Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Hızlı İlerleme Kaydetmek İsteyenler Bu Okulu Tercih Ediyor…

İngiltere Oxford’daki En İyi Dil Kursu Kaplan International’da İngilizce Dil Eğitimi

Kaplan International Dil Okulu – Oxford

Oxford; İngiltere’de eğitim almak isteyenlerin tercih ettiği şehirlerin başında geliyor. Oxford’da bir dil okulu arayanlar için önereceğimiz diğer bir okul; dünyanın dört bir yanında şubeleri bulunan zincir okul Kaplan International. Hazırsanız hem okulu hem de şehri tanıtmaya başlayabiliriz.

Kaplan’ın Özel Eğitim Sistemi Hızlı İlerleme Garantisi Veriyor

Okulun eğitim sistemi hakkında sizleri bilgilendirerek yazımıza başlamak istiyoruz. Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleri… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterebiliyor. Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Grammer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Grammer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Grammer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz. Okulda; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, IELTS Hazırlık Sınavı, İş İngilizcesi programları açılmaktadır.

Oxford’da Öğrenci Olmak

Oxford’da Yaşam

Keyifli bir öğrencilik hayatı geçirebilmek için en önemli noktalardan bir tanesi okulun merkezi bir konumda yer almasıdır. Uzun yolculuklarda kaybedilecek vakit bir öğrenci için çok önemlidir. Kaplan International bu noktada öğrenciler için iyi alternatiflerden birisi oluyor. Kaplan International şehir merkezine otobüsle 5 dakika uzaklıkta bulunuyor. Okulun tam önünde otobüs durağı yer alıyor. Bu da okula ulaşımı oldukça kolay bir hale getiriyor. 1096 yılından beri öğrencilere eğitim veren dünyanın en ünlü üniversite şehirlerinden biri olan Oxford’da kendinizi geliştirecek pek çok aktivite bulacaksınız. Sadece şehrin havasını solumak bile sizde değişimlere yol açacak. Oxford’un güzel doğasında uzun yürüyüşler yapabilir, bisiklete binebilir, Thames Nehri’nde punting yapabilir, arkadaşlarınızda civardaki pub ve kafelerde güzel sohbetler yapabilirsiniz. Aynı zamanda Oxford’un çevresindeki köy ve kasabaları da gezebilirsiniz.

Oxford’da Konaklama

Kaplan International öğrencilerine yurt, aile yanı ve öğrenci evi konaklaması sunmaktadır. Öğrenci yurtları özel seçilmiş apartmanlardan, hostellerden ve yurtlardan oluşuyor. Yurtlarda bulunan mutfaklar kendi yemeklerinizi hazırlamanıza olanak sağlar. Tek kişilik, çift kişilik yurt odaları mevcuttur. Arzu edenler aile yanı konaklamayı da seçebilir. Aileler okul tarafından özenle seçilir ve denetlenir. Her gün kahvaltı ve akşam yemeğini aile ile birlikte yiyebilirsiniz. Aile ile sürekli İngilizce konuşacağınızdan diliniz hızlı bir şekilde gelişir. İngiliz kültürünü daha yakından tanırsınız.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım