Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

İki Farklı Lokasyonda Eğitim İmkanı Sunan Tek Okul!

Avustralya Sydney’de Kaplan Dil Okullarında Eğitim

Kaplan International Dil Okulu – Sydney

Sydney’deki tanıtabileceğimiz diğer bir dil okulu Kaplan International…Dünya çapında bilinirliğe sahip olan ve eğitim kalitesiyle kendini ispatlamış olan Kaplan International’da dil eğitimi almak amaçladığınız seviyeye hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır. Gelin Kaplan International’ın Sydney şubesini sizler için inceleyelim…

Kaplan International Sydney’de İki Farklı Lokasyonda Eğitim İmkânı Sunuyor! Eğitim Kalitesi Aynı Sadece Adresler Farklı! Tercih Sizin!

Dil eğitimi almak için Sydney’i tercih ettiyseniz harika bir maceraya hazır olun! Yaşadığımız ülkeden çok farklı olan, dünyada gidilebilecek en uç ve en farklı destinasyonlardan biri olan Sydney’de hayata bakış açınız değişecek. Buna hazırlıklı olun. Bu güzel şehirde eğitim için en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Kaplan International’da eğitim almak ise kendiniz ve geleceğiniz için atacağınız en iyi adımlardan biri olacak.

Kaplan Dil Okullarının eğitim kalitesi olarak kendini ispat etmiş kurumlardan biri… Bu zincir okulun tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin ur atlayıp atlamayacağına karar verilir.

Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık programları açılmaktadır.

İster Sydney İster Manly Şubesini Seçin, Avustralya’nın Güzelliklerine Doyacaksınız!

Dört buçuk milyonu aşan nüfusuyla Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney hem doğal hem mimari güzelliği, misafirperver halkı ve hayat dolu sokaklarıyla yaşanılası bir şehirdir. Kaplan International’ın Sydney’de 2 farklı şubesi varır. Sydney’deki ilk okul şehrin merkezinde diğeri ise Manly yakınlarından denize sıfır konumlanmış bir okuldur. Her iki okulun da kendine has güzellikleri vardır. Biri şehrin tam merkezinde, hayatın tam içinde olmanıza imkân sağlarken, diğeri daha sakin ve huzurlu bir ortamda eğitim alma imkânı verir. Büyüleyici sahil manzarası ile birlikte şehir hayatının kolaylıklarını da sunan Kaplan Sydney Manly şahane bir konumda yer alır. Sydney Manly kampüsünün hemen karşısında bulunan plajda sörf yapmayı öğrenebilir, spor yapabilir, uzun yürüyüşlere çıkabilir veya huzurlu bir şekilde ders çalışabilirsiniz.

Sydney’de bulunduğunuz süre boyunca okulunuz sizin için pek çok aktivite düzenleyecektir. Bu aktivitelerden en sevilenleri olan; Tarango Hayvanat Bahçesi gezisi, Sydney Limanı feribot turu, Blue Dağları turu kaçırmamanız gerekenler arasında.

Okul etkinlikleri haricinde siz de kendi başınıza şehir içinde gezebilirsiniz. Sydney’de Opera Binası’nda bir gösteriyi izlemeden dönerseniz çok şey kaçırışınız! Botanik Park’ta Harbour Bridge manzarası ile öğle yemeğinizi yiyip, arkadaşlarınızla birlikte Doğal Hayvanat Bahçelerinde daha önce hiç görmediğiniz hayvan türlerini görebilirsiniz. Blue Mountains’in muhteşem doğasında bir hafta sonu keyfi yapmanın güzelliğini yaşamadan dönmeyin deriz…Pek çok sahili bulunan Sydney’in altın kumlu plajlarını tek tek gezin…

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunar. Sydney City (merkezdeki okul) tercih ettiğiniz takdirde okula sadece yürüme mesafesinde ve popüler bir lokasyonda olan misafir evinde veya yurtta kalabilirsiniz. Diğer konaklama seçenekleri için Global Vizyon danışmanları size çok daha detaylı bilgi verecektir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım