Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

EC English Oxford İngilizce Dil Kursları

Dünyanın En İyi Üniversitelerinin Bulunduğu İngiltere Oxford’da Kaliteli İngilizce Dil Eğitimi Alabileceğiniz Dil Okulu EC English

EC English Dil Okulu – Oxford

İngiltere’de eğitim almak isteyen ve özellikle Oxford’daki dil okullarının merak edenler sizin için buradayız! Oxford gibi kültür ve eğitimin kalbinin attığı bu güzel şehirde eğitim almak, yaşamak size çok şey katacak… Her sokağında, kafanızı çevirdiğiniz her yerde tarihi bir ize rastladığınız bu şehir sizi çok etkileyecek ve geliştirecek. Oxford’da dil eğitimi almanın yanı sıra bir bakmışsınız geleceğiniz hakkında kararlar almaya başlamışsınız. Dil okulundan sonra yurtdışında üniversite ya da yüksek lisans… Neden olmasın? Oxford’un eğitim aşığı havasına kendinizi kaptırın ve görün hayatınızda neler değişiyor…

Oxford’da ilk ziyaret ettiğimiz ve size tanıtmak istediğimiz okulumuz, dünyanın pek çok yerinde şubesi bulunan zincir okul EC Dil Okulları…

Akademik Bir Çevrede Dil Eğitimi Almak Pek Çok Şeyi Değiştirecek!

EC dil okullarının tüm dünyadaki şubeleri bulundukları şehrin en merkezi noktalarından bulunmaktadır. EC Oxford’da bu geleneği bozmayarak şehrin merkezinde, Bodleian kütüphanesine, tren istasyonuna, kapalı çarşıya çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Oxford Üniversitesi’nin görkemli binalarının arasında yer alan dil okulu, akademik ve mimari ihtişamı hissetmeniz için en güzel noktadadır. 30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul yönetimi; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor. EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor. EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor. Eğitimler yaz dönemlerinde zik zak sistemiyle ilerliyor. Bu sistem öğrencinin bir gün sabah, bir gün öğleden sonra okula gitmesi şeklinde oluyor. Ayrıca belirtmekte fayda var; EC Oxford dil okulu 16 yaş ve üzeri öğrencilerini kabul ediyor fakat 30+ plus diye ayırdıkları sınıfları yok. 15 dersliğiyle butik bir eğitim sunan dil okulunda Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Şehirde İngilizce, IELTS Sınav Hazırlık Cambridge Sınav Hazırlık, Akademik Yıl İngilizcesi gibi programlar açılmaktadır.

Oxford’da Yaşam

Oxford’da Öğrenci Olmak

Okul öğrencilerin şehri hayatına dahil olması, sosyalleşmesi ve öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata aktarabilmeleri için etkinlikler düzenlemektedir. Disko geceleri, film izleme akşamları, gönüllü faaliyetlerden oluşan programlar okul tarafından düzenlenmektedir. Bunun yanı sıra Oxford civarındaki bölgelere de geziler düzenlenir. Bu gezilerin en ilgi çekenleri; Londra, Manchester, İrlanda, Brighton, Stonehenge ve Harry PotterWB Stüdyolarına yapılan turlardır. Oxford öğrenci nüfusunu fazlalığında dolayı pek çok pub ve kafeye sahiptir. Bu pub ve kafelerde akşam üzere toplanan gençler oldukça canlı bir hava yaratmakta ve dost canlısı bir atmosfer oluşturmaktadır. Derslerden arta kalan vakitlerinizde buraları ziyaret etmenizi öneririz. Oxford’da geçirdiğiniz süre zarfında eğitim kurumlarını gezebilir, şehrin şahane mimarisini inceleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirisiniz.

Oxford’da Konaklama

EC Dil Okulları aile yanı, yurt konaklaması ve öğrenci evi seçenekleri sunmaktadır. Birçok dil okulunun birlikte kullandığı Alice House Residence’da konaklama yapılabiliyor. Yurt; okula 15 -20 dakikalık bir yürüme mesafesinde. EC’nin Alice House’da 10 odası bulunuyor sunduğu odalar tek kişilik ve en süite şeklinde. Aile yanı konaklamalar ise okula otobüsle 30-40 dakikalık mesafede. Aileler her 6 ayda bir düzenli olarak denetleniyor. Öğrencilere konaklamalar için memnuniyet anketi yapılıyor. Okul yakın zamanda açtığı “student house” adı verile öğrenci evleriyle daha konforlu bir konaklama isteyenlere de alternatifler sunacak.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım