Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngiltere Oxford’da Eğitim

İngiltere Oxford’da Eğitim

Oxford’un eşsiz çekiciliğinin bir parçası olan görkemli binaları ve nehir kenarındaki görünümünün mükemmelliğiyle karşılaşmak, insanı bu mükemmelliği unutulmazları arasına almaya mecbur bırakır. 800 yılı aşkın devam eden oturmuş geleneği ve eğitimiyle çok iyi bilinen Oxford, yüzyıllardır süregelen kendine has bu tarihiyle eşine az rastlanır bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Şehirde birçok eski dükkân ve geleneksel pazar yerinin yanında yeniyi temsil eden birçok modern dükkân, alışveriş merkezi, bar ve restoran bulunmaktadır.

Oxford Müzesi (The Museum of Oxford) şehrin tarihini en iyi dile getiren yerdir. Bu yüzden şehrin tarihiyle tanışmak için birçok ziyaretçinin gideceği ilk yer burasıdır. Bununla beraber Ashmolean Müzesi (The Ashmolean Museum) ve Modern Sanat Müzesi (The Museum of Modern Art) gibi yerler uluslararası niteliktedir ve önemli tarih olayları hakkında oldukça iyi bilgi sunduğu için ziyaret edilmesi gerekir. Ayrıca Alis Harikalar Diyarında’nın (Alice in Wonderland) ve Harry Potter’daki Hogwarts Hall’in doğum yeri olarak görülen Christ Kilisesi (Christ Church) görülmesi gereken önemli yerler arasındadır.

Şehir içindeki ve etrafındaki parklar ve yeşil alanlar, şehrin huzurlu bir havaya bürünmesini sağlar. Bu alanlar yürümek, piknik yapmak, sakin bir gün geçirmek ya da sadece güzel manzaraya hayran kalmak için yapılmıştır adeta. Akşam için düzenlenen eğlence bolluğu da Oxford’un yaşamak için de popüler bir yer olduğunu gösterir. Drama, dans, bale, opera ve müzikalleri içeren bu canlı eğlence organizasyonları, milli ve uluslararası şirketler tarafından Apollo ve Oxford Tiyatro’larında gerçekleştirilir. Bunu yanı sıra öğrenciler tarafından düzenlenen yapımlar ve konserler,  tarihi mekanlar olan Sheldonian Amfi Tiyatrosu’nda (The Sheldonian Theatre) veya  Christ Katedrali’nde (Christ Church Cathedral) gerçekleştirilir.

Publar, kulüpler ve kafeler  cazın, komedinin ve diğer aktivelerin buluşma yerleridir. Oxford’un  eğitim konusundaki uluslararası düzeydeki ünü tartışılmazdır. Oxford Üniversitesi  (The University of Oxford), Oxford Brookes Üniversitesi (Oxford Brookes University) yüksek kalitesi tartışılmaz eğitim vermektedir.

Oxford ve Türkler

Oxford yabancı öğrenciler için çekim merkezi olduğu gibi Türk öğrenciler içinde en çok tercih edilen şehirlerden birisidir. Oxford Üniversitesinin giriş koşulları çok zor olduğu için Türk öğrencilerin büyük bölümü Oxford Brookes Üniversitesinde eğitim yapmaktadır. Oxford dil okullarında ise yaz aylarında Türk öğrenci sayısı artmaktadır. Diğer dönemlerde ise  göreceli az da olsa önemli bir Türk öğrenci nüfusu bulunmaktadır. Türk öğrenciler genelde 3-4 ya da 8 ay devam eden paket programları tercih etmektedirler.

Oxford İngilizce Dil Okulları:


Kaplan English Oxford
Oxford Intensive English
OHC Summer English
EC English Oxford
Oxford Üniversiteleri
Bucksmore Summer Schools
Oxford International 
Oxford Brookes Üniversitesi
Oxford Royale Academy
OHC English
Oxford Yaz Okulları
Oxford High School GDST
Kings Oxford
Embassy Summer English
Headington School
CES English Oxford
Oxford Liseleri
St Edward's School
Regent Langauge Training 
Magdalen College School
d'Overbroeck's College ve Rye St Antony School

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım