Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Eurocenters Kaliteli Eğitimi Cazip Fiyatlarla Birleştiriyor...

Kanada Toronto’da Ekonomik Fiyatlara İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu Eurocentres

Eurocentres – Toronto

Toronto’da tanıtacağımız diğer bil dil okulu, butik eğitim anlayışıyla bilinen Eurocentres… Fiyat politikası olarak diğer okullara göre daha cazip imkanlar sunan ve hızlı eğitim programlarına sahip olan okul bütçesini göz önünde bulunduran ve kısa sürede değişim görmek isteyenler için ideal. Haydi gelin Eurocentres’i daha yakından tanıtalım…

Cazip Fiyatlarla, Kaliteli Bir Eğitim Alıp Kısa Sürede Gelişim Göstermek İsteyenler İçin İdeal Okul: Eurocentres

Dünyadaki örnek şehirler arasında gösterilen Toronto’nun merkezinde konumlanan okul; şehrin hareketli bir noktasında olup ulaşım kolaylığına sahiptir. Şehirdeki diğer dil okullarıyla kıyaslandığında daha cazip fiyatlara sahip okulda eğitim kalitesi yüksektir. Kısa sürede hızlı ve etkili değişim göstermek isteyenler düşünülerek tasarlanan programları mevcuttur. Okulun en çok talep alan programlarının Yoğun İngilizce ve Süper Yoğun programları sayesinde çok hızlı ilerleme kaydetmek ve ana dil seviyesinde İngilizce konuşabilmek mümkün… Eurocentres 60 yıldan fazla deneyimi olan, etkili öğrenme programların sahip, uluslararası çapta başlıca kuruluşlar tarafından onay almış bir okul. Bu okulda açılan programlar ise; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce.

Toronto’da Öğrencilik Hayatı Çok Güvenli ve Çok Keyifli!

Kuzey Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri olan Toronto; heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği ile Toronto; örnek bir şehir olarak gösterilmektedir.

Eurocentres dil okulunun Toronto’nun merkezinde konumlanması öğrencilere hem ulaşım kolaylığı sağlar hem de sosyal yaşamın içinde olma imkânı sağlar. Okul, CN Kulesi, büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerine çok yakındır. Spor severler için de güzel bir haberimiz var; okul, Toronto’nun önde gelen lig stadyumuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Böylece okul çıkışı yürüyerek maçları izlemeye gidebilirsiniz. Kanada’da spor çok sevildiğinden dolayı maçları statta izlemek ve o coşkuyu yaşamak çok güzel bir deneyim olacaktır. Basketbol severlerdenseniz yine sevindirici haberimizi söyleyelim, şehirde NBA maçlarını sıklıkla izleme imkânı bulabilirsiniz.

Televizyon Müzesi, tiyatrolar, şık restoran ve kafeler okula yakın mesafede bulunduğundan her gün okul çıkışı yapacak bir aktivite bulabilirsiniz. Ayrıca okul da sizi etkinlikler konusunda destekleyecektir. Okulun; Algonquin Ulusal Parkı’na ve dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine düzenlediği geziler öğrenciler tarafından en sevilenlerdir. Okul ayrıca şehir dışı gezilerde de oldukça iyi. Montreal, Quebec, Ottawa ve New York’a 4 günlük geziler düzenlenerek çok daha fazla yeri görmeniz sağlanıyor.

Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Aile yanında kalmak istiyorsanız aileyi seçebiliyorsunuz. Örneğin çocuklu aile, emekli çift ya da yaşlı tek bir kişinin yanında kalma seçeneğine sahipsiniz. Tercihlerinize göre bir aile yanına yerleştirilebiliyorsunuz. Aile yanı konaklamalarda temiz yatak odanızda, sessiz bir çalışma ortamına sahip olacaksınız. Evler toplu taşıma ile okula 40-60 dakika uzaklıktadır. Yurt konaklamasında ise daha fazla sorumluluk sahibi olacaksınız. Aile yanındaki gibi sizin için hazırlanmış öğünler bulunmayacak. Yurt konaklamasında kendi beslenmenizden kendiniz sorumlu olacaksınız. Ortak mutfaklarda damak tadınıza göre kendi yemeğinizi hazırlayabilir, farklı milletlerden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Odalar tek kişilik olduğu gibi paylaşımlı da olabilir. Yurtlar okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım