Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Her öğrencinin yurt dışı seyahati öncesi bilmesi gerekenler ve seyahati kolaylaştıracak ipuçları

Her öğrencinin yurt dışı seyahati öncesi bilmesi gerekenler ve seyahati kolaylaştıracak ipuçları

Yurt dışı eğitim için başvurduğunuz okuldan kabul aldıktan sonra, öncelikle seyahat öncesi yapmanız gerekenleri planlamanız gerekiyor. Evrak işlerinizi son ana bırakmamakla başlayabilirsiniz. Her öğrencinin yurt dışı seyahati öncesi bilmesi gerekenler ve seyahatini kolaylaştıracak adımlar şöyle:


Liste yapın


Hazırlıklara başlamadan önce mutlaka yapılması gerekenleri, yanınıza almanız gereken evrakların neler olduğunu listeleyin. Böylece hem hazırlık süreciniz daha pratik hale gelir hem de önemli bir şeyi atlamamış olursunuz.


Evraklarınızı hazırlayın


Evrak işlerinizi son dakikaya bırakmayın. Eğitim danışmanınıza başvurarak hangi evrakları yanınızda bulundurmanız gerektiğinden emin olun. Pasaportunuz, vizeniz, T.C. kimlik belgeniz ve fotokopileri, uçak biletiniz (e-ticket numaranız), havaalanı karşılama ve konaklama bilgileriniz, okul kabul mektuplarınız yanınızda olmalı.


Bankanızı bilgilendirin


Yurt dışına çıkmadan önce gideceğiniz ülke konusunda bankanızı önceden bilgilendirmeyi unutmayın. Böylece kredi kartınızı gittiğiniz ülkede kullanırken problem yaşamamış, kart blokesi gibi sorunlarla karşılaşmamış olursunuz. Yanınızda bir miktar da olsa nakit para bulundurmanız iyi olacaktır.


Havaalanı transferinizi organize edin


Vardığınızda sorun yaşamamak için havaalanından kalacağınız yere veya eğitim alacağınız okula transferinizi önceden planlayabilirsiniz. Bu konuda yurt dışı eğitim danışmanınız size yardımcı olabilir. Sadece vardığınızda değil, ülkenizden ayrılırken de son saniye risklerini azaltmak için havaalanına nasıl gideceğinizi organize edebilirsiniz.


Seyahat sigortası önemli


Eğitim alacağınız ülkeye gitmeden önce danışmanınızla yurt dışı seyahat sigortası hakkında konuşabilirsiniz. Sağlık sigortanızı sağlayanlarla da iletişime geçmeniz durumunda size özel bir sağlık sigortası tekliflerini öğrenebilirsiniz. Seçeneklerden sizin için en uygun olanı seçer bu sayede seyahatinizde daha rahat hissedersiniz.


Kalacağınız yeri araştırın


Eğitim alacağınız ülkeyi önceden araştırarak neler yapabileceğinizi, nereleri görmek isteyeceğinizi listeleyebilirsiniz. Önceden gideceğiniz ülkenin kültürüne ve tarihine ilişkin bilgiler edinmek sizi motive eder ve hazırlıklı olursunuz. Müzeler, sanat galerileri gibi kültürel mekanların, turistik mekanların ve eğlence yerlerinin bir listesini çıkarabilirsiniz. Şehrin hangi bölgesinin ekonomik olarak daha uygun olduğunu öğrenmek de hayatınızı kolaylaştırabilir.


Valiz hazırlarken dikkat


Valizinizi hazırlamadan önce uçacağınız havayolu firmasının ağırlık ve büyüklük sınırlamalarını kontrol etmelisiniz. Şarj aleti ve yedek kıyafetleri el bagajınıza koymayı unutmamalısınız. Böylece olası valiz gecikmelerinde problem yaşamamış olursunuz. Tüm çantaları hazırladıktan sonra hepsinin üzerine isim etiketini koymayı da ihmal etmeyin. Evraklarınızı da muhakkak el bagajına koymalısınız.


İlaç reçetesini unutmayın


Düzenli olarak kullandığınız bir ilaç varsa veya lens takıyorsanız, bu ürünleri yurt dışında temin etmek için yanınızda reçete götürmelisiniz. Sağlık sigortanızın, ilaçlarınızın ne kadarını kapsadığını da kontrol etmelisiniz. Yedek lenslerinizi yanınıza almayı unutmayın.


Yurt dışı dil okulunda dil eğitimi veya yurt dışı üniversitelerinde lisans eğitimi almak için Global Vizyon danışmanlarının uzmanlığından yararlanabilir, sürecin her adımında en doğru kararları alabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım