Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

İlk Defa Uçacaklar İçin Havalimanı Kuralları

1. Biletinizi alın

İlk Defa Uçacaklar İçin Havalimanı Kuralları


Yurt dışı eğitim için başvuru yaptığınız okula kabul edildiniz ve hayalinize kavuşmak için sayılı günler kaldı. Uçakla seyahat edeceksiniz ama ilk defa havayolu kullanacağınız için kuralları bilmiyorsunuz. Endişe etmenize gerek yok; birkaç basit adımı izledikten sonra bu seyahati kolaylıkla atlatabilirsiniz. İşte ilk defa uçacak kişilerin yapması gerekenler… 


1. Biletinizi alın


Uçakla seyahat etmek için ilk önce gideceğiniz ülke için bir bilet satın almanız gerekiyor. Gidiş tarihinizi belirledikten sonra, online uçak bileti satan web sitelerinden en uygun bileti seçip satın alabilirsiniz. Bilet alırken tüm bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız. T.C. kimlik numaranız, ad ve soyadı bilgilerine kadar her adımı bir kez daha kontrol ettikten sonra bilet satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Satın alma işlemi sonrası verdiğiniz e-posta veya telefon numaranıza, bilet bilgileriniz gelecek. Bu bilgileri saklamayı unutmayın.


2. Bagaj ayrımını yapın


Uçuş tarihinize yaklaştığınızda bagajınızı hazırlarken dikkat etmeniz gereken bir ayrım var. Uçuşlarda, kabin ve yolcu bagajı olmak üzere iki farklı bagaj türü bulunuyor. Kabin bagajını uçuş esnasında yanınıza alabiliyor ve uçaklarda koltuklarınızın üzerinde bulunan dolaplara koyuyorsunuz. Kabin bagajına 100 mililitreyi geçen sıvıların alınmadığını unutmamalısınız. Önemli evraklarınızı, cüzdanınızı, kimlik bilgilerinizi mutlaka yanınıza almalısınız. Yolcu bagajı ise en fazla 15-20 kilogram ağırlığında olması ve uçağa binmeden önce havalimanında bilet satın aldığınız firmanın bagaj bölümüne teslim etmeniz gerekiyor. Yolcu bagajınızın ağırlık bilgilerinin, uçuşa ve firmaya göre değiştiğini belirtmemiz gerekiyor; bu bilgileri uçak biletini satın alırken ilgili kısımlarda bulabilirsiniz. 


3. Vaktinde havalimanında olun


Uçağınızı kaçırmamak için uçuş saatinizden önce havalimanında olmalısınız. Bagaj, check in ve pasaport kontrolü sürelerini de dikkate alarak yurt dışı uçuşlarda en az 3 saat önce havalimanına gitmelisiniz. Bayram ve özel günlerde yoğunluğu da hesaba katarak daha da erken gitmenizde fayda var.


4. Havalimanında veya online olarak check in işleminizi gerçekleştirin


Uçuş öncesi yapmanız gereken en önemli adımlardan biri de check in işlemleri. Bu işlemi havalimanında veya online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanında bilet satın aldığınız havayolu şirketinin bankolarından bu işlemi yapabilirsiniz. Eğer yolcu bagajınız varsa, bagajınızı burada teslim edebilirsiniz. Havalimanına gelmeden önce de check in işlemini online olarak yapabilmek mümkün. Genellikle, uçuş saatinizden 24 saat önce online check in yapabiliyorsunuz. Online check in sonrası telefonunuza gelecek biniş kartı bilgilerinizle, eğer yolcu bagajınız yoksa direkt uçağa geçebilirsiniz. Eğer yolcu bagajınız varsa bankolardan teslim etmeniz gerekiyor.


5. Yolcu bagajınızı almayı unutmayın

Tüm adımları tamamladınız ve gideceğiniz ülkeye vardınız. Uçaktan indikten sonra eğer yolcu bagajı teslim ettiyseniz, uçak bilgilerinizin olduğu bagaj teslim bölümünden kendinize ait bagajı almayı unutmayın. 


İster yurt dışı sertifika programları için ister yaz okulu programları için, yurt dışı eğitimle ilgili bütün sorularınızı Global Vizyon’un deneyimli danışmanlarına sorabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım