Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Geleneksel dil öğrenme metotlarından sıkılanlar için harika öneriler

Geleneksel dil öğrenme metotlarından sıkılanlar için harika öneriler

Yeni bir dil öğrenmek ilk başta zor gelir. Ancak, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte yabancı dil eğitimi alabileceğiniz kaynaklar da çoğaldı. Geleneksel dil öğrenme metotlarından sıkılanlar için bazı önerilerimiz var.

Yabancı dilde kitap okuyabilirsiniz:

Yabancı dil seviyeniz ne olursa olsun seviyenize uygun kitaplar bulabilirsiniz. Öncelikle dil seviyenizi belirlemeli ve bulunduğunuz seviyeye uygun kitapların bir listesini oluşturmalısınız. Okumayı alışkanlık haline getirmek için her gün aynı saatte okumaya çalışabilirsiniz. Genellikle anlayamadığımız bir kelime veya cümleyle karşılaştığımızda sıkılıp okumayı yarıda bırakabiliyoruz. Oysa, uzmanlara göre anlamadığımız kelime ve cümlelerin altını çizmek ve anlamlarını öğrenmek için araştırma yapmak öğrenme sürecimizi hızlandırıyor.

Yabancı dilde film ve dizi izleyebilirsiniz:

Günümüzde film ve dizi platformlarının yaygınlaşması sayesinde yabancı dilde içeriklere ulaşmak oldukça kolay oldu. Artık istediğimiz filmi veya diziyi, dilediğimiz dilde, dublajlı veya alt yazılı izleyebiliyoruz. Üstelik bazı uygulamalar, popüler dizi ve filmlerdeki replikleri kullanarak kelime ve deyimleri öğrenmemize olanak sağlıyor. Ancak ilginizi çeken konulardaki film ve dizileri izlemenizde fayda var, böylelikle sıkılmaz ve hem eğlenip hem de öğrenebilirsiniz.

Yabancı dilde müzik dinleyebilirsiniz:

En kolay yabancı dil öğrenme yöntemi olan müzik sayesinde, hem kelimeleri daha iyi hatırlar hem telaffuzları daha çabuk öğrenirsiniz. Spotify, Youtube ve Vimeo gibi platformlarda şarkıları dinlerken aynı anda alt yazılarını da okuyarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. 

Yabancı dildeki haberleri okuyabilirsiniz:

Özellikle Twitter’dan yabancı haber hesaplarını takip edebilir, platformun anında çevirme özelliği sayesinde yabancı dilden kendi dilinize çevirebilirsiniz. Bu sayede spor, moda, politika, sinema gibi ilgi alanlarınıza dair haberler paylaşan hesapları takip ederek hem konuya dair terimleri öğrenir hem de tüm yeniliklerden haberdar olursunuz. Özellikle Voice of America ve BBC gibi yabancı dil seviyenize göre haberler sunan siteleri tavsiye ederiz. 

Youtube videoları izleyebilirsiniz:

Youtube’da her dilde yüz binlerce alt yazılı içerik bulunuyor. Bu sayede ilgil alanlarınıza yönelik videoları alt yazılı izleyebilir, yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz. Youtube’un en büyük avantajı ise eğitici kanal sayısının çokluğu. Speak English With Mr. Duncan, EnglishClass101, BBC gibi kanallara düzenli olarak uğrayarak kelime ve dil bilginizi geliştirebilirsiniz.

Cep telefonu uygulamaları kullanabilirsiniz:

Artık birçok kişi yabancı dil öğrenmek için ücretli veya ücretsiz cep telefonu uygulamalarını kullanıyor. Uygulamalarla yabancı dil öğrenmenin en önemli avantajları, kullanıcıların her yerde eğitim alabilmeleri ve gelişimlerini takip edebilmeleri. En çok tercih edilen uygulamalar ise Skyeng, Duolingo, Cambly, Memrise ve Voscreen.

Dijital cihazlarınızı yabancı dilde kullanabilirsiniz:

Cep telefonu, tablet, bilgisayar gibi kullandığınız bütün cihazların ara yüzlerini ve menülerini öğrenmek istediğiniz yabancı dile çevirebilir, böylelikle aşinalık kazanabilirsiniz.

Online eğitim alabilirsiniz:

Udemy, Masterclass, Coursera gibi sitelerde online yabancı dil eğitimi alabilir, önceden kaydedilmiş dersleri dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Yurt dışında bir dil okuluna gidebilirsiniz:

Yabancı dil öğrenmenin en etkili yolu elbette o ülkedeki bir dil okuluna gitmek. Bu sayede hem en kısa sürede o dili öğrenebilir hem de o dilin konuşulduğu ülkenin kültürünü tanıyabilirsiniz. Bambaşka deneyimler, artan özgüven, gelişmiş CV ve daha geniş bir vizyona sahip olmak da cabası. Global Vizyon’un sizin için hazırladığı yurt dışı dil okulları ve hem dil öğrenip hem para kazanabileceğiniz Work and Study programlarını incelemenizi tavsiye ederiz.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım