

İngiltere’de Uygun Fiyatlı Dil Okulu

İngiltere’nin en popüler dil okullarından olan ve yılda 7 binin üzerinde öğrenciye İngilizce öğreten kurum sizin de ihtiyaçlarınıza çözüm olacak. Londra’da 2 ayrı şubede eğitim veren okulun her iki şubesi de farklı isteklere hitap etmektedir. Oxford Street ve Richmond’da eğitim binaları bulunan okul, farklı isteklere ve ihtiyaçlara sahip öğrenceleri düşünerek bu şekilde yapılanmış. Oxford Street’teki okul; şehri keşfetmek ve şehir hayatının içerisinde olmak isteyenler için oldukça uygun. Hareketli hayatın içerisinde yer alan okul öğrencilerin sosyalleşmesi için gerekli imkanlara da sahip. Okulun en önemli özelliklerinden biri de çok çeşitli referans ve çalışma materyalleri içeren bir kütüphaneye sahip olması. Yaptığımız ziyaret esnasında bu kütüphanede pek çok öğrencinin vakit geçirdiğini gördük… Richmond şubesi sakin ve güvenli bir alan isteyen öğrenciler içindir. Küçük bir kasaba ortamında eğitim imkânı sunan Richmond şubesindeki öğrenciler, bu sakin ve güvenli yaşantıyı çok sevdiklerini ve istedikleri zaman Londra’ya kısa sürede ulaşabilme şansları olduğunu söyledi. Londra’nın en güzel ilçelerinden birinde bulunan okuldan Londra merkeze 20 dakikada varabiliyorsunuz… Thames Nehri’nin karşısında konumlanan okulun çatı katında bulunan kafeden harika Soho manzarasını izleyebiliyorsunuz. Bu kafe öğrencilerin buluşma noktası durumunda…Eğitmenler öğrencilerle yaptıkları bire bir görüşmeler sonrası yaptıkları değerlendirmeler neticesinde, öğrencinin kur atlayıp atlayamayacağına karar veriyor. Bu yüzden bir kurun ortalama ne kadar sürdüğünü sizinle paylaşmıyoruz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım