Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Dünyanın En Seçkin Üniversitelerine Sınavsız Girme İmkanı

Genel başvuru koşulları

Üniversite sınavında istediğiniz sonucu elde edemediyseniz veya başka bir ülkede iş ve kariyer fırsatlarına sahip olmak istiyorsanız, yurt dışında sınavsız girilen üniversiteleri tercih edebilirsiniz.

Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde sınavsız üniversite eğitimi alma şansınız bulunuyor. Almanya haricindeki hiçbir ülkede, okumak için ülkemizde girilen üniversite sınav sonucu gerekmiyor. Sadece bazı ender durumlarda üniversiteler sınav sonucunuzu bilgi amaçlı isteyebiliyor. İngilizce eğitim veren üniversiteler genellikle IELTS veya TOEFL skoru bekliyor ancak bu sınavları zorunlu şart olarak görmeyen üniversiteler de mevcut.

Genel başvuru koşulları

Her ne kadar sınavsız giriş hakkı tanısa da çoğu üniversiteye girmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bunların başında IELTS ve TOEFL gibi İngilizce yeterlilik sınavları geliyor. Genel olarak istenilen belgeler ise öğrenci başvuru formu, lise diploması veya mezuniyet belgesi, transkript, kimlik kartı fotokopisi, akademik referanslar, niyet mektubu ve CV.

Kanada lisans eğitimi

Kanada devlet kolejlerinde farklı alanlarda ileri düzey eğitim ve sertifika almak için en az lise mezunu olmanız bekleniyor. Kanada devleti tarafından finanse edilen Kanada devlet kolejleri, yurt dışından gelen öğrencilere diploma, sertifika, ileri diploma ve lisansüstü sertifika edinme hakkı tanıyor. Devlet kolejleri, üniversitelerle iş birliği yaparak öğrencilere 4 yıllık lisans programlarına katılma ve staj imkanı da sunuyor.

Kanada devlet koleji programlarına katılmak isterseniz, İngilizce yeterliliğinizi kanıtlamanız gerekiyor. Programdan programa istenilen minimum İngilizce seviyesi değişse de genellikle 6.0 IELTS puanı ve üzeri bekleniyor.

İrlanda lisans eğitimi

Avrupa’nın en iyi eğitim sistemlerinden birine sahip olan İrlanda’da üniversite eğitimleri İngilizce dilinde sunuluyor. İrlanda üniversitelerinden verilen diplomaların uluslararası geçerliliği bulunuyor. Uygun maliyetleriyle öğrencilerin son yıllarda en çok seçtiği ülkelerden biri olan İrlanda’da lisans programları 3 yıl sürüyor. Eğer İrlanda’da lisans eğitimi almak istiyorsanız IELTS’ten ortalama 6 puan ve üstü almanız gerekiyor. 

Avustralya

Avustralya’da lisans eğitimine başlamak isteyenlerin 12 yıllık zorunlu eğitimini tamamlamış ve liseden mezun olması gerekiyor. Lise mezuniyet puanınız ve İngilizce yeterlilik belgeniz üniversite kabulünü etkileyen en önemli kıstaslar olarak biliniyor. Avustralya’da üniversite eğitimi almak için diploma notunuzun 100 üzerinden en az 70 olması gerekiyor. Üniversiteler genellikle IELTS 6 ve üstü puan bekliyor. İngilizce dil yeterliliğiniz yoksa bir yıl süren hazırlık programlarında hem İngilizcenizi gereken seviyeye yükseltebilir hem de üniversite sürecine hazırlanabilirsiniz.

IELTS veya TOEFL istemeyen üniversiteler

Yurt dışında bazı üniversiteler IELTS veya TOEFL sonucu istemeden de kabul alıyor. Bunların başında; New Orleans Üniversitesi (Amerika), Arkansas Üniversitesi (Amerika), Warwick Üniversitesi (İngiltere), Colorado Üniversitesi (Amerika), California Devlet Üniversitesi (Amerika), Wisconsin Üniversitesi (Amerika), Sheffield Hallam Üniversitesi (ingiltere), Georgia Devlet Üniversitesi (Amerika), Bristol Üniversitesi (İngiltere), Winnipeg Üniversitesi (Kanada), Carleton Üniversitesi Kanada), Adelaide Üniversitesi (Avustralya), Inholland Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Hollanda), Güney Avustralya Üniversitesi (Avustralya), Oslo Üniversitesi (Norveç),  Belize Üniversitesi (Beliz), Swinburne Teknoloji Üniversitesi (Avustralya), Delhi Üniversitesi (Hindistan) geliyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım