Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

EC Toronto Güvenli Şehirin Güvenilir Dil Okulunda Eğitimi Alın!

Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri Olan EC English’de Kısa Sürede Gelişim Göstereceksiniz!

Ec English – Toronto

Dünyanın dört bir yanında en iyi dil eğitimini nerelerde alabilirsiniz diye çıktığımız yolculuğumuzda durağımız Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’da… Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden olan Toronto’da dil eğitimi almak istiyorsanız size ilk tanıtmak istediğimiz okul EC English dil okulu olacak… EC English hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız gelin anlatmaya başlayalım…

Dünyanın En İyi Dil Okullarından Biri Olan EC English’de Kısa Sürede Gelişim Göstereceksiniz !

Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’daki en iyi dil okullarından olan EC English, her yıl yüzlerce öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bu okulu tercih eden öğrencilerin neredeyse hepsi bu okulda eğitim aldıkları için çok memnun olduklarını dile getiriyor…

EC English eğitim anlayışı ve verdiği kalite eğitim ile uzun yıllardır, dünyanın dört bir yanından pek çok öğrenciyi farklı şubelerinde ağırlıyor. Eğitimdeki kalitesi dünya çapında takdir edilen EC English üst üste kazandığı ‘En İyi Zincir Okul’ ödülleriyle bu başarısını ispat ediyor.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor.

Okulda pek çok destekleyici ek faaliyet de yapılmaktadır. Örneğin; Yazılım Harikaları ve Son Dakika Gelişmeleri oturumlarını içeren ücretsiz dil atölyeleri düzenlenerek, dil becerilerinizi geliştirmenize imkan sağlanmaktadır.

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okul; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, IELTS, TOEFL Sınav Hazırlık programları açıyor.

Toronto’nun Merkezinde, Sosyal Hayatı İçinde Eğitim Alın!

240 farklı kültürdeki bölgeye ayrılarak, 3 milyona yakın kişiye ev sahipliği yapan Toronto’da dil eğitimi almak sizi pek çok konuda geliştirecektir. İngilizcenizin gelişmesinin yanı sıra bu şehirde; insan ilişkileriniz kuvvetlenecek, iletişim becerileriniz artacak, farklı kültürler tanıyacak, empati yeteneğiniz artacak ve hayata bakış açınız olumlu yönde değişecektir.

Toronto hem yardımsever halkı hem de şehrin güzellikleriyle keyifli bir öğrencilik hayatı yaşanacak sayılı şehirlerdendir… Toronto’da gezip görülecek pek çok yer vardır. İster sporsever olun ister kültür sanat aşığı Toronto’da kendi zevkinize uygun etkinlikler bulmanız çok kolay olacak.

Okulun; Yonge ve Eglinton gibi hareketli bir bölgede bulunması öğrencilerin sosyalleşebilmesine imkân tanımaktadır. Şehrin merkezi kabul edilen bu noktada pek çok kafe, restoran ve dükkân bulunmaktadır.

Okul öğrencilerinin sosyalleşebilmesi için etkinlikler de organize etmektedir. CN Tower yürüyüşü, Niagara Şelalesine geziler, Wonderland’de eğlenceye doyacağınız günler seçeneklerinizden bazıları olacak… Okul ayrıca; yerel yürüyüşler, futbol müsabakaları, müze ve sanat galerisi gezileri de düzenlemektedir. Okulun; Boston, New York ve Montreal gezileri öğrenciler tarafından çok sevilmektedir.

Kanada’nın en büyük şehrinde çok kültürlü bir sosyal çevrede özellikle yaz aylarının tadı da başka çıkıyor. Yaz ayları Toronto’da karnaval havasında geçiyor. Her hafta düzenlenen sokak festivalleri şehri renklendiriyor. Arzu ettiğiniz takdirde göl kenarında veya şehrin yeşil bir köşesinde sakinliğin tadını da çıkarabiliyorsunuz.

Konaklama

EC English öğrencilerine yurt ve aile yanı konaklama seçenekleri sunuyor. Okulun sunduğu yurtlar okula yakın mesafede bulunurken aile yanı konaklamalarda mesafe değişiyor. Kanada’da aile yanı konaklama yapmak oldukça güvenli. Zaten okul tarafından ince elemelerle seçilen ailelerin tamamı size ev sıcaklığı sunmak için bekliyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım