Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

Frances King School of English Hakkında

1973 yılında kurulan Frances King, konuşmaya odaklanan öğretim yöntemlerini kullanan lider bir İngilizce dil okuludur. Frances King School of English tamamen akreditedir ve öğrencilere Londra’da güzel bir eğitim sunmaktadır. 

Neden Frances King School of English Dil Okulu?

Mükemmelliğe bağlı olan Frances King, yılda yaklaşık 2000 öğrenciyi ağırlayan lider bir İngilizce Dil okulu haline gelmiştir. 

Londra'da bulunan Frances King, Londra'nın merkezinin güzel bir parçası olan Kensington'dadır. Tüm yıl boyunca her yaştan yetişkin için Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi veya İngilizceye Başlama eğitimleriyle, öğrencilerin geçirdikleri zamanı keyifli ve tatmin edici bir hale getirmek için etkinlikler ve konaklama ile yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sunmaktadır. 

Okulun hedefleri şunlardır:

Her öğrenci için anlamlı, amaca yönelik ve ödüllendirici bir deneyim sağlamak ve bunun yerel bir dil okulunda evlerinde alabileceklerinden önemli ölçüde farklı olmasını sağlamak,

Her öğrenciye kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmaktır.

Frances King için önemli olan şey - değerleri - şunlardır:

Her öğrencinin eğitiminde geçirdiği süre boyunca kaydettiği ilerlemeyi fazlasıyla önemsemek

Her öğrencinin Londra’da olduğu süre boyunca ki tüm deneyiminden keyif almasını istemek

Öğrenci hizmetlerinin güler yüzlü, bilgilendirici, yardımcı ve pozitif olmasını önemsemek

Her öğrencinin kendini güvende ve emniyette hissetmesini ve her zaman yardım etmek için burada olduklarını bilmelerini istemek

Tüm personellerinin iyi eğitimli olmasını ve kariyerlerini geliştiren ve hedeflerini destekleyen sürekli mesleki gelişim almalarını sağlamaktır.

Akreditasyon:

Frances King, Quality English ve IALC (Uluslararası Dil Merkezleri Birliği) üyesidir. Londra'daki okul ayrıca British Council tarafından akredite edilmiştir ve English UK üyesidir. 

Frances King School of English, Yabancı Dil olarak İngilizce öğretimi konusunda British Council tarafından akredite edilmiştir. Akreditasyon Programı, yönetim, kaynaklar ve tesisler, öğretim ve refah standartlarını değerlendirir ve denetlenen her alanda genel standardı karşılayan kurumları akredite eder. Okul binaları ve tesisleri, öğretmen nitelikleri, öğretim kalitesi, yönetim ve refah ile ilgili yönetmelikler ve yönergeler vardır. Düzenli olarak denetlenmektedir. 

Frances King School of English girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Frances King School of English Kursları: Kendin İçin Mükemmeli Bul!

Genel İngilizce: 

 • Standart Genel İngilizce (Sabah)
 • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce
 • Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi
 • Standart Akademik Yıl (Sabah)
 • Yoğunlaştırılmış Akademik Yıl
 • Yarı-zamanlı Genel İngilizce (Öğleden Sonra)

Günlük İngilizcede akıcılık ve doğruluk elde etmek isteyen her yaştan yetişkin içindir. Dinleme ve konuşmaya odaklanarak gerçek yaşam durumlarında dil öğrenerek ve pratik yaparak dört dil becerisini - dinleme, konuşma, okuma ve yazma – geliştirmeye yöneliktir.

Günlük yaşam için İngilizce öğrenin - seyahat, e-postalar, sosyal medya ve çok daha fazlasını keşfedin. Günlük hayattaki gerçek durumları kullanarak İngilizce dil pratiği yapın. Hızlı ilerlemek için yoğunlaştırılmış kursları da seçebilirsiniz. 

IELTS Sınavı Hazırlıkları:

 • Standart IELTS kursu
 • Yoğunlaştırılmış IELTS kursu
 • Yarı-zamanlı IELTS kursu
 • IELTS ile Yoğunlaştırılmış kursu

IELTS sınavını geçmek veya eğitim dili İngilizce olan bir üniversitede eğitim almak için hazırlanmanıza yardımcı olur. Sınavın tüm yönleri için sizi hazırlar. Sınav puanınızı artırmak için sınav tekniklerini öğrenmenize yardımcı olur. Üniversitede başarılı olmanıza yardımcı olacak çalışma becerilerini öğrenmenizi sağlar. Düzenli alıştırma sınavları, seçtiğiniz sınav için kendinize olan güveninizi artırır. 

30 Yaş ve Üzeri Yetişkinler için Kurslar:

 • 30+ Genel İngilizce (sabah)
 • 30+ Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce
 • 30+ Yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi

Günlük İngilizcede akıcılık ve doğruluk elde etmek isteyen 30 yaş ve üzeri yetişkinler için, yaz aylarında mevcut olan kurstur. Yetişkin öğrenciler için tasarlanmış derslerle, dinleme ve konuşmaya odaklanarak gerçek yaşam durumlarında dil öğrenerek ve pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirmeyi hedefler. Yoğunlaştırılmış kurslarda İş İngilizcesi seçeneği de sunar.

1-3 Arası Öğrenci ile Özel Dersler: 

Bireysel ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış kişiselleştirilmiş kurslardır. Öğrenimlerine kişisel ve yoğun bir şekilde odaklanmak isteyen kişiler için uygundur. Her yaş için uygundur. 

Çocuklar ve Ebeveynler için Aile Programları:

 • London Family Junior: Bu eğlenceli kurs küçük yaştaki öğrenciler için tasarlanmıştır. Vurgu, sözlü İngilizce ve iletişim üzerinedir. Yaratıcı aktiviteler ve grup proje çalışmaları konuşmayı ve hızlı öğrenmeyi teşvik eder ve Cuma öğleden sonra Hyde Park'ta yerel bir ilgi çekici yere veya spora ziyaret olabilir.
 • London Family Junior Sabah Kursu: Tüm gün süren bu program yaz aylarında 12-16 yaş grubu içindir. Katılımcılar Family Junior Sabah Kursuna katılır ve öğleden sonra aktiviteler, geziler ve projeler vardır.
 • London Family Yetişkin –Standart Genel İngilizce: Çocukları okuldayken, ebeveynler ve diğer aile üyeleri Standart Genel İngilizce Sabah kursuna katılma seçeneğine sahiptir. Günlük İngilizcede akıcılık ve doğruluk elde etmek isteyen her yaştan yetişkin için tasarlanmıştır. Dinleme ve konuşmaya odaklanarak gerçek yaşam durumlarında dil öğrenerek ve pratik yaparak dört dil becerisini - dinleme, konuşma, okuma ve yazma – geliştirmenizi hedefler.
 • London Family Yetişkin –Standart Genel İngilizce (Öğleden Sonra): Çocukları okuldayken, ebeveynler ve diğer aile üyeleri Frances King'de kurs alma seçeneğine sahiptir. Öğleden sonra seçeneği, sabahları çocuk bakımı ile meşgul olan ebeveynler içindir.

Londra'nın kalbinde bir aile eğitim tatilinin keyfini çıkarın!

Mükemmel aile konaklama seçenekleri ve aile aktivite programlarıyla, Frances King, bu tatili aileniz için mükemmel bir eğitim tatili haline getirmektedir.

Uluslararası bir ortamı deneyimlemenize, arkadaşlar edinmenize ve İngilizcenizi gerçekten kullanmanızı sağlar. 6-16 yaş arası çocuklar için iletişim odaklı bir İngilizce eğitimi fırsatı sunar. Ebeveynler ve diğer aile üyeleri için isteğe bağlı İngilizce dil kursları sunar. Kurslar ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında mevcuttur. Ebeveynler ve çocukları, Gloucester Road istasyonunun karşısındaki Kensington kampüsünde veya yürüme mesafesindeki yakın ek binada aynı yerde eğitim görebilmektedir. 

Londra’da Noel ve Yeni Yıl:

Yılın bu özel zamanında Londra'da eğitimi, öğleden sonraları ve hafta sonları bir eğlence ve gezi programıyla birleştirin. Günlük yaşam için İngilizce öğrenin - seyahat, e-postalar, sosyal medya ve çok daha fazlası… Günlük hayattaki gerçek durumları kullanarak dil pratiği yapın. Günlük İngilizcede akıcılık ve doğruluk elde etmek isteyen her yaştan yetişkin için uygundur. Dinleme ve konuşmaya odaklanarak gerçek yaşam durumlarında dil öğrenerek ve pratik yaparak dört dil becerisini - dinleme, konuşma, okuma ve yazma – geliştirmeyi hedefler.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Frances King School of English Sosyal Olanakları

Popüler aktivite programları her hafta Londra'da ve çevresinde aktiviteler içermektedir. Her ay farklı bir etkinlik programı vardır, bu nedenle uzun bir kurs için burada olsanız bile her ay görülecek ve yapılacak yeni şeyler olacaktır. Her hafta 3 öğretmen liderliğinde (bir öğretmenin size eşlik edip rehberlik ettiği) ve 2 tavsiye edilen (resepsiyonda sınıf arkadaşlarınızla buluşup birlikte gitmeyi ayarladığınız) etkinlik dahil etmektedirler. Etkinliklerin birçoğu ücretsizdir, diğerlerinde ise sadece yiyecek ve içecek, seyahat ve giriş ücretleri için ödeme yaparsınız. Ayrıca her hafta sonu özenle seçilmiş bir tur şirketi (Anderson Tours) tarafından düzenlenen 2 rehberli geziler önermektedirler. 

Etkinlik programı, arkadaş edinmek, sosyalleşmek ve öğrendiğiniz İngilizceyi pratik etmek için harika bir fırsattır. Londra'nın farklı bölgelerini keşfetme ve İngiliz tarihi ve kültürü hakkında daha fazla bilgi edinme şansı yakalarsınız. Tek başınıza bir şeyler yapmak yerine grup halinde dışarıda yemek yemenin ve gezmenin güzel bir yoludur. 

Programın İçerdikleri: 

 • British Museum, The National Gallery, The Design Museum gibi dünyaca ünlü Müze ve Galeriler (çoğunlukla ücretsiz)
 • Frances King rehberli yürüyüşleri, örneğin Harry Potter Turu; Camden Canal Walk, Covent Garden (ücretsiz)
 • Kurum içi atölye çalışmaları ve etkinlikler, örneğin Güzel Telaffuz Atölyesi (ücretsiz)
 • Londra'nın ünlü simge yapıları, örneğin Parlamento Binası; Buckingham Sarayı (30 £'a kadar ücretsiz)
 • Restoran gezileri, örneğin Fish & Chips; Hint Restoranı (£18 - £30)
 • Canlı Caz Gecesi; Soho Klasik Pub Turu; Shakespeare's Globe Tiyatrosu'nda bir oyun (£10 - £25)
 • Yılın farklı zamanlarındaki özel etkinlikler, örneğin Paskalya Geçit Töreni, havai fişekler, Noel İlahileri (ücretsiz)

Frances King, hafta sonları tüm gün süren daha uzun etkinlikler düzenlemektedir: 

 • Greenwich, Richmond veya Kew Gardens gibi Londra'nın kenarındaki ilginç bölgelere ziyaretler (ücretsiz - £20)
 • Oxford, Brighton veya Windsor gibi diğer şehirlere/ kasabalara geziler (Tren Bileti £15 ila £40)
 • Open House hafta sonu gibi sanat / tasarım etkinlikleri (£10-£20)
 • Londra parklarına ve pazarlarına ziyaretler (ücretsiz)
 • Paris, Amsterdam & Bruges, Edinburgh & The Highlands, Liverpool ve Manchester gibi Birleşik Krallık ve Avrupa'nın ilgi çekici yerlerine günübirlik veya konaklamalı hafta sonu gezileri düzenleyen özenle seçilmiş bir şirketle çalışmaktadır.
Devamını Oku

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH Konaklama Seçenekleri

Frances King, okullarına kolay erişim imkanı ile her bütçeye uygun mükemmel bir konaklama yelpazesi sunuyor. Güncel konaklama imkanları için Frances King School of English resmi web sitesi olan, https://francesking.com/school-of-english-london/accommodation/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Frances King School of English Fiyatları

Frances King School of English maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım