Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

EC English Dil Okulu – Boston

Amerika’da eğitim almak isteyenler için ABD’deki En İyi Dil Okullarından Biri Olan EC English Boston

Ec English Dil Okulu – Boston

“Macera dolu Amerika, Amerika, Amerika!” diye diye, Rafet El Roman’ı yad ede ede Boston Havalimanına iniş yaptık! Görmeyi arzu ettiğimiz ülkelerden birine daha gelmiş olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Bir bakalım dedik acaba Amerika bahsedildiği gibi rüyalar ülkesi mi? Rüyalar ülkesinde dil okulu seçmenin kolay olmayacağını bildiğimizden sizin için tek tek şehirleri ve okulları gezip, yorumlarımızı yazacağız. Dileriz istediğiniz şehri ve okulu seçmenizde size yardımcı olabiliriz. Boston’a geldiğimizde ilk dil okulu durağımız EC English oldu. Dünya çapında şubeleri bulunan bir zincir okul olan EC English hakkında bilgilendirmemize başlıyoruz.

ABD’nin En İyi Dil Okulu Seçilen EC English’de İngilizce Öğrenin

Harvard, MIT, Boston Üniversitesi gibi dünya çapında lider okulların yer aldığı Boston’da akademik başarının yüksek olduğu bir şehirde dil eğitimi almak pek çoğunuzu heyecanlandıracaktır diye düşünüyoruz. Ekip olarak Harvard Üniversitesi ve MIT Üniversitesinin kapılarının önüne geldiğimizde heyecandan dizlerimizin titremediğini söylersek yalan olur. Bu üniversitelerin yakınında bulunmak bile insan için itici bir güç oluyor. Öğrenci nüfusu yüksek bu şehirde eğitim almak hele EC English gibi köklü bir kurumdan bu eğitimi almak hayatınızda pek çok şeyi değiştirecektir.

EC English dil okulu dünyanın en iyi dil okulu olarak gösterilmiştir. Bu yüzde bu kurumda eğitim almak ayrıcalık olacaktır. EC English dil okullarının tüm dünyadaki şubeleri o şehrin en gözde noktalarında bulunur. Boston’da da bu özellik geçerlidir. EC’nin Boston’daki okulu Back Bay’dedir. Bu bölge Boston’un en merkezi noktalarındandır.

Geniş ve ferah sınıflarıyla EC English’de keyifli bir eğitim dönemi geçireceğiniz söyleyebiliriz. Gerek tecrübeli eğitmenleri gerek eğitim materyalleriyle EC English İngilizce seviyenizi kısa sürede yükseltebileceğiniz bir dil okulu.

30 yıllık eğitim geçmişine sahip olan okul; birbiriyle iç içe geçmiş, iletişime dayalı ve kişiye özel oluşturulan ders planlarıyla öğrencinin istediği sonuca ulaşmasını sağlıyor. Okul; “EC’nin hedefi basit. Biz öğrencilerimizi, seçtikleri İngilizce seviyesine ulaştırmayı hedefleriz. Arzu edilen seviyeye ulaşmak için gerekli olan eğitimi, eğitim çevresini ve sosyal programları sağlarız. Öğrenci; kişiselleştirilmiş eğitim programınıza sadık kaldığı takdirde İngilizcesi kesinlikle gelişecektir. Bu bizim öğrencilerimize verdiğimiz sözdür” diyor. EC English’de her öğrencinin eğitimi boyunca 2 eğitmeni oluyor. Bu eğitmenler; öğrencilerin gelişme göstermesi için gerekli olan ihtiyaçlarını gözlemliyor ve süreci işletebilmek, sorunları çözebilmek için çözüm önerileri sunuyor. Okul diğer okullarda olmayan “Net Promoter Score(NPS)” adlı bir sistem kullanıyor. Bu sistem; derslerde işlenen bir konu, öğrenci tarafından mükemmellik seviyesinde anlaşılmadıysa bunu tespit edip hızlı ve kalıcı bir şekilde düzeltilmesini sağlıyor. EC’nin profesör, yazar ve eğitim uzmanları tarafından oluşan ekibi dünya üzerindeki tüm güncel öğrenme metotlarını takip ederek öğrencinin ihtiyaçlarını çözümlemek için kendini geliştiriyor. Okul, öğrencilerin İngilizceyi günlük hayatta sohbet ederken rahat ve kendine güvenir bir şekilde konuşabilmesi için ücretsiz konuşma sınıfları açıyor ve öğrencilerin sosyal hayata karışması için de okul dışı etkinlikler düzenliyor. EC English’de 1 kur/seviye 12 haftada tamamlanıyor. Her 6 haftada bir öğrenciler değerlendirme testine giriyor. Değerlendirme testlerinin ortalaması ile öğrencilerin gelişim raporu hazırlanıyor. Bu rapora göre öğrencilerin seviye atlayıp atlamayacaklarına karar veriliyor. Okulda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl İngilizcesi, IELTS Sınav Hazırlık, TOEFL Sınav Hazırlık gibi programlar açılmaktadır.

Boston’da Öğrenci Olmak ve Boston’da Yaşam

Boston Amerikan tarihinin en önemli şehirlerinden biridir. Bu sebeple şehirde keşfedilecek pek çok yer bulunmaktadır. Şehirde dünya çapında üniversite ve kolejlerin yer alması öğrenci nüfusunu artırdığından bu şehirde keyifli bir öğrencilik hayatı geçirirsiniz. Okulun merkezde olması günlük hayata katılım gösterebilmeniz açısından büyük bir avantaj. Okul; şehrin yeme-içme ve alışverişinin kalbi olan Faneuil Hall Pazar alanının hemen yanında… Boston’un ünlü Özgürlük Yolu (Freedom Trail) üzerinde ve deniz kıyısına sadece 5 dakika mesafede bulunuyor. Güvenli ve dost canlısı Boston’da modern gökdelenlerin tarihi mekanlarla bütünleştiğini göreceksiniz. Şehirdeki taş sokaklar, tadı damakta bırakan menülere sahip olan restoranlar ve sanat sokaklarında gezintiye çıkmak bizim için büyük bir keyif oldu. Kısıtlı sürelerde şehiri keşfetme şansımız olduğundan tadını tam anlamıyla çıkartamadığımız yer oldu. Bu yüzden bu şehirde öğrenci olmanın keyifli ve geliştirici olacağını düşünüyoruz. EC English de öğrencilerinin hem İngilizceyi günlük hayata taşımasını istediğinden hem de öğrencilerin şehri ve ülkeyi tanımasını istediklerinden pek çok gezi ve etkinlik düzenliyor. Okul; yerel pazarlara, üniversitelere ve Boston Halk Kütüphanesi’ne düzenlediği turlar haricinde öğrencilerini şehir dışına da çıkartıyor. EC English’in düzenlediği New York, Washington DC ve Niagara Şelaleleri turlarında keyifli vakit geçirebileceksiniz…

Boston’da Konaklama

Okul yurt konaklaması ve aile yanı konaklama sunmaktadır. Yurtlar okula yürüyüş mesafesinde olduğundan ulaşım sıkıntısı çekmeyeceksiniz. Aile yanı seçeneklerini tercih ederseniz burada görüştüğümüz öğrencilerden edindiğimiz bilgilere göre keyifli, konforlu bir konaklamanız olacak. Ayrıca öğrenciler aile yanı konaklamanın İngilizcelerini de hızlı geliştirdiğini söylediler.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım