Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/




Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngilizce öğrenmede işinizi kolaylaştıracak yayınlar

İngilizce öğrenmede işinizi kolaylaştıracak yayınlar

Dijital yayınlar aracılığıyla İngilizcenizi geliştirmenin birçok avantajı bulunuyor. Öncelikle dijital yayınlar genellikle kısa, konuya odaklı ve eğlenceli oluyor. Videoyu veya ses dosyasını dilediğiniz zaman durdurabiliyor, yavaşlatabiliyor, geriye veya ileriye alabiliyorsunuz. Neredeyse bütün yayınlar ana dili İngilizce olan bir konuşmacı tarafından yayınlanıyor. Üstelik birçok içeriğin altyazı seçeneği bulunuyor ve bu sayede öğrenciler altyazıları okuyabiliyor. En popüler yayınları sizin için derledik.

English Addict with Mr. Duncan

https://www.youtube.com/channel/UC8pPDhxSn1nee70LRKJ0p3g

İngiltere’deki evinden tüm dünyaya İngilizce öğreten Mr. Duncan’ın kanalı, Youtube’un en popüler İngilizce eğitim kanallarının başında geliyor. İngilizce konusunda tutkulu biri olan Mr. Duncan’ın dile olan aşkını, videolarından da anlayabiliyorsunuz. Genellikle mizahi bir anlatıma sahip olan Mr. Duncan psikolojiden politikaya, ekonomiden dil bilgisine kadar her konu hakkında video çekiyor. 2006 yılından beri eğitim içerikleri üreten Mr. Duncan, Youtube’un en eski yayıncılarından biri.

BBC Learning English

https://www.youtube.com/user/bbclearningenglish/videos

Dünyanın en büyük medya kuruluşlarından biri olan BBC, özellikle yeni başlayanlar için her gün İngilizce içerik paylaşıyor. TOEFL, IELTS gibi sınavlara hazırlanan öğrencilere ise BBC Learning English’in web sitesindeki “News Review” bölümünü tavsiye ederiz. Burada, politikadan ekonomiye güncel haberlerin özetlerini, bilmeniz gereken kelimeleri ve ilgili kısa videoları bulabilirsiniz. 

English with Jennifer

https://www.youtube.com/user/JenniferESL/featured

Konulara göre gruplanmış yüzlerce video içeren English with Jennifer sayfası, özellikle yeni başlayanlar için basit anlatımı ve telaffuza odaklı eğitimi ile dikkat çekiyor.

Learn English with EnglishClass101.com

https://www.youtube.com/user/ENGLISHCLASS101

6 milyondan fazla abonesi olan EnglishClass101, birbirinden önemli, kısa kısa anlatılmış binlerce videosuyla özellikle orta seviye İngilizcesi olanlar için ideal bir yayın.

British Council: Learn English with Kids

Şarkı dinlemek, yeni bir dil öğrenmenin en keyifli ve etkili yollarının başında geliyor. Melodi ve ritimler sayesinde kelimeleri ve cümle yapılarını hafızamıza daha güçlü şekilde kazıyabiliyoruz. İkinci dil olarak İngilizce öğrenen yetişkinler de BBC Council’in çocuklar için yarattığı Learn English with Kids kanalındaki animasyonlu şarkılardan ve tekerlemelerden yararlanabilir. 

Voice Of America Learning English

VOA’yı diğer haber kanallarından ayıran önemli bir özellik var. Haberler normalden daha yavaş anlatılıyor, böylelikle dinleyiciler anlatılanları kelime kelime idrak edebiliyor. Üstelik İngilizce seviyenize göre beginner, intermediate ve advanced seçeneklerinden birini seçip o seviyedeki haberleri izleyebiliyorsunuz. İçinde barındırdığı farklı alanlardaki konularla birlikte; özellikle TOEFL, IELTS gibi akademik İngilizce sınavlarına girmeyi hedefleyen öğrenciler için eşsiz bir kaynak.

Britlish-Learn British English

Britlish, diğer birçok dil öğrenme kanalından farklı bir yaklaşıma sahip ve gündelik hayatınızda karşılaşabileceğiniz ilginç şeylere odaklanıyor. Havaalanında gerek duyacağınız cümlelerden, müzik aletleri hakkında bilgilere kadar yüzlerce konuyu barındırıyor.

Eğer İngilizce’yi, bu kanallardan değil de İngilizce konuşulan bir ülkede öğrenmek isterseniz İngilizce eğitim programlarına ve dil okulları listesine göz atabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım