Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

ILSC Sydney Deneyimli ve Sıcakkanlı Eğitim Kadrosuyla Dikkat Çeken Okul!

Avustralya Sydney’de En İyi Dil Okulu ILSC’de Eğitim

ILSC Dil Okulu – Sydney

Sydney’de dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz karşınıza çıkacak bir diğer dil okulu ILSC olacak. Avustralya’nın en popüler dil okullarından olan ILSC tecrübeli, sıcak kanlı ve mesleğine tutkuyla bağlı eğitmenleriyle tanınmaktadır. Siz de bu okulda eğitim almak istiyorsanız gelin size ILSC’yi yakından tanıtalım…

Keyifli ve Sosyal Bir Ortamda Kaliteli Eğitim Almak İstiyorsanız ILSC’yi Tercih Etmelisiniz!

Avustralya’nın en popüler dil okullarından olan ILSC’de ana dili İngilizce olan uzmanlardan eğitim alarak İngilizcenizi arzu ettiğiniz seviyeye taşıyabilirsiniz. Keyifli ve sosyal ortamı ile Avrupa ve Amerika’dan da öğrencilerin tercih olan ILSC’de farklı milletlerden pek çok öğrenci ile tanışma imkânı bulacaksınız.

Avustralya insanının sıcak kanlılığına sahip eğitmenler, deneyim ve tecrübeleriyle daha ileri adım atabilmeniz için sizlere ellerinden gelen desteği sunacaklardır.

Okulda sabahları ‘Morning News Club’ etkinliği düzenlenmektedir. Bu buluşmada öğrenciler kahvaltı için toplanır ve kahvaltı boyunca güncel olaylar ve haberlerle ilgili sohbetler ederler. Her sabah yapılan bu etkinlik öğrencilerin dil becerilerini hızlıca artırmalarına ve sosyalleşmelerine yardımcı olur.

Okul; Genel İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Yaratıcı ve Kültürel Dil, University Pathway, Volunteer and Study programları açmaktadır.

Çoğu öğrenci vizesi Avustralya’da haftalık 20 saate kadar çalışma izni vermektedir. Arzu ettiğiniz takdirde haftada 20 saati aşmamak şartıyla part-time bir iş bulabilir ve cep harçlığınızı çıkartabilirsiniz. Çalışmak dil pratiği yapmanızı ve uluslararası iş deneyimi kazanmanızı sağlayacaktır.

Doğası, Sahilleri, Mimarisi ve Etkinlikleriyle Sizi Her An Kendine Hayran Bırakacak Şehir: Sidney!

İngilizceyi Avustralya’nın en eski, en büyük ve en farklı şehri olan, dört milyondan fazla nüfusa sahip Sidney’de öğrenmek istiyorsanız doğru bir karar verdiniz! Sidney; milli parklar ve muhteşem plajlarla çevrili canlı, birinci sınıf bir kozmopolit şehirdir. Şehirdeki; muhteşem müzeler ve çok çeşitli müzik, kültür ve sanat olanakları her zevke ve ilgi alanına hitap etmektedir.

Sydney; ikonik mimariye sahip binaları, uçsuz bucaksız plajları, görmeye alışkın olmadığımız granit uçurumları ve şehri çevreleyen göz alıcı Sydney Limanı’yla gezilecek pek çok ilgi çekici yere sahiptir. Sydney’de yaşadığınız süre boyunca; Manly ve Bondi plajlarını ziyaret etmenizi, bu plajlarda sörf ve rüzgâr sörfü yapmayı denemenizi öneririz.

Doğasıyla da ön plana çıkan Sydney’deki Botanik bahçesini, Royal National Park’ı kesinlikle ziyaret etmeli ve burada etkileyici doğanın tadını çıkarmalısınız. Her yıl düzenlenen ve dünya çapında ilgi çeken Sydney Festivali katılmanız gereken etkinliklerden olurken Sydney Opera Binası, Harbour Köprüsü ziyaret edilmesi gereken ikonik noktalardır.

Okul öğrencilerin sosyalleşmesi ve İngilizceyi günlük hayatta kullanabilmesi için etkinlikler düzenliyor. Bu etkinlikler; okul sonrası aktiviteleri, hafta sonu maceraları, okul toplantıları ve gönüllü etkinlikler olarak değişiyor. Okul sonrası etkinlikleri genellikle barbekü partileri, sahil keşifleri, müze ve sanat galerisi gezileri, sinema akşamları olabiliyor. Hafta sonu aktiviteleri ise genellikle şehir dışına yapılan turlardan oluşuyor. New South Wales’in kıyı şeridini ve etkileyici küçük yerleşim yerlerini keşfettikleri bu gezilerde Avustralya’nın farklı bölgelerini görme imkânı yakalıyorsunuz. Blue Mountains yürüyüşleri, Jenolan Mağaraları keşifleri, The Snowy Mountains de snowboard yapmak, Jervis Bay’de balina izleme günleri gibi etkinlikler düzenleniyor. Okul toplantıları ise; Yılbaşı ve Cadılar Bayramı partileri, bot gezileri ve öğrencileri geliştirecek çeşitli workshoplardan oluşuyor. Gönüllü etkinliler ise dünyada bir fark yaratmayı amaçlıyor. Farklı milletlerden gençlerin bir araya gelerek çevre, doğa, hayvan ve insan hakları gibi konularda çeşitli etkinlikler yapması sağlanıyor. Bu gönüllü etkinlikler öğrencilerin özgeçmişlerine yazabilecekleri değerde gönüllü çalışmalar oluyor.

Konaklama

ILSC diğer tüm dil okullarında olduğu gibi yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır. Yurt konaklaması isteyenlerin elini çabuk tutması gerekir çünkü yurtlar çok çabuk dolabilmektedir. Yurtlarda yer olmaması durumunda aile yanı konaklama oldukça keyifli bir seçenektir. Aile yanı konaklamasında hem ev konforundan uzaklaşmamış olur hem de ana dili İngilizce olan kişilerle sürekli sohbet halinde olabilirsiniz. Bu da dilinizin hızlıca gelişmesini sağlar ve ülke kültürü hakkında bilgi edinmenizi sağlar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım