Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngilizce Pratik Yapmanın 6 Yaratıcı Yolu

1. İngilizce sesli kitaplar dinleyebilirsiniz

Birçok insan için İngilizce öğrenmek, uzun ve sabır isteyen bir süreçtir. Özellikle de bir noktada takılı kaldığınızı ve ilerlemediğinizi düşündüğünüzde pratik yapmak zor gelebilir. Neyse ki gündelik rutinlerinizin dışına çıkarak daha yaratıcı bir şekilde İngilizce pratik yapmanız mümkün. Sizin için İngilizce pratik yapmanın 6 yaratıcı yolunu derledik.

1. İngilizce sesli kitaplar dinleyebilirsiniz

Kitap okumak için düzenli olarak zaman ve imkan bulamayabilirsiniz. Oysa sesli kitapları yürürken, araba kullanırken hatta iş yaparken bile dinleyebilirsiniz. Üstelik sesli kitap dinlemek İngilizce öğrenmenin de eğlenceli ve yaratıcı bir yolu. En önemli avantajları ile şunlar:

- Dilediğiniz bölümü istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz. 

- İstediğiniz hızda dinleyebilirsiniz.

- Dinlemek istediğiniz cinsiyeti ve aksanı seçebilirsiniz.

İngilizce sesli kitapları; Audible, Project Guthenberg ve Librivox gibi sitelerde ve Youtube gibi platformlarda bulabilirsiniz.

2. İngilizce sohbet arkadaşı edinebilirsiniz

Sosyal medya platformlarını, mobil uygulamaları ve İngilizce dil forumlarını araştırarak İngilizce sohbet edeceğiniz arkadaşlar edinebilirsiniz. Bu kişilerle, ister Skype gibi programlar aracılığıyla web kamerası üzerinden isterseniz telefondan görüşebilir; hatta mektup arkadaşı olabilirsiniz.

3. Netflix’i İngilizce izleyebilirsiniz

Dijital platformların çoğalmasıyla birlikte, alt yazılı/alt yazısız İngilizce dizi ve filmlere ulaşmak çok kolay. Bu nedenle zaman buldukça, Netflix gibi platformlardan alt yazılı İngilizce dizi ve film izleyebilirsiniz. Üstelik bildiğiniz bölümleri alt yazısız izleyerek dinleme pratiği de yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman durdurup bilmediğiniz kelimeleri not edebilir, daha sonra bu kelimelerin anlamlarını araştırabilirsiniz. İyi bir başlangıç yapmak için nispeten daha kısa süren eğlenceli yayınları izlemenizi tavsiye ederiz.

4. İngilizce Scrabble oynayabilirsiniz

Özellikle kelime dağarcığınızı geliştirmek için, internet üzerinden Scrabble ve benzeri oyunları oynayabilirsiniz. Üstelik bazı oyun sağlayıcıları oyun oynarken sohbet edebilmenize de imkan veriyor. Böylelikle hem oyun oynuyor hem de İngilizce sohbet edebiliyorsunuz.

5. Sevdiğiniz sanatçıların röportajlarını okuyabilir ve izleyebilirsiniz

Dünyaca ünlü sanatçıların yaptıkları röportajlar genellikle hem metin olarak hem de video olarak internette erişilebilir halde bulunuyor. Siz de sevdiğiniz sanatçıların web sitelerini inceleyebilir, oradaki bağlantılardan yararlanarak röportaj yaptıkları makaleleri okuyabilir ve videoları izleyebilirsiniz.

6. Şarkı sözlerini inceleyebilirsiniz

Her gün birbirinden farklı onlarca şarkı dinliyoruz. Çoğunlukla İngilizce olan bu şarkıların sözlerini inceleyebilir, beğendiğiniz sözleri not alabilirsiniz. Böylelikle hem keyif alır, hem de kelimelere, telaffuzlara, aksanlara aşinalık kazanabilirsiniz. 

Eğer unutulmaz bir deneyim yaşamak istiyorsanız, İngilizce’yi yurt dışında dil okulunda öğrenebilirsiniz. Böylelikle bir yandan eğitiminizi tamamlarken diğer yandan yeni arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşayabilir ve gittiğiniz ülkenin kültürünü öğrenebilirsiniz. Siz de İngilizce’yi ana dili İngilizce olan bir ülkede, uygun fiyatlardaki kaliteli programlarda öğrenmek isterseniz, Global Vizyon’un yurt dışı eğitim konusundaki uzman danışmanlarından yardım alabilirsiniz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım