Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

EC English San Francisco Teknoloji ve Finansın Merkezinde Dil Eğitimi Sunan Okul...

San Francisco’da En İyi Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dünya Çapında Bilinirliği Olan Okul EC English

Ec English Dil Okulu – San Francisco

Amerika’da dil eğitimi almaya karar verenlerin; şehir ve okul seçimini kolaylaştırmak için hazırladığımız içeriklerimizde sıra San Francisco’da bulunan EC English’e geldi. Dünya çapında zincir bir okul olan EC English gerek eğitim kalitesi gerekse dünya çapında geçerli sertifikasıyla öğrenciler için ideal bir okul…

Haydi gelin San Francisco’da bulunan EC English’i ve bu şehirdeki öğrencilik hayatını yakından inceleyelim…

Uluslararası Finans Dünyasına 5 Dakika Uzaklıkta Eğitim Almak, O Havayı Solumak İstemez misiniz?

EC English dünya çapında bilinen ve saygı duyulan bir dil okuludur. Eğitim kalitesi, yönetimi, eğitmenleri, güncel eğitim anlayışlarını benimsemeleri sayesinde her yıl okullarında uluslararası binlerce öğrenciyi ağırlamaktadır. San Francisco’da eğitim almaya karar verdiyseniz EC English yapacağınız en iyi tercihlerden biri olacaktır.

Okul; kendi eğitim metotlarını sayesinde öğrencilerinin en kaliteli ve en hızlı şekilde İngilizce bilgilerini ilerletmelerini amaçlamaktadır. Okulun en önemli özelliği dünya çapındaki tüm okullarında aynı standardı yakalamaları ve bu nedenle pek çok ödüle layık görülmeleri. 30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okulun hedefi; öğrencilerini, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmak. Öğrencinin; arzu edilen seviyeye ulaşması için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlıyorlar. Okul; öğrencilerin kişiselleştirilmiş eğitim programlarına sadık kaldıkları takdirde İngilizcelerinin kesinlikle gelişeceğini söylüyor. Bunun sözünü öğrencilerine veriyor.

EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor.

EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor.

Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, Akademik Yıl İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık gibi programlar açılmaktadır. San Francisco; Amerikan filmleri ve Amerikan dizilerinden aşina olduğumuz pek çok sembolik binaya, manzaraya ve sokaklara sahiptir. San Francisco sokakları dünya gördüğünüz en ilginç sokaklar olabilir. Özellikle Lombard Sokağı zikzak yolu ile dünyanın en çarpık sokağı seçilmiştir. Bu sokağa doğru kafanızı kaldırıp bir bakmanız bile başınızı döndürecektir. San Francisco’da yaşadığınız süre zarfında sadece sokaklarında gezmek, sokak sanatçılarını izlemek, sokak sanatının en güzel örneklerini görmek içinizi açacaktır…

Şehir teknolojinin, sanatın ve finansın buluşma noktasıdır. Böyle bir şehirde dil okuluna gitmek geleceğini planlamak isteyenler için büyük fırsattır. Özellikle bilgisayar mühendisliği gibi bir bölümde okuyan öğrenci için San Francisco rüyalar şehri olacaktır. EC English’in Market Street üzerinde bulunması teknolojiyi ve finansı seven öğrenciler için ayrı bir güzelliktir. Düşünsenize dünya devi şirketleri görerek okulunuza yürüyecek, burada çalışan insanları gözlemleyebilecek, eğer şanslıysanız bu insanlarla kısa sohbetler yapıp onlardan bilgi alabileceksiniz…

Şehirde her ilgi alanından öğrenci için etkinlik bulunmaktadır. San Francisco’nun Broadway’den sonra en çok sahne sanatına ev sahipliği yapan şehir olması sanatseverler için şahane bir fırsattır. Teknoloji ile ilgilenenler dünya devi şirketleri gözlemleme fırsatı bulmalarının dışında dünyanın en büyük fuar etkinliklerine de katılabilirler. Bunun yanı sıra yıl boyu süren festivaller ve karnavallar da cabası…

EC English eğitim felsefesi gereği öğrencilerinin sosyal hayata adapte olmasını ister. Bu sebeple öğrencileri için pek çok aktivite düzenler. Barbekü partileri, dünyanın en iyi üniversitelerine yapılan geziler, botanik bahçe turları, yoga saatleri, The Hood gezisi, mahalle turları şehir içinde düzenlenen aktivitelerdir. Bir de şehir dışı turlar düzenlenmektedir. Las Vegas, Los Angeles ve Yosmite Doğa Parkı’na düzenlenen turlar hem Amerika’yı daha iyi tanımanıza yardımcı olacak hem de şahane arkadaşlıklar kurmanızı sağlayacaktır.

San Francisco’da kesinlikle görmeniz gereken yerleri sayarken ilk aklımıza gelenler; Golden Gate Köprüsü, Silikon Vadisi, Alcatraz Adası, dünyada son kalan manuel teleferiği, Union Meydanı… ve daha nicesidir.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı ve yurt konaklamasında tek kişilik ya da çift kişilik oda seçme hakkınız bulunmaktadır. Aile yanı konaklamayı Amerikan aile yapısını yakından göreyim, ana dili İngilizce olan insanlarla sürekli sohbet halinde olabileyim, biraz da rahatıma düşkünüm derseniz öneririz. Bunun yanı sıra yurt konaklaması da çeşitli milletlerde arkadaş edinmenizi sağladığından bambaşka bir deneyim oluyor. Yurt konaklaması; işlerinizi kendi başıma halledebilmeniz, sosyalleşip, farklı milletlerden insanlarla konuşabilmeniz noktalarında sizi çok geliştirecek. 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım