Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Güney Afrika’da İngilizce Dil Eğitimi

Güney Afrika’da İngilizce Dil Eğitimi

Güney Afrika'da Eğitim

Güney Afrika’da İngilizce Dil Eğitimi

 

İngilizce Dil Eğitimi, Güney Afrika`da oldukça yenidir ve dil okullarının kalitesi, fiyatları ve sundukları olanaklar oldukça fazla çeşitlilik gösterir. Son zamanlarda çok sayıda küçük ve orta büyüklükte okullar Genel İngilizce, İş İngilizcesi, İngilizce ve Aktiviteler eğitim olanakları sunmaktadır.

 

Henüz bu okulları düzene sokacak ve kendilerine okul arayan öğrencilere tavsiyelerde bulunacak resmi bir kurum kurulmamıştır. The South African Tourism Service Association (SATSA) bazı dil okulları için uyulması gerekli kurallar belirlemektedir fakat bu kuruluşa üye olma zorunluluğu yoktur. Yeni şekillenmeye başlayan South African Qualifiaction Association yakında dil okulları için ulusal bir akreditasyon kurumu olacaktır.

 

Güney Afrika, Avrupa ve merkez Afrika`lı öğrenciler arasında oldukça popüler bir ülkedir.

 

Güney Afrika’da Çalışma İzni

 

Güney Afrika`da bir okula kayıt yaptıran belli bazı ülkelerin öğrencilerinin dışında olanlar vize almak zorundadırlar. Vize alma zorunluluğu olmayan ülkeler; Avusturalya, Avusturya, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, İtalya, Japonya, Lüksemburg, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Portekiz, Irlanda Cumhuriyeti, İspanya, İsveç, İsviçre, İngiltere ve Amerika`dır.

 

Aşağıdaki ülkelerden olanlar Güney Afrika`da 90 güne kadar vizesiz kalabilirler. Arjantin, Brezilya, Şili, Ecuador, israil, Jameika, Malta, Paraguay, St Helana, Uruguay ve Venezuela.

 

Türkiye`nin de içinde bulunduğu pek çok ülke vatandaşları da Güney Afrika`da 30 güne kadar vizesiz olarak kalabilirler. Vize başvuruları, çıkış yapılacak ülkedeki en yakın Güney Afrika konsolosluğuna yapılmalıdır. Ziyaretçiler ülkeye giriş yapabilmek için gidiş-dönüş biletine sahip olmalıdırlar. Öğrencilerin Güney Afrika`da çalışma izinleri yoktur.

 

Güney Afrika’da Yaşam ve Seyahat

 

Güney Afrika oldukça büyük bir ülke olduğu için iç hatlar uçuşları kısıtlı zamanı olanlar için çok zaman kazandırıcıdır. South African Express Airways, South African Airways`in iç hatlar şubesidir ve CapeTown, Port Elizabet, Durban, Johannesbrug, Walvis Bay`a uçuşlar sunmaktadır.

 

Bununla birlikte en ucuz ulaşım çeşidi, ülke genelinde hizmet veren toplu taşıma seçeneklerinden birisi olabilir. Otobüs seferleri oldukça sık ve tüm ülke hizmetinde servis vermektedirler. Tranlux otobüs servisleri daha çok ana rotalarda ve Transtate otobüsleri de her yere servis yapmaktadırlar. Transtate esas olarak işçileri şehre taşımak için hizmet vermeyi amaçladığında oldukça ucuz ulaşım sağlar ve hemen her yerde dururlar. Öğrenciler için %10 indirimle 7, 15 ya da 30 günlük sınırsız kullanım sağlayan Greenbound Travel Pass biletler vardır. Fiyatları 124 USD (R950)`den başlar.

 

Macera meraklıları için, belirli rotalarda, rehberler eşliğinde belirlenmiş rotalarda çeşitli turlar vardır. The Baz Bus turları daha çok ekonomik geziler arayanlar için idealdir ve yolculara zaman limiti olmadan istedikleri yerlerde inme etrafı gezme ve tekrar yolculuğa devam etme şansı tanırlar. Cape Town`dan Durban`a  gidiş-dönüş yolculuğunun maliyeti Baz Bus`larla sadece 200 USD`dir. Bu tür turlar hakkında bilgi http://southafrica.net adresinden alınabilir.

 

Güney Afrika`da demiryolları özel şirketler tarafından işletilir. Tüm ana merkezler birbirleri ile bağlantılıdır. Ayrıca bazı şehirlerde, şehir içi ve etrafında da metro servisi vardır. Pretoria ve Cape Town arasındaki The Blue Train, Güney Afrika`ya sadece gezi amaçlı gelen ziyaretçiler arasında oldukça popülerdir. Eğer tüm tur pahalı gelirse isteyenler sadece bir bölge için gezi ayarlanabilir. Bu tren oldukça popülerdir ve önceden rezervasyon yaptırılması tavsiye edilir.

 

Araba kiralama, gezilerini kendi istekleri doğrultusunda düzenlemek isteyenler için iyi ve ucuz bir seçenek olabilir. Yollar çok iyidir ve arabalar bir gün için 10 USD`den başlayan fiyatlarla kiralanabilir.

 

Güney Afrika İngilizce Dil Okulları

 

Cape Studies –Language School

http://www.capestudies.com

 

Good Hope Studies

http://www.goodhopestudies.com

 

 

Güney Afrika’da Eğitim İçin;

 

http://www.uct.ac.za/

http://education.pwv.gov.za/

 

 

Güney Afrika Hakkında Bilgi İçin;

http://southafrica.net/

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım