Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

EC Oxford

EC English - Oxford

Oxfordİngiltere'nin güneydoğusunda bulunan kültürel ve tarihi açıdan önemli şehirlerinden biridir. Dünyanın en köklü üniversitelerinden Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan bu kent bir öğrenci şehri olma özelliğini yüzyıllardır korumaktadır. Oxford’un kalbindeki dil okulu, İngilizcesini geliştirip aynı zamanda İngiltere’yi yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir ortam sunmaktadır. EC Oxford’u tercih eden öğrenciler şehirdeki birbirinden güzel ve ünlü Oxford cafelerini, mağaza ve restoranlarını, müzeleri keşfederek oldukça eğlenceli bir eğitim dönemi de geçirmiş olurlar. Oxford merkezine ve üniversite kampüsüne 10 dakika gibi kısa bir yürüyüş mesafesinde yer alan okul, Threeways House’da bulunmaktadır. Modern sınıfları, geniş içerikli kütüphanesiyle öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına karşılık veren okul, maksimum 15 kişilik sınıfları ile de eğitim kalitesini yüksek tutmaktadır.

EC English - Oxford Hakkında Genel Bilgi

Dünyanın en eski üniversitelerinden birine ev sahipliği yapan, modern, hareketli ve kozmopolit bir şehirde bulunan Oxford International; özellikle farklılık ve çeşitlilik barındıran eğitim ortamıyla dikkat çekiyor. Yurt dışı İngilizce dil eğitimi için Oxford International Oxford’u seçen öğrenciler hem sınıf içinde hem de sınıf dışında İngilizce dil kursunun sağladığı sayısız destek yönteminden faydalanıyorlar. Oxford International’ın kalite güven standartlarına uygun, sahip oldukları kişisel ve profesyonel yeteneklere göre seçilen başarılı öğretmenleriyle tanınan Oxford International öğrencilerine, sınıfta öğrendikleri bilgileri gerçek dünyada kullanma şansı veriyor. Eğitimlerin başlangıcında seviye belirleme sınavına ve mülakata giren öğrenciler, seviyelerine uygun programlara yerleştirilmektedir. Eğitim boyunca sürekli olarak test uygulanan ve geri bildirim alan dil okulu öğrencileri, böylelikle İngilizce konusunda ne kadar geliştiklerini izleyebilmektedir.

Neden EC English - Oxford

EC dil okullarının tüm dünyadaki şubeleri bulundukları şehrin en merkezi noktalarında bulunmaktadır. EC Oxford’da bu geleneği bozmayarak şehrin merkezinde, Bodleian kütüphanesine, tren istasyonuna, kapalı çarşıya çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Oxford Üniversitesi’nin görkemli binalarının arasında yer alan dil okulu, akademik ve mimari ihtişamı hissetmeniz için şehrin en güzel noktalarının başında yer almaktadır. 30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlamaktadır. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız.

EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunmaktadır. EC English - Oxford diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesindeanlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlar. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştirmektedir. EC English Oxford, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açmakta olup, öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenlemektedir.

Her yıl 70'ten fazla farklı ülkeden öğrenciler EC English Oxford Genel İngilizce kurslarına katılır, böylece iyi bir arkadaşlıklar kurarlar. Öğrencilerimiz dünyanın her yerinden ömür boyu sürecek arkadaşlar edinir, diğer kültürler hakkında bilgi edinir, daha önce hiç gitmedikleri ülkeleri ziyaret etmek için davetler alırlar ve hepsinden önemlisi, İngilizce dinleme ve konuşma konusunda bol bol pratik yapma şansı elde ederler.

EC English Oxford girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

EC English - Oxford İngilizce Kursları

EC English Oxford’da 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanmaktadır. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine girerler. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanmaktadır. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar verilir. Eğitimler yaz dönemlerinde zik zak sistemiyle ilerler. Bu sistem öğrencinin bir gün sabah, bir gün öğleden sonra okula gitmesi şeklinde olmaktadır. Ayrıca, EC Oxford dil okulu 16 yaş ve üzeri öğrencilerini kabul ediyor fakat üst yaş olarak herhangi bir ayrım ve kısıtlama bulunmamaktadır.

EC English Oxford’da İngilizce Kursları;

 • Genel İngilizce
 • İş İngilizcesi
 • Şehirde İngilizce
 • IELTS Sınavlarına Hazırlık
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık
 • Akademik Yıl İngilizcesi

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

EC English - Oxford Konaklama Seçenekleri

EC Dil Okulu Oxford konaklama konusunda; aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Birçok dil okulunun birlikte kullandığı Alice House Residence’da konaklama yapılabilmektedir. Yurt; okula 15 -20 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. EC Oxford Alice House’da 10 odaya sahiptir ve sunduğu odalar tek kişilik en konforlu oda şeklindedir. Aile yanı konaklamalar ise okula otobüsle 30-40 dakikalık mesafededir. Aileler her 6 ayda bir düzenli olarak denetlenmektedir. Öğrencilere konaklamalar için memnuniyet anketi yapılır. EC Oxford yakın zamanda açtığı “student house” adı verilen öğrenci evleriyle daha konforlu bir konaklama isteyenlere de alternatifler sunacaktır.

Birkaç öğrenci bir araya gelerek bir daireyi paylaşma imkânı oldukça avantajlıyken, okul tarafından seçilmiş ve düzenli olarak denetlenen bir İngiliz ailesiyle kalmak öğrencilere yerel hayatı tanıtmak ve İngilizceyi yerli halktan öğrenerek, pratiği geliştirmek adına çok daha fazla avantaj sunmaktadır.

Konaklama fiyatları ise;

 • Haftalık Aile yanı Sabah Akşam Yemekli konaklama: 180-200 GBP
 • Yurt Konaklaması Haftalık: 210-240 GBP
 • Yurt Yaz Ek Sezon Haftalık: 30 GBP
 • Aile Yanı Ek Sezon Haftalık: 30 GBP
 • Kayıt: 65 GBP şeklindedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

EC English - Oxford Sosyal Aktiviteleri

EC Oxford’da ilk gün hoş geldiniz partisi ile arkadaşlarınızı ve EC çalışanlarını yakından tanıma fırsatı sağlamaktadır.

EC Dil Okulu Oxford öğrencilerin şehri hayatına dahil olması, sosyalleşmesi ve öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata aktarabilmeleri için etkinlikler düzenlemektedir. Disko geceleri, film izleme akşamları, gönüllü faaliyetlerden oluşan programlar okul tarafından düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra Oxford civarındaki bölgelere de geziler düzenlenir. Bu gezilerin en ilgi çekenleri; Londra, Manchester, İrlanda, Brighton, Stonehenge ve Harry PotterWB Stüdyolarına yapılan turlardır. Oxford öğrenci nüfusunu fazlalığında dolayı pek çok pub ve kafeye sahiptir. Bu pub ve kafelerde akşam üzere toplanan gençler oldukça canlı bir hava yaratmakta ve dost canlısı bir atmosfer oluşturmaktadır. Derslerden arta kalan vakitlerinizde buraları ziyaret etmenizi öneririz. Oxford’da geçirdiğiniz süre zarfında eğitim kurumlarını gezebilir, şehrin şahane mimarisini inceleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirisiniz.

EC English - Oxford Fiyatlar

EC English Oxford dil okulu güncel fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanlarıyla iletişime geçmenizi öneririz.

EC English - Oxford maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım