Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2023 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2023 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 444 1 287 Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981 Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21 Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için): +90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 444 1 287


ŞUBELERİMİZ

Zekeriyaköy Şube – +90 533 276 58 82

Koç Üniversitesi Batı Kampüsü Şube - +90 535 643 31 81 

Göktürk Şube – +90 530 150 78 02

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

En Ucuz Şekilde Hangi Ülkede Üniversite Okunur?

Hangi Ülkede Üniversite Okunur?

Yurt dışında üniversite okumak, ülkemizdeki birçok öğrencinin hayalini süslüyor. Kur farkından dolayı bu hayali gerçekleştirmek giderek zorlaşsa da birçok Avrupa ülkesinde; Amerika, İngiltere, Kanada, Avustralya gibi ülkelere kıyasla daha uygun maliyetlere bu eğitimi alabiliyorsunuz. Üniversite eğitimi için en uygun maliyetli ülkelerin başında Almanya, Norveç, Avusturya, Polonya ve Macaristan geliyor.

Almanya

Almanya’daki federal eyaletler AB üyesi olmayan öğrencilerden eğitim ücreti almıyor. Öğrenciler sadece ufak bir meblağ olarak katkı payı ödüyor. Alman üniversitelerinde yüksek lisans yapmak isteyen öğrenciler ise dönemlik 600-3.500 euro arasında bir ücretle karşılaşıyor. Ludwig Maximilian Münih Üniversitesi, Münih Teknik Üniversitesi, Berlin Humboldt Üniversitesi, Hamburg Üniversitesi, Stuttgart Üniversitesi, Darmstadt Teknoloji Üniversitesi, Karlsruhe Teknoloji Enstitüsü, Heidelberg Üniversitesi, Berlin Teknik Üniversitesi ve Tübingen Üniversitesi Almanya’da uygun fiyatlarla okumak isteyen öğrencilerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Almanya, Türkiye’den gelen öğrenciler arasında da en popüler Avrupa ülkelerinden biri olarak biliniyor. Çünkü hem sahip olduğu devasa endüstriler hem de mezuniyetten sonra sağladığı iş imkanları ile mükemmel bir seçenek sayılıyor.

Norveç

Yurt dışı eğitim için gelen öğrencilere devlet üniversitelerinde ücretsiz eğitim alma fırsatı sunan Norveç; özellikle mühendislik, işletme, teknoloji ve tasarım gibi bölümleriyle adından söz ettiriyor. En çok tercih edilen üniversitelerinin başında ise Oslo Üniversitesi ve Bergen Üniversitesi geliyor. Norveç’te her ne kadar yaşam maliyetleri biraz yüksek olsa da eğitim maliyetleri çok düşük olduğu için birçok öğrenci için uygun fiyatlı bir ülke sayılıyor.

Avusturya

Düşük eğitim ücretlerine sahip Avusturya’da; Avrupa Birliği dışındaki ülkelerden gelen öğrenciler başta Viyana Üniversitesi, Graz Üniversitesi, Salzburg Üniversitesi ve Innsbruck Üniversitesi olmak üzere birçok devlet üniversitesinde dönem başına ortalama 1000 euro gibi ücret karşılığında kaliteli eğitim alıyor. Yurt dışı üniversite eğitimi konusunda Avusturya’yı diğer Avrupa ülkelerinden ayıran en önemli özellik ise yaşam maliyetlerinin nispeten düşük olması.

Polonya

Uygun fiyatlı üniversite eğitimi konusunda en çok tercih edilen ülkelerin başında Polonya geliyor. Eğitim kalitesi yüksek, maliyetleri ise düşük bir ülke olan Polonya’da öğrenciler bütçelerini sarsmadan kaliteli eğitime ve dünya çapında geçerliliğe sahip bir diplomayı elde edebiliyor. Ayrıca Polonya, en genç nüfusa sahip ülkelerden biri olduğu için yurt dışından gelen öğrenciler daha hızlı uyum sağlıyor. Polonya’da lisans eğitimine gelen öğrenciler, ülkenin benzersiz doğal güzelliği, mimarisi ve tarihi karşısında derinden etkileniyor.

Macaristan

Avrupa Birliği’ne katılmak için yaptığı atılımlar sayesinde eğitim kalitesini iyice artıran Macaristan, diğer Avrupa ülkelerine göre daha uygun fiyatlı olduğu için uluslararası öğrencilerin dikkatini çekiyor.

Avrupa dışında üniversite eğitimi için en ucuz ülkeler arasında; Hindistan, Meksika, Arjantin, Malezya ve Güney Afrika bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım