Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Tavsiye

Eurocenters Kaliteli Eğitimi Cazip Fiyatlarla Birleştiriyor...

Kanada Toronto’da Ekonomik Fiyatlara İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu Eurocentres

Eurocentres – Toronto

Toronto’da tanıtacağımız diğer bil dil okulu, butik eğitim anlayışıyla bilinen Eurocentres… Fiyat politikası olarak diğer okullara göre daha cazip imkanlar sunan ve hızlı eğitim programlarına sahip olan okul bütçesini göz önünde bulunduran ve kısa sürede değişim görmek isteyenler için ideal. Haydi gelin Eurocentres’i daha yakından tanıtalım…

Cazip Fiyatlarla, Kaliteli Bir Eğitim Alıp Kısa Sürede Gelişim Göstermek İsteyenler İçin İdeal Okul: Eurocentres

Dünyadaki örnek şehirler arasında gösterilen Toronto’nun merkezinde konumlanan okul; şehrin hareketli bir noktasında olup ulaşım kolaylığına sahiptir. Şehirdeki diğer dil okullarıyla kıyaslandığında daha cazip fiyatlara sahip okulda eğitim kalitesi yüksektir. Kısa sürede hızlı ve etkili değişim göstermek isteyenler düşünülerek tasarlanan programları mevcuttur. Okulun en çok talep alan programlarının Yoğun İngilizce ve Süper Yoğun programları sayesinde çok hızlı ilerleme kaydetmek ve ana dil seviyesinde İngilizce konuşabilmek mümkün… Eurocentres 60 yıldan fazla deneyimi olan, etkili öğrenme programların sahip, uluslararası çapta başlıca kuruluşlar tarafından onay almış bir okul. Bu okulda açılan programlar ise; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık, Yoğun İngilizce, Süper Yoğun İngilizce.

Toronto’da Öğrencilik Hayatı Çok Güvenli ve Çok Keyifli!

Kuzey Amerika’nın en büyük şehirlerinden biri olan Toronto; heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği ile Toronto; örnek bir şehir olarak gösterilmektedir.

Eurocentres dil okulunun Toronto’nun merkezinde konumlanması öğrencilere hem ulaşım kolaylığı sağlar hem de sosyal yaşamın içinde olma imkânı sağlar. Okul, CN Kulesi, büyük mağazalar, restoranlar, tiyatrolar ve gece kulüplerine çok yakındır. Spor severler için de güzel bir haberimiz var; okul, Toronto’nun önde gelen lig stadyumuna sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Böylece okul çıkışı yürüyerek maçları izlemeye gidebilirsiniz. Kanada’da spor çok sevildiğinden dolayı maçları statta izlemek ve o coşkuyu yaşamak çok güzel bir deneyim olacaktır. Basketbol severlerdenseniz yine sevindirici haberimizi söyleyelim, şehirde NBA maçlarını sıklıkla izleme imkânı bulabilirsiniz.

Televizyon Müzesi, tiyatrolar, şık restoran ve kafeler okula yakın mesafede bulunduğundan her gün okul çıkışı yapacak bir aktivite bulabilirsiniz. Ayrıca okul da sizi etkinlikler konusunda destekleyecektir. Okulun; Algonquin Ulusal Parkı’na ve dünyaca ünlü Niagara Şelalelerine düzenlediği geziler öğrenciler tarafından en sevilenlerdir. Okul ayrıca şehir dışı gezilerde de oldukça iyi. Montreal, Quebec, Ottawa ve New York’a 4 günlük geziler düzenlenerek çok daha fazla yeri görmeniz sağlanıyor.

Konaklama

Okul; yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Aile yanında kalmak istiyorsanız aileyi seçebiliyorsunuz. Örneğin çocuklu aile, emekli çift ya da yaşlı tek bir kişinin yanında kalma seçeneğine sahipsiniz. Tercihlerinize göre bir aile yanına yerleştirilebiliyorsunuz. Aile yanı konaklamalarda temiz yatak odanızda, sessiz bir çalışma ortamına sahip olacaksınız. Evler toplu taşıma ile okula 40-60 dakika uzaklıktadır. Yurt konaklamasında ise daha fazla sorumluluk sahibi olacaksınız. Aile yanındaki gibi sizin için hazırlanmış öğünler bulunmayacak. Yurt konaklamasında kendi beslenmenizden kendiniz sorumlu olacaksınız. Ortak mutfaklarda damak tadınıza göre kendi yemeğinizi hazırlayabilir, farklı milletlerden arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Odalar tek kişilik olduğu gibi paylaşımlı da olabilir. Yurtlar okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım