Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video Kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 533 590 23 61


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

0533 590 23 61


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 533 590 23 61

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/


Ofislerimiz pandemi şartlarına göre düzenlenmiş ve gerekli tüm önlemler alınmıştır.

Bina girişinde güvenlik tarafindan ateş ölçümü ve HES Kodu kontrolü yapılmaktadır.

Bina ve kat girişlerinde dezenfektan, maske, kolonya basta olmak üzere hijyen ürünleri bulunmaktadir.

İki kattan oluşan ofisimizde bekleme alanlarimiz gayet genis ve havadardir.

Görüşme odalarimiz mesafe kurallarinin çok üzerinde standartlara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile mesafeli görüşmeler yapabilmektesiniz.

Ofisimizin temizlik görevlisi her görüşmenin ardından odalarimizi havalandırmakta ve dezenfekte etmektedir.

Her aksam ofisin genel temizligi yapılmaktadır.

Ofis görüşmesi yapmak isterseniz içiniz rahat olarak ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.  Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngiltere Oxford’da Eğitim İngilizce Dil Okulları ve Üniversiteler

İngiltere Oxford’da Eğitim

İngilizce Dil Okulları, Üniversiteler, Liseler ve Yaz Okulları

Oxford’un eşsiz çekiciliğinin bir parçası olan görkemli binaları ve nehir kenarındaki görünümünün mükemmelliğiyle karşılaşmak, insanı bu mükemmelliği unutulmazları arasına almaya mecbur bırakır. 800 yılı aşkın devam eden oturmuş geleneği ve eğitimiyle çok iyi bilinen Oxford, yüzyıllardır süregelen kendine has bu tarihiyle eşine az rastlanır bir şehir olma özelliği taşımaktadır. Şehirde birçok eski dükkân ve geleneksel pazar yerinin yanında yeniyi temsil eden birçok modern dükkân, alışveriş merkezi, bar ve restoran bulunmaktadır.

Oxford Müzesi (The Museum of Oxford) şehrin tarihini en iyi dile getiren yerdir. Bu yüzden şehrin tarihiyle tanışmak için birçok ziyaretçinin gideceği ilk yer burasıdır. Bununla beraber Ashmolean Müzesi (The Ashmolean Museum) ve Modern Sanat Müzesi (The Museum of Modern Art) gibi yerler uluslararası niteliktedir ve önemli tarih olayları hakkında oldukça iyi bilgi sunduğu için ziyaret edilmesi gerekir. Ayrıca Alis Harikalar Diyarında’nın (Alice in Wonderland) ve Harry Potter’daki Hogwarts Hall’in doğum yeri olarak görülen Christ Kilisesi (Christ Church) görülmesi gereken önemli yerler arasındadır.

Şehir içindeki ve etrafındaki parklar ve yeşil alanlar, şehrin huzurlu bir havaya bürünmesini sağlar. Bu alanlar yürümek, piknik yapmak, sakin bir gün geçirmek ya da sadece güzel manzaraya hayran kalmak için yapılmıştır adeta. Akşam için düzenlenen eğlence bolluğu da Oxford’un yaşamak için de popüler bir yer olduğunu gösterir. Drama, dans, bale, opera ve müzikalleri içeren bu canlı eğlence organizasyonları, milli ve uluslararası şirketler tarafından Apollo ve Oxford Tiyatro’larında gerçekleştirilir. Bunu yanı sıra öğrenciler tarafından düzenlenen yapımlar ve konserler,  tarihi mekanlar olan Sheldonian Amfi Tiyatrosu’nda (The Sheldonian Theatre) veya  Christ Katedrali’nde (Christ Church Cathedral) gerçekleştirilir.

Publar, kulüpler ve kafeler  cazın, komedinin ve diğer aktivelerin buluşma yerleridir. Oxford’un  eğitim konusundaki uluslararası düzeydeki ünü tartışılmazdır. Oxford Üniversitesi  (The University of Oxford), Oxford Brookes Üniversitesi (Oxford Brookes University) yüksek kalitesi tartışılmaz eğitim vermektedir.

Oxford ve Türkler

Oxford yabancı öğrenciler için çekim merkezi olduğu gibi Türk öğrenciler içinde en çok tercih edilen şehirlerden birisidir. Oxford Üniversitesinin giriş koşulları çok zor olduğu için Türk öğrencilerin büyük bölümü Oxford Brookes Üniversitesinde eğitim yapmaktadır. Oxford dil okullarında ise yaz aylarında Türk öğrenci sayısı artmaktadır. Diğer dönemlerde ise  göreceli az da olsa önemli bir Türk öğrenci nüfusu bulunmaktadır. Türk öğrenciler genelde 3-4 ya da 8 ay devam eden paket programları tercih etmektedirler.

Oxford İngilizce Dil Okulları:


Kaplan English Oxford
Oxford Intensive English
OHC Summer English
EC English Oxford
Oxford Üniversiteleri
Bucksmore Summer Schools
Oxford International 
Oxford Brookes Üniversitesi
Oxford Royale Academy
OHC English
Oxford Yaz Okulları
Oxford High School GDST
Kings Oxford
Embassy Summer English
Headington School
CES English Oxford
Oxford Liseleri
St Edward's School
Regent Langauge Training 
Magdalen College School
d'Overbroeck's College ve Rye St Antony School

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım