Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

İngilizceyi Kolay, Eğlendirici ve Ödüllendirici Yoldan Öğrenmek İsteyenlerin Tercihi...

Kanada Toronto’da Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi Almak İsteyenlerin Tercihi Oxford House College !

Oxford House College Dil Okulu – Toronto

Toronto’daki dil okullarını incelediğimiz yazılarımızda sıra son okul, Oxford House College’da… Toronto’da bulunan dil okulları arasında bahçesi ve avlusu bulunan tek okul olan Oxford House College öğrencilere keyifli bir atmosferde eğitim alma imkânı sunuyor.

Toronto’da bulunan okullar içerisinde uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Oxford House College gerek eğitim kalitesi gerekse öğrencilerine sunduğu atmosferle tercih ediliyor…

Haydi gelin Oxford House College’ı size yakından tanıtalım…

Keyifli Bir Atmosferde Kaliteli Eğitim Almak İsteyenlerin Tercihi Oxford House College Olacak!

1974 yılından bu yana eğitim veren ve dünyanın pek çok noktasında şubesi olan Oxford House College kaliteli eğitimi uygun fiyatlarla sunmaya gayret eden bir kurum… İngiltere, Amerika, Avustralya ve Kanada’da okulları bulunan OHC, tüm şubelerinde eğitim kalitesini yüksek bir standarda oturtmuştur. Okulun eğitime bakış açısı “İngilizce öğrenmek kolay, eğlenceli ve ödüllendirici olmalıdır!” Bu sebeple öğrenciyi sıkıcı bir eğitimin içerisine hapsetmeden, günün ilgi çekici konu başlıklarıyla harmanlanmış, deneyime ve pratiğe dayalı bir eğitim vermektedir. Bu da öğrencilerin kısa sürede gelişim göstermesini sağlıyor.

Okuldaki tüm eğitmenler çok donanımlı ve her biri oldukça yardımsever… Öğrenciler ile tek tek ilgilenmeye çalışıyorlar. Öğrencinin eksik kaldığı noktaları tespit edip, bunun üzerine yoğunlaşmasını sağlıyorlar. Sınıfların maksimum 16 kişilik olması eğitmenlerin öğrencilerle birebir ilgilenmesini olumlu yönde etkiliyor.

Okulda her Pazartesi seviye belirleme sınavı yapılarak, yeni gelen öğrenciler sınıflara yerleştiriliyor. Öğrenciler, OHC’nin diğer şubelerine transfer olabilme şansına sahip…

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık, Teacher Training programları açılıyor. Okul özellikle ‘Teacher Training’ kursuna büyük ilgi görüyor. Mesleğinde daha başarılı olmak isteyen öğretmenler kendi eğitimleri için OHC’yi tercih ediyor.

Sosyalleşmeden İngilizceni Geliştiremezsin!

Yurtdışında dil eğitimi almanın bu kadar hızlı geliştirici etkisi olması dili sürekli pratik edebilmenizden kaynaklıdır. İngilizceyi günlük hayatın içerisinde ne kadar kullanırsanız dile o kadar alışır, konuşma çekingenliğinizi üzerinizden atar ve güven kazanırsınız. Bu yüzden yurt odanızda ya da aile yanında kaldığınız odada kendinizi kapatmaktan ve sadece derslerde İngilizce konuşmaktansa sosyal hayata karışmanız sizin için yararlı olacaktır. Toronto aktivitelerle dolu ve hareketli bir şehir olduğundan ne yapacağınıza dair sıkıntı yaşamazsınız. Sokağa çıkıp uzun yürüyüşler yapıp, market alışverişine bile gitseniz sıcak Kanada halkıyla küçük sohbetleriniz olacaktır. Zaten doğası da harika olan şehirde doğa yürüyüşleri yapıp kendinizi rahatlatabilir ve stresinizi üzerinizden atabilirsiniz. Eğer “ben kendi başıma sosyalleşemiyorum” diyorsanız okul size bu konuda da yardımcı oluyor.

Şehrin merkezinde avantajlı bir konuma sahip olan Oxford House College; Wellesley metro istasyonuna yürüme mesafesinde, Eaton’ın merkezine ve CN Kulesi’ne 10 dakika mesafededir. Bu da günlük hayatın içerisine dahil olmanızı sağlar. Kendi başına yapacağınız etkinliklerin yanı sıra okulun düzenlediği etkinliklere da katılabilirsiniz. Film gecesi, buz pateni, kaya tırmanışı, dart geceleri gibi aktiviteler düzenleyen okul bunların yanı sıra CN Kulesi, Niagara Şelaleleri ve akvaryuma da geziler düzenliyor. Okulda eğitim aldığınız süre boyunca etkinlik programlarını takip ederseniz pek çok farklı deneyim kazanabilir ve ilginç yerler keşfedebilirsiniz.

Konaklama

Okul; aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okula 15 ve 60 dakika mesafede olmaktadır. Yurtlar ise aile yanı konaklamaya göre daha yakın mesafede olabilmekte. Yurtlar farklı lokasyonlarda olabildiğinden kesin bir mesafe vermemiz zor. Bu sebeple Global Vizyon danışmanlarıyla konaklama seçeneklerinizi görüşmenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım