Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Dil Okuluna Gidilecek Ülke, Eğitim Kalitesini Değiştirir mi?

Dil Okulları

Yurt dışında dil eğitimi almak için ülke seçimi yaparken bazı faktörleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu faktörlerin başında ise ülkenin resmi dili gelir. Örneğin, İngilizce öğrenmek istiyorsanız ana dili İngilizce olan bir ülke seçmek eğitiminizin verimini artırır. Bu nedenle; İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Avustralya, Malta gibi ülkeler arasından seçim yapabilirsiniz. Böylelikle gittiğiniz her yerde İngilizce’ye maruz kalır ve dili daha kapsamlı bir şekilde, daha çabuk öğrenirsiniz.

Ülke seçimi yaparken değerlendirebileceğiniz bir diğer faktör ise gideceğiniz ülkenin kültürel ve sosyal yaşamı. Kendi yaşam tarzınıza uygun bir ülke seçerseniz daha hızlı alışır, böylelikle eğitiminize daha rahat odaklanırsınız. Bazı öğrenciler; Avustralya ve Kanada gibi güvenli, hoşgörüye büyük önem veren, doğal güzellikleriyle ve rahat yaşamıyla ön plana çıkan ülkelerde eğitim görmek isterken, bazıları ise Amerika ve İngiltere gibi daha canlı, kültürel ve eğlence seçeneklerinin daha çok olduğu ülkelerde dil eğitimi almak ister.

Eğer uzun süreli bir eğitim almayı planlıyorsanız, yeme içme seçenekleri de sizin için önemli olabilir. Her ne kadar çoğu ülkede farklı kültürlerin mutfağının yer aldığı restoranlar bulunsa da damak tadınıza uzak bir ülkede yaşamak uzun vadede zor gelebilir.

İngiltere:

Her yıl dil eğitimi almak için farklı farklı ülkelerden 700 binden fazla öğrencinin geldiği İngiltere’de yaklaşık 20 bin Türk öğrenci bulunuyor. İngiltere’de öğrencilerin en çok seçtiği şehirlerin başında Londra, Oxford, Cambridge, Brighton ve Bournemouth geliyor. İngiltere’de dil eğitimi almak istiyorsanız, yüzlerce dil okulu bulunduğu için seçim yaparken dikkatli olmalısınız. Global Vizyon, British Council ve English UK tarafından düzenli olarak denetlenen ve akredite edilen okulları öneriyor. Bu okullar arasında Bristol Language Centre, Stafford House of English, Eurocentres, ELC English, LSI, Regent, OHC English, Kaplan International bulunuyor.

İrlanda:

Gerek uygun maliyeti, gerekse yarı zamanlı çalışma olanakları sayesinde İrlanda son yıllarda en çok tercih edilen ülkelerin başında geliyor. İrlanda’yı ön plana çıkaran diğer nitelikleri ise İngiltere’ye yakın olması, tarihi ve sıcakkanlı insanları. Üstelik İrlanda’da dil okulları devlet tarafından denetleniyor.

İrlanda’nın en önemli avantajlarından biri de 25 hafta ve üzeri bir programa kayıt olan öğrencilere yarı zamanlı çalışma hakkı tanıması. İrlanda Work and Study programları sayesinde öğrenciler bir yandan eğitim görürken bir yandan gelir elde ediyor.

Amerika:

Öğrencilerin en çok gitmek istediği, seçeneklerin en çok olduğu ülke ise Amerika. Kuzeyden güneye, doğudan batıya geniş bir alanda, birbirinden çok farklı eyaletlere ve şehirlere bölünen Amerika’da hem ekonomik durumunuza hem de kültürünüze uygun okullar bulabilirsiniz. Amerika’da dil okulları arasında seçim yaparken Global Vizyon danışmanları, sizin ihtiyaçlarınızı ve arzularınızı analiz edip isteğinize en uygun şehri ve dil okulunu belirliyor. 


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım