Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

EC Brighton

EC Brighton Hakkında

EC English, 1982 yılında kurulmuş tek bir okuldan küresel bir zincire dönüşmüş alanında lider bir eğitim kurumudur. Amerika, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Güney Afrika’ya kadar uzanan, 4 kıtada, 5 farklı ülkede pek çok şehirde hizmet veren özel bir İngilizce dil okullar zinciridir. İngiltere’de ise 6 ayrı EC English merkezi vardır. Bunlar; Ec London 30+, EC London, EC Bristol, EC Cambridge, EC Lancester ve EC Brighton’dır.

EC Brighton,2002 yılında kurulmuş, kaliteli eğitimi ve mükemmel hizmet anlayışı ile uluslararası bir üne kavuşmuştur. Okul, Brighton İskelesi'nin karşısında, Royal Pavilion ve Lanes'e sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde, çağdaş, aydınlık ve havadar bir merkezde yer almaktadır. Yurtdışında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin tercihleri arasında önde gelen bir merkezdir.

EC English Misyonu

 • İnsanlara ilham verir. Ekip ve aile olarak öğrencilerine, ortaklarına ve birbirlerine her gün ilham vermektedir.
 • Güç verir, bilgiyi paylaşır ve başarı yaratır. Kendisi ve öğrencileri için büyük hayaller kurar.
 • Tek okuldan küresel zincire, küresel eğitimde liderliğe kadar temel inançlarını değiştirmeden gelmiştir.
 • İnsanlara ve onların sınırsız potansiyeline inanır. Başarıyı kutlar ve besler ve yol boyunca her zorluğu kucaklar.
 • Olumlu bir zihniyetle yenilikler yapar ve ilerlemeye devam eder. Tökezlediğinde kendini toparlar, yeniden odaklanır ve yeni bir yol yaratır.
 • Bu muhteşem yolculukta tanıştığı herkes kim olduğunu şekillendirmeye yardımcı olur. Bu bağlantılar aynı zamanda şimdi ve gelecekte kim olduğunu da şekillendirir.

olarak açıklanmıştır ve bu doğrultuda eğitimlerine, gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

EC English vizyonu, öğrencilerinin küresel bir toplulukta başarılı olmasına yardımcı olmaktır. Yaptığı her şeyin merkezinde sizi koyması, odak noktasını her zaman sizin üzerinizde olması en temel kuralıdır.

Neden EC Brighton?

EC English 30 yılı aşkın İngilizce öğretme deneyimine sahiptir ve bu eğitimi samimi, ilgi çekici ve kapsayıcı yöntemlerle vermeye odaklanmıştır. Kurum genelinde güvenle rezervasyon yapabilirsiniz çünkü şartlar ve koşullarında belirtildiği gibi, hiçbir ekstra ücret ödemeden program tarihlerinizi başlamadan 2 hafta öncesine kadar değiştirme imkanınız bulunmaktadır. 

EC Brighton, güzel kırsal alanlarla çevrilicanlı bir sahil şeridine sahip olan Brighton’ın şehir merkezinde modern olanaklarla yüksek kalitede İngilizce dil eğitimi olanağına sahip olursunuz. Öğrenci katılımına ve hızlı ilerlemeye önem veren canlı dersler ile İngilizce dilini kolayca öğrenme olanağı bulursunuz.

EC Brighton ‘da öğrenciler, yeterli bireysel ilgiyi ve hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları yardımı alabilecekleri kişi sayısı az sınıflarda eğitim görürler. Okul, eğitim esnasında öğrenmeyi desteklemek için yapılandırılmış bir müfredattan, seviye testlerinden, öğrenci eğitimlerinden ve sık sık yapılan ev ödevlerinden yararlanır.

İngiltere’deki tüm EC English merkezleri British Council tarafından akredite edilmiştir ve akredite edilmiş İngilizce dil merkezlerinin ulusal birliği olan English UK'in üyeleridir.

EC Brighton girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

EC Brighton Programları

EC Brighton’da İngilizce öğrenme sebebiniz her ne lursa olsun size uygun bir kurs imkanı bulabilirsiniz. Kurslar her hafta pazartesi günü başlar ve 16 yaşından büyüklere eğitim verilir. Brigton’da 30 yaş üzerindekilere de İngilizce eğitim verilmesi planlanmaktadır. Dersler 45 dakikalıktır.

 • Genel İngilizce Kursu Başlangıç seviyesinde İleri Düzeye kadar kurs seçeneklerinden oluşur ve 1 haftadan 23 haftaya kadar eğitim alma opsiyonu bulunur. General English 20 Kursu haftada 15 saate denk gelen 20 dersten oluşur.General English 30 Kursu (Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce) haftada 22,5 saate denk gelen 30 dersten oluşur.
 • İş Hayatı için İngilizce Kursu ’nda İngilizcenizi geliştirmenin yanı sıra, birçok başka işyeri becerisini de geliştireceksiniz. Sorunları çözme, toplantılara hazırlanma ve kendi bakış açınızı savunma yeteneği, kariyeriniz ilerledikçe çok değerli olacaktır. Orta seviyeden İleri Seviyeye kadar İngilizcesi olanlar için uygundur ve 1 haftadan 12 haftaya kadar eğitim alma opsiyonu bulunur. Kurs Kursu haftada 22,5 saate denk gelen 30 dersten oluşur. (20 ders Genel İngilizce + 10 ders İş Hayatı İngilizcesi)
 • Şehirde İngilizce Kursu size ve kişisel öğrenme nedenlerinize göre uyarlanmış bir kurstur ve 20 Genel İngilizce dersi ile bulunduğunuz konuma göre dil eğitimine odaklanan 10 dersin birleşmesinden oluşur. 1 hafta ile 4 hafta arasında eğitim alma seçeneği bulunur. Bulunduğunuz şehirde etkileşim kurmak ve sınıfın dışında öğrenmek istiyorsanız, yerel kültür ve tarih hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ve günlük durumlar için İngilizce öğrenmek istiyorsanız bu kursu tercih edebilirsiniz. Kurs Kursu haftada 22,5 saate denk gelen 30 dersten oluşur. (20 ders Genel İngilizce + 10 ders Şehirde İngilizce)
 • IELTS Sınavı Hazırlık Kursu, sınav stratejisi, sınav düşüncesi ve daha genel İngilizce dil becerisi gibi temel alanlara odaklanır. Kursa katılım için minimum orta seviyede İngilizce bilmeniz gerekmektedir. En az 4 hafta olmak üzere 23 haftaya kadar eğitim alabilirsiniz. Kurs haftada 15 saate denk gelen 20 dersten oluşur.
 • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu Öğrenci merkezli yaklaşımı ile okul, sizi uluslararası düzeyde tanınan bu İngilizce dil yeterliliklerine hazırlamak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri sağlayacaktır. Kurslar 6 haftadan 10 haftaya kadar sürmektedir. Kursa katılabilmeniz için orta ve İleri seviyeler arasında İngilizce bilmeniz gerekmektedir ve haftada 22,5 saate denk gelen 30 dersten oluşur.
 • Akademik Yıl İngilizce Programı 24 haftadan fazla ders almak isteyen her seviyedeki öğrenci için uygundur ve 99 haftaya kadar uzatılabilir. Akademik Yıl İngilizce Programı 20 Kursu haftada 15 saate denk gelen 20 dersten oluşur. Akademik Yıl İngilizce Programı 30 haftada 22,5 saate denk gelen 30 dersten oluşur.

EC Brighton’da Genel İngilizce kursuna Bire Bir oturumlar ekleyip özel derslerle ilerlemenizi en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Bireysel ilgiye dayalı bu oturumlar %100 ihtiyaçlarınıza odaklanır ve öğretmenleriniz tarafından ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde tasarlanır.

EC Brighton’da haftada 20'den fazla dersten oluşan bir kursa katıldığınızda ve Özel Odaklanma (Bire Bir Dersler) derslerinden birine katılabilirsiniz. Bu dersleri 1 haftadan 8 haftaya kadar alabilir, böylece ihtiyaçlarınıza göre karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Özel Odaklanma dersleri yıl boyunca EC okullarına göre değişiklik gösterir ancak her zaman dil seviyenize ve ilgi alanlarınıza uygun sınıflar bulabilirsiniz. 1 haftadan 8 haftaya kadar alabileceğiniz bu kursların listesi aşağıdadır:

 • Güvenle Konuşma
 • Küresel Farkındalık
 • Gerçek İletişim için Dilbilgisi
 • Dinleme
 • Kelime Dağarcığınızı Genişletme
 • Güvenle Yazma
 • Temel Okuma ve Yazma
 • Liderlik için İngilizce
 • Sınav Becerileri
 • Çevrimiçi İletişim için İngilizce

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

EC Brighton Ulus ve Yaş Bilgileri

EC English‘de Suudi Arabistan, Kore, Türkiye, İsveç, Brezilya, Kuveyt, İtalya başta olmak üzere çeşitli uluslardan öğrenci İngilizce dil eğitimi almıştır. Son 3 yıla baz alınarak Uluslara göre öğrenci dağılımı aşağıdaki tabloda görülebilir:

Ulkeler Ogrenci Orani
Diger Ulkeler 29%
Suudi Arabistan 22%
Kore 13%
Türkiye 11%
Isviçre 9%
Brezilya 6%
Kuveyt 5%
Italya 5%

EC English‘de 16 yaşından büyük öğrencilere İngilizce eğitimi verilmektedir. Yaş ortalaması 21-25 yaş aralığındadır. Son 3 yıl baz alınarak öğrencilerin yaşlara göre dağılımları aşıdaki tabloda görülebilir.

Yas Ogrenci Orani
16-17 12%
18-20 31%
21-25 37%
26-30 9%
31-40 8%
40-50 3%
51+ 1%

EC Brighton Konumu ve Sosyal Olanakları

EC Brighton, İngiltere'nin güney kıyısında bulunan Brighton'ın tam kalbinde yer almaktadır. Brighton, İngiltere'nin güney kıyısındaki zarif bir sahil tatil şehridir ve çok sayıda otel, restoran ve eğlence tesisi ile popüler bir turizm merkezi olarak bilinir. Okul, sahile yakın, George döneminden kalma güzel bir binada yer almaktadır ve Brighton İskelesi'ne ve Kral IV. George'un evi olan ünlü Kraliyet Köşkü'ne sadece 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okula 5 dakikalık yürüme mesafesinde çok çeşitli yerel eğlencelerin yer aldığı bir alışveriş bölgesi bulunmaktadır.

Brighton, İngiltere'nin en gözde şehirlerinden biri olarak uluslararası üne sahip önemli bir kültür merkezidir. Modern Brighton şehri ve çevresi aynı zamanda üniversiteler ve birçok İngilizce dil okulunun bulunduğu önemli bir eğitim merkezidir. 150.000'den fazla sakine ev sahipliği yapan Brighton, İngiltere’deki en büyük ve en ünlü sahil beldelerinden biridir. Sosyal yaşamı ve eğlencesiyle ünlü Brighton'da çok sayıda canlı kulüp, popüler bar ve restoran bulunduğundan her zaman yapılacak bir şey vardır. Son zamanlarda şehir aynı zamanda Avrupa'nın önde gelen konferans merkezlerinden biri haline geldi ve düzenli olarak önde gelen siyasi partilerin siyasi konferanslarına ev sahipliği yaptı. Brighton, Londra'dan Brighton'a eski model araba rallisinden İngiltere'nin en büyük sanat festivaline kadar pek çok muhteşem etkinliğin de mekanıdır. Kent, yaz aylarında dünya çapında ilgi gören çeşitli açık hava festivallerine de ev sahipliği yapıyor. Daha iç kısımlardaki turistik mekanlarla birlikte bunlar, Brighton'ın bazen "Deniz Kenarındaki Londra" olarak anılmasını sağlar. Bu nedenle Brighton kesinlikle Londra dışında en erişilebilir ve keyifli yerlerden biridir.

EC Brighton Binası; akıllı tahtası bulunan 18 geniş ve klimalı sınıf, 4 öğrenci salonu, mescit, her yerde wi-fi, 2 bilgisayar odası ve kütüphane odası ile harika bir öğrenme ortamı sağlamak için 2010 yılı sonunda tamamen yenilenmiştir ve engelli erişimine uygundur. Sınıflar 12 kişiliktir (maksimum 15) ve okul 270 kişilik kapasiteye sahiptir. Kurs süreniz boyunca Microsoft Office programlarına ücretsiz erişim olanağı sunmaktadır. Okul hafta içi 08:15-18:30 saatleri arasında açıktır ve hafta sonları dersler bulunmamaktadır.

EC Brighton, kurs süreniz boyunca yararlanabileceğiniz aylık Etkinlik ve Ücretsiz Dil Atölyesi takvimi yayınlar ve yeni gelen öğrencileri için karşılama etkinliği düzenler. Kahve sohbetleri, Çiftlik ziyaretleri, pub geceleri, Salisburry ve Stonhende gibi yerlere hafta sonu gezileri, sinema geceleri gibi etkinliklere katılarak hem uluslararası arkadaşlar edinebilir, hem de İngilizce pratiği yapma şansı elde edersiniz. Öğrencilerine ders dışında da çalışma ve pratik yapma olanağı sağlayan ve Telaffuz Kliniği, Konuşma Oturumları, Çalışma Kliniği ücretsiz hizmetler olarak sunulmaktadır. Tüm öğrencilere yönelik genel Telaffuz Klinikleri ve belirli aksanları hedef alan klinikler arasında seçim yaparak ders dışında da İngilizce telaffuzunuzu geliştirebilirsiniz. Konuşma Oturumlarında farklı sınıflardan, seviyelerden ve milletlerden öğrencilerle konuşma pratiği yapabilir, rahat ve sosyal oturumlarda istediğiniz konuda tartışabilirsiniz. Çalışma Klinikleri ise özgeçmiş hazırlama ve mülakat yapmak için ihtiyaç duyduğunuz becerileri geliştirebilmeniz içindir. Tüm bu klinikler ücretsizdir.

Devamını Oku

EC Brighton Konaklama

EC Brighton, öğrencilerine iki ayrı konaklama seçeneği sunmaktadır: Aile Yanı Konaklama ve Mitre House – Britannia Study Hotel.

EC Brighton’dakiöğrencilerden birçoğu onlara yerel biri gibi yaşama, genel olarak İngiliz yaşam tarzını öğrenme ve hepsinden önemlisi İngilizcelerini günlük pratik yapma fırsatı verdiği için Aile Yanı Konaklama seçeneğini tercih etmektedir. Brighton aile yanında konaklamalar, yıl boyunca hizmet verir, okula otobüs ile yaklaşık 30-60 dakika mesafede bulunur ve karma cinsiyete sahip iki yataklı ve tek kişilik odalardan oluşur. İki yataklı odada konaklamayı seçen öğrenciler, farklı uyruktan bir öğrencinin yanına yerleştirilmeyi bekleyebilir veya odayı bir arkadaşlarıyla paylaşmayı seçebilirler. Her odada öğrenciye, kıyafetler için saklama alanı, bir sandalye ve çalışma masası (yatak odasında değilse öğrenciler ders çalışmak için belirlenmiş bir alanı kullanabilirler), ayrıca iyi bir aydınlatma, bir ayna ve bir atık kağıt kutusu sağlanacaktır. Yatak çarşafları ve havlular aile yanında konaklama tarafından sağlanmaktadır ve ayrıca öğrencilere haftada bir kez çamaşır yıkama imkanı da sunulacaktır. Aile yanında konaklama sırasında öğrenciler salon, yemek alanı ve mutfak gibi ortak odalara erişime sahip olacak, ancak çoğu öğrenci yemek pişirme olanaklarını kullanamayacaktır. Banyolar ev sahibiyle paylaşılacaktır. Konforlu bir aile yanında konaklama seçeneğinde ise, öğrencinin yatak odasının özel banyolu olması veya yatak odasının dışında yer alan kendi banyosuna sahip olması mümkündür. Öğrenciler yarım pansiyon ya da oda kahvaltı konaklama seçeneğine sahiptir. Standart ya da konforlu oda, özel banyolu ya da paylaşımlı banyolu oda, oda kahvaltı ya da yarım pansiyon seçenekleri terchlerinize göre oda fiyatları kişi başı haftalık 170£-300£ arasında değişir.

Mitre House – Britannia Study Hotel şehir merkezine 15 dakika yürüme ya da 10 dakika toplu taşıma mesafesinddire ve sahile çok yakındır. Brighton'ın başlıca turistik mekanlarına, mağazalarına ve ünlü gece hayatına kolay erişim için mükemmel bir konuma sahiptir. Tekerlekli sandalye erişimine uygundur. Çift kişilik odalarda tek kişilik konaklama imkanı sunan karma bir konaklama tesisidir. Tüm yatak odalarında özel duş/tuvalet olanakları mevcuttur. Bina genelinde wi-fi bulunmaktadır. Odalar ortak mutfak/TV salonlarını paylaşmaktadır (yatak odalarında TV yoktur). Her yatak odasında şunlar bulunmaktadır: altında saklama yeri olan bir yatak, gardırop, çalışma masası, buzdolabı, kasa, sandalye, komodin, bardak, kupa, tabak, kase, çatal bıçak seti. Sabahları 7,50 £ karşılığında açık büfe kahvaltı (tam İngiliz kahvaltısı dahil) verilmektedir. Öğrenciler 14,50 £ ek ücret karşılığında oda temizliği ve nevresim değişimi rezervasyonu yaptırabilirler. 3 adet çamaşır makinesi ve 3 adet kurutma makinesi bulunmaktadır. Yıkama başına 3,50 £ ve kurutma başına 2 £ ücret alınmaktadır. Odalar kişi başı haftalık 345£ ‘dir.

EC Brighton öğrencilerinin konaklama için kampüs dışında özel daireler tutması da mümkündür; ancak öğrencilerin bu konaklama seçeneğinin kendilerinin ayarlaması gerekmektedir.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

EC Brighton Fiyatları

EC Brighton ‘daöğrenim ücretine haricindeki ücretler aşağıda görülebilir.

 • Kayıt Ücreti 55 £
 • Konaklama Yerleştirme Ücreti 35 £
 • Kurs Materyalleri Haftalık 7 £ (Maks. 56 £)
 • İsteğe Bağlı Öğrenci Sigortası Haftalık 10 £ Teminat maksimum 69 yaşına kadar geçerlidir.
 • Vize Belgesi Kurye Ücreti 75 £
 • Banka Havalesi Ücreti 13 £

EC Brighton ‘da kurs ücretlerine dahil olanlar:

 • Turuncu Halı Deneyimi
 • Çevrimiçi yerleştirme testi
 • MyEC
 • Kurs süresi boyunca Word, Power Point ve çok daha fazlasını içeren Microsoft Office programlarına ücretsiz erişim
 • İngilizce dil etkinlikleri ve atölye çalışmaları
 • Hoş geldiniz etkinliği
 • Sosyal ve kültürel program
 • İnternet erişimi
 • 24+ haftalık kursların tümü, müsaitlik durumuna bağlı olarak sınava hazırlık kursuna katılma seçeneğini içerir.

EC Brighton’da öğrenciler, toplam kurs süresi üzerinden hesaplanan oranlarla birden fazla EC okulunda eğitim almayı da seçebilirler.

EC Brighton Kurs Fiyatlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz;

KURSLAR HAFTAUK DERS ADEDİ 1 -11 HAFTA 12-23 HAFTA 24* HARA
Genel İngilizce20 20 340E 295£ -
Genel İngilizce30 30 425£ 355£ -
İş Hayatı İngilizcesi 30 425£ 355£ -
Şehirde İngilizce 30 425E - -
Akademik Yıl İngilizce Programı 20 20 - - 250E
Akademik Yıl İngilizce Programı 30 3C - - 315£
CambridgeSınav Hazırlık Programı 30 425£ - -
IELTSSınavı Hazırlık Programı (min. 4 hafta) 20 340E 295E -

12 haftadan kısa TÜM kurslar için Yüksek Sezon yani 12 Haziran - 8 Eylül arası bu ücretlere ek olarak haftalık 20£ ek ücret alınır. Erken kayıtlarda bu ek ücret uygulanmayacaktır. Bire Bir dersler ise saatlik 120£ olarak ücretlendirilir.

Önden depozito yatırarak yerinizi de garantileyebilir, kalan bakiyeyi ise programınızın başlamasından 2 hafta öncesine kadar ödeyebilirsiniz. 7 dilde etkin olan danışanlar ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.

EC Brighton maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

EC Brighton Öğrenci Vizesi Başvurusu

EC Brighton‘ da eğitim görmeye geliyorsanız aşağıdaki vize türlerinden size uygun olanı temin etmeniz gerekmektedir..

 • Standart Ziyaretçi Vizesi (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)
 • Kısa Süreli Öğrenci vizesi (6 aydan-11 aya kadar olan kurslar için) (16 yaşından büyükler içindir.)
 • Tier 4 (Genel Öğrenci) Vizesi (11 aydan fazla eğitim görecekler içindir.

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım