Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlamanın faydaları

Erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlamanın faydaları

İkinci dil olarak İngilizce’ye başlama yaşı, çocukların gelişim özelliklerine göre değişiyor. Yine de uzmanlar, çocukların beyinleri 2-7 yaş arasında çok hızlı bir şekilde geliştiği için, dil eğitimine ne kadar erken başlarlarsa o kadar etkili olacağı görüşünde birleşiyor. Sizin için, erken yaşta İngilizce öğrenmeye başlamanın faydalarını derledik.

Daha hızlı öğrenirler:

Çocuklar 6 yaşına girdiğinde beyin gelişiminin %70’ini tamamlamış olur. Bu nedenle bu dönemde her şeyi çok hızlı öğrenir. Algıları açıktır ve çevresine büyük bir merakla bakar. Ebeveynler de ikinci bir dil öğrenmesi için çocukların bu özelliklerinden yararlanmak ister.   

Daha özgüvenli ve girişkendirler:

Çocuklar, benlik geliştirmede daha yolun başında oldukları için genellikle daha özgüvenli ve girişken olur. Hata yapmaktan, yanlış bir şey söylemekten ve denemekten korkmaz. Bu sayede öğrendiklerini daha sık tekrarlar ve pekiştirir. 

Öğrenirken eğlenirler:

Yetişkinlerin çoğunun sahip olduğu “ben bu yaştan sonra öğrenemem” önyargısı çocuklarda bulunmaz. Çocuklar İngilizce’yi genellikle şarkılarla ve oyunlarla öğrendikleri için şüpheye düşmeden, paniğe kapılmadan, eğlenerek öğrenir. 

Zihinleri gelişir:

Erken yaşta İngilizce eğitimine başlayan çocukların; kurgulama, düşünme ve odaklanma olmak üzere birçok zihinsel becerisi de gelişir. 

Farklı kültürler hakkında bilinç kazanır:

Çocuklar genellikle bütün dünyayı çevresinden ibaret sanır. Her yerin benzer olduğunu düşünür. Bu nedenle ikinci bir dil öğrenmek, onlara farklı kültürler hakkında erkenden bilinç kazandırır. Farklı kültürler hakkında bilgi edinen çocuğun bakış açısı genişler ve daha empatik olur.

Zaman sorunu yaşamazlar:

Yetişkinlerin aksine çocukların ikinci bir dili öğrenmek için epey zamanı vardır. Kendilerini 1-2 yılda öğrenmeye zorlamazlar. Bu sayede diledikleri kadar tekrar yapabilir, en basitten karmaşığa doğru yavaş yavaş ama sağlam temellerle İngilizce’lerini geliştirebilir.

Daha basit düşünürler:

Çocuklar daha basit düşünür, daha basit konuşur. Bu da İngilizce eğitimlerinde onlara büyük avantaj sağlar ve kendilerini ifade etme konusunda daha soyut düşünen yetişkinlere göre daha başarılı olurlar. Yetişkinler daha karmaşık düşündükleri için kendilerini İngilizce ifade etmekte zorlanır.

Çocukların İngilizce eğitimini desteklemek için yapılması gerekenler:

Öncelikle çocuğun sürekli olarak İngilizce’ye maruz kalması gerekir. Bu nedenle evde, okulda ve yakın çevresinde İngilizce konuşulması teşvik edilebilir.

Çocukların İngilizce eğitim materyalleri, yetişkinlere göre kesinlikle daha renkli, hareketli ve ilginç olmalıdır. Eğitimler ne kadar eğlenceli olursa, çocukların dili öğrenme ihtimalleri de o kadar artar. Çocukların dil becerisi kazanmasındaki en önemli etken ise her gün konuşma pratiği yapmasıdır. Bu nedenle ebeveynler çocuklarıyla her fırsatta İngilizce konuşmalıdır.

Çocukların İngilizcelerini geliştirmesinin bir yolu da aileleriyle beraber gidecekleri yurt dışı yaz okulları. Çocuklarıyla birlikte İngiltere’deki Oxford Royal Academy, Mill Hill College, Bell Young Learners, Anglo Continental gibi yaz okuluna gitmeyi planlayan aileler, Global Vizyon yurt dışı dil okulu formunu doldurarak bilgi sahibi olabilir.
Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım