Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

İki Farklı Lokasyonda Eğitim İmkanı Sunan Tek Okul!

Avustralya Sydney’de Kaplan Dil Okullarında Eğitim

Kaplan International Dil Okulu – Sydney

Sydney’deki tanıtabileceğimiz diğer bir dil okulu Kaplan International…Dünya çapında bilinirliğe sahip olan ve eğitim kalitesiyle kendini ispatlamış olan Kaplan International’da dil eğitimi almak amaçladığınız seviyeye hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır. Gelin Kaplan International’ın Sydney şubesini sizler için inceleyelim…

Kaplan International Sydney’de İki Farklı Lokasyonda Eğitim İmkânı Sunuyor! Eğitim Kalitesi Aynı Sadece Adresler Farklı! Tercih Sizin!

Dil eğitimi almak için Sydney’i tercih ettiyseniz harika bir maceraya hazır olun! Yaşadığımız ülkeden çok farklı olan, dünyada gidilebilecek en uç ve en farklı destinasyonlardan biri olan Sydney’de hayata bakış açınız değişecek. Buna hazırlıklı olun. Bu güzel şehirde eğitim için en çok tercih edilen dil okullarından biri olan Kaplan International’da eğitim almak ise kendiniz ve geleceğiniz için atacağınız en iyi adımlardan biri olacak.

Kaplan Dil Okullarının eğitim kalitesi olarak kendini ispat etmiş kurumlardan biri… Bu zincir okulun tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okulda her 10 haftada bir yapılan KITE değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. KITE testi seviyenizin yeteneklerine göre şekillenir ve öğrenciye özel şekillendirilmiş eğitim programından en iyi faydayı alabilmeleri için ilerlemelerini ölçer. Girilen bu sınav sonunda öğrencinin ur atlayıp atlamayacağına karar verilir.

Okul seviye atlama garantisi veren programlar sunar. Bu programlar; %95 derse katılımınız olmasına ve size verilen tüm ödevleri yapmanıza rağmen 10 hafta sonunda kur atlayamıyorsanız seviyenizi geçebilmeniz için size 4 hafta ekstra ücretsiz kurs verir. Bu konuda Global Vizyon danışmanlarından detaylı bilgi almanızı öneririz.

Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık, Akademik Yıl İngilizcesi, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık programları açılmaktadır.

İster Sydney İster Manly Şubesini Seçin, Avustralya’nın Güzelliklerine Doyacaksınız!

Dört buçuk milyonu aşan nüfusuyla Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney hem doğal hem mimari güzelliği, misafirperver halkı ve hayat dolu sokaklarıyla yaşanılası bir şehirdir. Kaplan International’ın Sydney’de 2 farklı şubesi varır. Sydney’deki ilk okul şehrin merkezinde diğeri ise Manly yakınlarından denize sıfır konumlanmış bir okuldur. Her iki okulun da kendine has güzellikleri vardır. Biri şehrin tam merkezinde, hayatın tam içinde olmanıza imkân sağlarken, diğeri daha sakin ve huzurlu bir ortamda eğitim alma imkânı verir. Büyüleyici sahil manzarası ile birlikte şehir hayatının kolaylıklarını da sunan Kaplan Sydney Manly şahane bir konumda yer alır. Sydney Manly kampüsünün hemen karşısında bulunan plajda sörf yapmayı öğrenebilir, spor yapabilir, uzun yürüyüşlere çıkabilir veya huzurlu bir şekilde ders çalışabilirsiniz.

Sydney’de bulunduğunuz süre boyunca okulunuz sizin için pek çok aktivite düzenleyecektir. Bu aktivitelerden en sevilenleri olan; Tarango Hayvanat Bahçesi gezisi, Sydney Limanı feribot turu, Blue Dağları turu kaçırmamanız gerekenler arasında.

Okul etkinlikleri haricinde siz de kendi başınıza şehir içinde gezebilirsiniz. Sydney’de Opera Binası’nda bir gösteriyi izlemeden dönerseniz çok şey kaçırışınız! Botanik Park’ta Harbour Bridge manzarası ile öğle yemeğinizi yiyip, arkadaşlarınızla birlikte Doğal Hayvanat Bahçelerinde daha önce hiç görmediğiniz hayvan türlerini görebilirsiniz. Blue Mountains’in muhteşem doğasında bir hafta sonu keyfi yapmanın güzelliğini yaşamadan dönmeyin deriz…Pek çok sahili bulunan Sydney’in altın kumlu plajlarını tek tek gezin…

Konaklama

Okul yurt ve aile yanı konaklama imkânı sunar. Sydney City (merkezdeki okul) tercih ettiğiniz takdirde okula sadece yürüme mesafesinde ve popüler bir lokasyonda olan misafir evinde veya yurtta kalabilirsiniz. Diğer konaklama seçenekleri için Global Vizyon danışmanları size çok daha detaylı bilgi verecektir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım