Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Gramer Öğrenmeden İngilizce Konuşmak Mümkün mü?

Hata yapmaktan çekinmeyin

Ülkemizdeki eğitim sisteminde olduğu gibi, daha çok gramer eğitimiyle yetişen öğrenciler, yabancı ülkeden gelen kişilerle İngilizce konuşmaya çalıştıklarında veya TOEFL, IELTS gibi konuşma ve dinleme bölümlerine sahip olan sınavlarla karşılaştıklarında başarısız olabiliyor. Bu nedenle gramerin o kadar önemli olmadığı düşünülüyor. Ancak genellikle sorun gramerden değil, konuşma ve dinleme pratiğinin azlığından kaynaklanıyor. Gramere ve kelime bilgisine olduğu kadar konuşmaya, dinlemeye ve yazmaya da zaman ayıran öğrenciler hem iletişim kurmada hem de sınavlarda daha başarılı oluyor. İngilizce konuşmanızı geliştirmek için bazı tavsiyelerimiz var.

Hata yapmaktan çekinmeyin

Mükemmel derecede gramer biliyorsanız dahi konuşurken hata yapabilirsiniz. Bu çok normal. Yeter ki yaptığınız hata nedeniyle geri çekilmeyin ve konuşmaktan vazgeçmeyin. 

Aksan düşündüğünüz kadar önemli değil

Ülkemizdeki öğrenciler, İngilizce’yi çok iyi bilseler ve konuşsalar da genellikle aksanları konusunda endişe duyuyor. Oysa ana dili İngilizce olmayan ülkelerden kişileri, konuşurken dinlediğimizde en ünlü profesörlerin bile aksanlarına takılmadıklarını görürüz. Yine de kelime telaffuzunuzu geliştirmek için Youtube’dan altyazılı videolar, Netflix gibi platformlardan dizi ve filmler izleyebilirsiniz. Eğer İngilizce seviyeniz nispeten düşükse yanınıza sözlük alarak daha yavaş konuşulan, daha az karmaşık dizi veya filmleri seçebilirsiniz. İngilizce seviyeniz geliştikçe daha hızlı ve daha komplike dizi veya filmleri izleyebilirsiniz. Ayrıca, şarkı dinlemek de hem kelime bilginizi hem de telaffuzunuzu geliştirecektir.

Zaman kiplerini doğru kullanın

Genellikle konuşurken en çok yapılan hata zaman kiplerinin kullanılması sırasında ortaya çıkıyor. Şimdiki zaman, geniş zaman, gelecek zaman ve geçmiş zaman gibi temel kipleri öğrendiğinizde, sık sık alıştırma yaparak bu hataları minimuma indirebilirsiniz.

Kendi konuşmanızı kaydedip dinleyin

Kendi kendinize sorular hazırlayabilir, yanıtlarken sesiniz kaydedebilirsiniz. Bu sayede en çok nerede hata yaptığınızı fark ederek gerekli önlemleri alabilirsiniz. Eğer İngilizcenizi yeterli görmüyorsanız, İngilizcesi iyi olan bir yakınınızdan yardım isteyebilirsiniz.

Doğru materyallerle çalışın

Yeni bir dil öğrenirken en önemli konuların başında sık sık pratik yapmak geliyor. Bunun içinse kaliteli materyallerinizin olması şart. Neyse ki dijital çağda yaşıyoruz ve yerimizden kıpırdamadan birçok materyale ulaşabiliyoruz. Kullanabileceğiniz araçlar e-kitaplardan, mobil uygulamalara, video ve müzik platformlarından online eğitim sitelerine kadar çeşitlilik gösteriyor. Üstelik çoğunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Yurt dışında dil eğitimi alabilirsiniz

İngilizce konuşmanın en hızlı ve etkin yolu elbette İngilizce konuşulan bir yerde yurt dışı dil eğitimi almaktır. Sizin gibi farklı ülkelerden gelmiş öğrencilerle iletişim kurarak hem İngilizce gramerinizi geliştirebilir, hem çok daha iyi konuşabilir, hem de unutulmaz anlar yaşayabilirsiniz. Öğrencilerin en çok tercih ettiği ülkelerin başında İngiltere, Amerika, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Malta geliyor. Eğer siz de yurt dışında İngilizce eğitimi almak istiyorsanız Global Vizyon’un yurt dışı dil okulları sayfasına göz atabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım