Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

ILAC College Kanada'nın En İyi Dil Okulu Seçilen ILAC'ta Eğitim Fiyatları Bütçenizi Yormayacak!

Ekonomik ve Kaliteli Kanada Dil Okulu’nun Adresi ILAC !

ILAC Dil Okulu – Toronto

Toronto’da tanıtacağımız diğer bir dil okulu ILAC. Butik eğitim kurumlarından olan ILAC eğitim kalitesiyle göz doldurmaktadır. Okul; “Son 5 yılın En İyi Kanada Okulu” seçilmiştir. Başarısını pek çok ödülle taçlandıran okulda büyük ilerleme kaydedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Gelin ILAC’i daha yakından tanıyalım…

Butik Eğitim, Modern Kampüs, Ödüllü Eğitim: ILAC

Toronto’da ünlü simaların favori bölgelerinden olan Yorkville semtinde konumlanan ILAC, modern ve butik binasıyla dikkat çekmektedir. Dünyadaki en çok ödül alan dil okulu olan ILAC; gerek eğitim kalitesi, gerek sunduğu imkanlar, gerek sosyal aktiviteleriyle bir öğrencinin aradığından daha fazlasını bulabileceği bir okuldur. Okul hakkında kısa bir araştırma yaptığınızda ne kadar çok ödüle sahip olduğunu göreceksiniz.

Okulun eğitmenleri TESOL eğitimi almış, üniversite diplomalı, uzun süredir eğitmenlik yapan, deneyimli, öğrencilerine yardım etmeye hevesli ve motive kişilerden oluşmaktadır. Üst düzey deneyime ve motivasyona sahip olan eğitmenler; öğrencilerine de ‘büyük düşünün’ motivasyonuyla eğitim vermektedir.

Okul yönetimi “En üst düzey İngilizce eğitimini ve hayat değiştirici bir Kanada deneyimini öğrencilerimize sunmak bizim bir numaralı amacımız” diyerek ne kadar tutkulu olduklarını gösteriyor ve bu yönde de sürekli kendilerini geliştirmek için yeni yollar deniyor. Okula girdiğinizde sizi saran sıcak hava okul yönetiminin kendini öğrencilerine adamış olmasından kaynaklanıyor.

Okul; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık programları açmaktadır.

ILAC’da Etkinliklerin Ardı Arkası Kesilmiyor! ILAC’de Sosyalleşeceksiniz!

Toronto’da geçireceğiniz öğrencilik hayatınız oldukça keyifli ve eğlenceli olacak. ILAC’ın şehrin merkezi noktalarından birinde konumlanması da bu sosyal hareketliliğinizi destekleyecek. Okula ulaşımın kolay olması okuldan çıkar çıkmaz kafelere, restoranlara, alışveriş merkezlerine yakın olması sizi sosyalleşmeye itecek.

Kanada doğa ve spor severlere çok uygun bir ülke olduğundan çok farklı ve ilginç deneyimler edinebilirsiniz. Örneğin Whistler’da kayak, snowboard yapabilir ve hatta bir adım daha ileriye giderek bungee jumping yapma çılgınlığında bile bulunabilirsiniz. 

ILAC’ın öğrencilerine en fazla aktivite ve sosyalleşme imkânı sunan okulların başında gelmesi de öğrencilik hayatınızın renkli geçmesini sağlayacak. Toronto’da kaldığınız süre zarfında Niagara Şelalelerini görebilir, feribot turuna çıkıp Kanada’nın tarihi parlamento binasını gezebilir, New York turuna çıkıp bambaşka bir dünyaya konuk olabilir, Rockies turunda yüzüp, nefes kesici manzarayı izleyebilir, Kanada usulü barbekünün tadına doyabilirsiniz.

Okul bu aktivitelerin haricinde her güne bir programda koyuyor. Örneğin, pizza geceleri, film geceleri, sushi geceleri, oyun günleri, happy hourlar, mac & cheese geceleri gibi küçük ama gününüzü renklendirecek, sizi arkadaşlarınızla kaynaştıracak etkinlikler düzenleyerek adaptasyon sürecinizi hızlandırıyorlar.

Konaklama

Kanadalı sıcak kanlı ailelerin yanında kalabilir ya da farklı milletlerden yaşıtınız pek çok gençle aynı yurdu paylaşabilirsiniz. Karar size ve isteklerinize bağlı… Eğer “ev konforundan vazgeçmeyeyim, sıcak Kanada halkının kültürünü öğreneyim” derseniz aile yanı konaklama sizin için uygun seçim olacaktır. Eğer daha özgür olmak, yaşıtlarınızla vakit geçirmek isterseniz yurtlar size aradığınızı sunacaktır. Yurt konaklamasında yeme-içme ve temizliğiniz yapma gibi konular sizi zorlamayacaksa bu alternatifi tercih edebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım