Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesi

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesi

Her sene QS tarafından açıklanan “Dünyanın En İyi Üniversiteleri” sıralamasında, dünyanın farklı yerlerindeki en başarılı okullar yer alıyor. 2022 yılının listesindeki ilk 20’de; Amerika’dan 9, Büyük Britanya’dan 5, İsviçre ve Singapur’dan 2, Avusturya ve Çin’den ise 1’er üniversite yer alıyor.

Dünyanın En İyi 20 Üniversitesi

1. Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT):

1861 yılında kurulan üniversite, 1.000 akademisyeni ve 11.000’den fazla öğrencisiyle dünyanın en önemli bilim merkezi olarak gösteriliyor. Üniversitenin odaklandığı konuların başında ise yapay zeka, iklim krizi, kanser ve yoksulluğun giderilmesi geliyor.

2. Oxford Üniversitesi: 

Dünyanın en eski üniversitelerinden biri olan Oxford Üniversitesi, 44 fakültesi ve İngiltere’nin en büyük kütüphanesiyle öğrencilerine muhteşem bir eğitim deneyimi sunuyor. Okulun 22.000 öğrencisi bulunurken, öğrenci nüfusunun % 40’ını uluslararası öğrenciler oluşturuyor.

3. Stanford Üniversitesi:

San Francisco’nun 55 km güneyinde yer alan Stanford Üniversitesi, Amerika’nın en geniş kampüslerinden birine sahip. Üniversitenin bünyesinde İşletme Fakültesi, Enerji Bilimleri Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eğitim Bilimleri Fakültesi, Beşeri Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Tıp Fakültesi bulunuyor.

4. Cambridge Üniversitesi:

Cambridge’de bulunan Cambridge Üniversitesi, dünyanın farklı ülkelerinden gelen 18.000’den fazla öğrenciye kaliteli eğitim veriyor. Okulun bünyesinde barındırdığı fakülteler arasında; Sanat, Beşeri Bilimler, Biyoloji, Klinik Tıp, Sosyal Bilimler, Fizik ve Teknoloji bulunuyor.  

5. Harvard Üniversitesi:

1636 yılında kurulan Harvard Üniversitesi, Boston’da bulunuyor ve 21.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Harvard’ın mezunları arasında 8 Amerikan başkanı, Pulitzer ve Nobel gibi ödüller kazanmış ünlü kişiler, olimpiyat madalyalı 108 sporcu bulunuyor.

6. California Teknoloji Enstitüsü (Caltech)

Sadece 2.100 öğrenciye ev sahipliği yapmasına rağmen dünyaca ünlü bir bilim ve mühendislik araştırma kurumu olan Caltech; Biyoloji ve Biyoloji Mühendisliği, Kimya ve Kimya Mühendisliği, Mühendislik ve Uygulamalı Bilim, Jeoloji ve Yer Bilimi, Beşeri ve Sosyal Bilimler, Fizik, Matematik ve Astronomi fakültelerinden oluşuyor.

7. Londra Emperyal Koleji

Londra’daki South Kensington’da, yemyeşil bir kampüste bulunan üniversite, 18.000’den fazla öğrenciye eğitim veriyor. Bu öğrencilerin yarısından fazlası uluslararası öğrencilerden oluşuyor.

8. ETH Zurich

Özellikle bilim ve teknoloji konusunda dünyanın en önemli üniversiteleri arasında gösterilen üniversitenin tarihinde, 21 Nobel ödüllü öğrenci bulunuyor. Bunlardan biri de Albert Einstein.

9. UCL

1826 yılında kurulan Londra Üniversitesi Akademisi, bünyesinde barındırdığı 11 fakültesinde; yarısından fazlası farklı ülkelerden gelmiş 37.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor.

10. Chicago Üniversitesi

Tıp ve işletme alanında haklı bir üne sahip olan Chicago Üniversitesi’nin mezunları arasında, 29 Nobel ödüllü öğrenci bulunuyor. Okulun ünlü mezunları arasında Amerika eski başkanı Barack Obama, yazar Philip Roth ve Saul Bellow yer alıyor.

11. Singapur Ulusal Üniversitesi (NUS)

Asya’nın en kaliteli üniversitelerinin başında gelen Singapur Ulusal Üniversitesi’nde, 100 farklı ülkeden 38.000 öğrenci eğitim görüyor. Kampüsünde bulunan 17 fakültenin arasında; İşletme, Dişçilik, Mühendislik, Hukuk, Tıp, Müzik, Bilim ve Tasarım bulunuyor.

12. Nanyang Teknoloji Üniversitesi (NTU)

Özellikle teknoloji araştırmalarıyla ön plana çıkan Nanyang Teknoloji Üniversitesi, üst üste beş yıldır dünyanın en iyi genç üniversiteleri arasında birinci sırada yer alıyor. Akıllı kampüse sahip üniversitenin; Alibaba, BMW ve Rolls-Royce gibi dünya devi şirketleriyle ortak çalışmaları bulunuyor.

13. Pennsylvania Üniversitesi

Amerika’nın kurucularından Benjamin Franklin tarafından temelleri atılan Pennsylvania Üniversitesi’nde, 22.000 öğrenci eğitim görüyor. Okul, “dünyanın en zengin 500 kişisi” listesinde en çok mezunu bulunan üniversitelerden biri olma ayrıcalığını yaşıyor.

14. EPFL

İsviçre’nin Fransızca konuşulan bölgesi Lozan’da yer alan EPFL, bünyesinde nükleer reaktör, füzyon reaktörü ve Gene/Q Süper Bilgisayar bulunduran ender üniversitelerden biri. 112 farklı ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapan üniversite, özellikle fizik çalışmalarıyla meşhur. 

15. Yale Üniversitesi

Amerika’nın en prestijli üniversitelerinin yer aldığı Sarmaşık Ligi üyelerinden bir olan Yale Üniversitesi’nin bünyesinde 14 fakülte bulunuyor. Üniversite; özellikle canlı kampüs yaşamı, kültürel çeşitliliği ve sanata verdiği önemle biliniyor.

16. Edinburgh Üniversitesi

Büyük Britanya’nın en büyük üniversitelerinden biri olan Edinburgh Üniversitesi, 156 farklı ülkeden 44.000 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Üniversitenin en önemli özelliklerinden biri de 70’ten fazla alanda sunduğu online programlar.  

17. Tsinghua Üniversitesi

Mühendislik ve bilgisayar programcılığı konusunda en çok tercih edilen üniversitelerden biri olan Tsinghua Üniversitesi, Pekin’de bulunuyor. Sanat, edebiyat, tıp gibi bölümlerin yer aldığı 20 fakültesi ve 57 departmanı bulunan üniversite, eğitimde disiplinli yaklaşımıyla ön plana çıkıyor.

18. Peking Üniversitesi

Çin’in en köklü üniversitesi unvanına sahip Peking Üniversitesi, başta Mao Zedong olmak üzere ülkenin en büyük liderlerini yetiştirmiş olmakla övünüyor. Kampüsü içerisinde tarih ve arkeoloji müzeleri bulunan üniversite, 200’den fazla öğrenci organizasyonuna ev sahipliği yapıyor. 

19. Columbia Üniversitesi

New York, Manhattan’da bulunan ve Sarmaşık Ligi üyelerinden olan Columbia Üniversitesi, %5.8 kabul oranıyla ülkenin en seçici üniversitelerinin başında geliyor. Yüksek lisans programlarıyla da ünlü üniversitenin 28.000 öğrencisinin 8.500’ünü lisans öğrencileri oluşturuyor.

20. Princeton Üniversitesi

Amerika’nın en köklü ve prestijli üniversitelerinden biri olan Princeton Üniversitesi’nin 10.000 öğrencisi bulunuyor ve lisans öğrencilerinin %12’sini uluslararası öğrenciler oluşturuyor. Üniversitenin mezunları arasında iki Amerikan başkanı bulunuyor.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım