Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İngilizce Bilmeden Work And Study Programı’na Katılabilir Miyim?

Kanada

Kanada’da Work and Study Programı’na katılan öğrenciler, dil eğitimlerinde gelişme katettikten sonra; deneyim istemeyen garsonluk, kasiyerlik, otel temizliği ve bakımı, resepsiyon, bulaşıkçılık, satış temsilciliği, çocuk bakıcılığı ve barmenlik gibi işlere yönelebiliyor. Kanada’da asgari ücret ve yaşam maliyetleri bölgelere göre değişiklik gösteriyor. Yaşamın daha pahalı olduğu eyaletlerde asgari ücretler yüksekken, yaşamın daha ucuz olduğu eyaletlerde asgari ücretler de düşük oluyor.

İrlanda

İngilizce seviyeleri yüksek olmayan öğrenciler, İrlanda’da Work and Study yaparken bir yandan da restoran, kafe, market, otel ve mağazalarda çalışabiliyor. İngilizve seviyesi daha yüksek olan öğrenciler ise Google, Takeda, Bayer, Microsoft, IBM, Huawei, Allianz, Fijutsu, Deutsche Bank, Facebook, Apple, Linkedin, Twitter, Amazon, Oracle, PayPal gibi şirketlere başvurabiliyor. Uluslararası şirketlere vergi avantajı sağlayan İrlanda, 1000’den fazla ilaç, finans ve oyun firmasına ev sahipliği yapıyor.

Avustralya

Avustralya’ya giden ve İngilizce seviyeleri nispeten düşük olan öğrenciler genellikle restoran, kafe ve market gibi iş yerlerinde çalışıyor. İngilizce seviyesini geliştiren ve Avustralya’daki sertifika ve diploma programını bitiren öğrenciler ise meslekleriyle ilgili işlere girebiliyor. Avustralya hükümeti, ülkesinde eğitim gören yabancı öğrenciler için her sene 200 milyon dolarlık burslar, çalışma ve iş vizeleri, araştırma fırsatları ve mezun olduktan sonra sürekli oturum izni gibi fırsatlar sunuyor.

Dubai

Dubai’de hem eğitim alıp hem öğrenmek isteyen öğrencilerin en çok çalıştıkları işlerin başında, garsonluk, mağaza satış elemanlığı, kasiyerlik geliyor. Dubai’de güleryüze ve nezakete önem verildiğinden, İngilizce seviyesini geliştiren ve sosyal özelliklere sahip olan öğrenciler kendi mesleklerine uygun işlerde de çalışabiliyor.

Malta

Work and Study konusunda en uygun seçeneklerden biri olan Malta’da dil eğitimi alan öğrenciler çoğunlukla restoran, kafe, bar ve gece kulüplerinde çalışıyor. Daha yüksek İngilizce seviyesine sahip ve iletişim becerileri yüksek olan öğrenciler ise reklamcılık gibi farklı alanlarda iş bulabiliyor. Bu nedenle İngilizce seviyesi orta ve üstü olan birçok öğrenci, daha Malta’ya gitmeden önce meslekleriyle ilgili şirketlerle iletişime geçip CV gönderiyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım