Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Dil öğrenirken o ülkenin kültürünü de öğrendiğinizi biliyor muydunuz?

Dil öğrenirken o ülkenin kültürünü de öğrendiğinizi biliyor muydunuz?

Yurt dışında dil eğitimi almanın en önemli avantajlarından biri, o dili kültürüyle birlikte dolu dolu öğrenmek. Kitaplarda göremeyeceğiniz deyimlerin ve söz kalıplarının gündelik hayata nasıl yerleştiğini fark eder; dili o kültürün adetleriyle, yemeğiyle, müziğiyle, festivalleriyle birlikte kavrarsınız. Bu sayede dil size yabancı gelmez, bütün kültürel parçalarıyla birlikte en otantik haliyle öğrenirsiniz. 


Bir dili ait olduğu kültürüyle birlikte öğrenmek, yanında birçok psikolojik fayda da getirir.

Örneğin İrlanda’da dil okulunda okurken yeşil renkli festivallerin, sosyalleşme mekanı pub’ların, patatesli yemeklerin, halk müziğinin İrlandalılar için önemini anlar; kendi bayramlarınızla, yemeklerinizle, müziğinizle karşılaştırırsınız. Avustralya’da dil eğitimi alırken plaj eğlenceleri ve barbekü partileriyle birlikte, vahşi doğayla yaşamaya alışmış Avustralyalıların ne kadar rahat yaşadığını fark edip kendi endişelerinizi sorgularsınız. Gelin farklı bir kültürde eğitim almanın avantajlarına bakalım.


1. Vizyonunuz genişler


Hepimizin dünya görüşünü alışkanlıklarımız, inançlarımız, değerlerimiz, tavırlarımız oluşturur ve çevremizle dünya görüşümüzün sınırları uyarınca etkileşime gireriz. Doğduğumuz topraklardan ayrılmamış olmak dünya görüşümüzü sınırlayabilir. Eğitim için yurt dışına çıktığınızda gittiğiniz ülkenin insanlarıyla tanışır, onların inançları, değerleri ve tavırları hakkında bilgi edinirsiniz. Onların yemeklerini tadar, müziklerini dinler, tarihlerini öğrenirsiniz. Farklılıkları anlar ve onları kabul edersiniz. Bu sayede vizyonunuz genişler ve dünyaya daha geniş perspektiften bakabilirsiniz. Belki bazı zevkleriniz değişir, bazı düşünceleriniz güçlenir ama kesinlikle daha zengin bir iç dünyaya sahip olursunuz.


2. Farklı kültürlere karşı duyarlılığınız artar


Eğitim için başka bir ülkeye gittiğinizde o ülkenin örflerini, adetlerini, toplumsal kurallarını, bayramlarını, festivallerini öğrenirsiniz. Sürekli farklı kültürle etkileşime girmek merakınızı ve hoşgörünüzü artırır. Bu sayede daha ilgili ve saygılı olursunuz. Empati gücünüz yükselir. İlk başta kültür şoku yaşadığınız durumlarda bile zaman geçtikçe ön yargılarınız kırılır, endişelerinizin yerini meraklı bir ilgi ve öğrenme açlığı alır.


3. Daha esnek ve uyumlu olursunuz


Yurt dışında eğitim görmek kişiyi olgunlaştırır. Bambaşka bir kültürde kendi sorumluluğunuzu almak öz güveninizi ve öz saygınızı artırır. Bu sayede kendinize güvenerek iletişime geçersiniz. Sabit fikirlerinizden kurtulur, çevrenizdeki insanlarla uyum içinde yaşamayı öğrenirsiniz.


4. Kendi kültürünüzün değerini daha iyi anlarsınız


Yurt dışında farklı kültürleri öğrenirken, bir yandan da yeni arkadaşlarınıza kendi kültürünüzü öğretirsiniz. Hep beraber aranızdaki benzerlikleri ve farklılıkları konuşur, nedenlerini anlamaya çalışırsınız. Bu sayede kültürünüzün diğer ülke vatandaşları tarafından nasıl değerlendirildiğini fark edebilirsiniz. Aklınıza hiç gelmemiş tuhaf alışkanlıklarınızı görebilirsiniz. Onlardan bahsettikçe kendi ailenizi, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı özler; kültürünüzün size hoş gelen ayrıntılarına karşı daha güçlü hisler beslersiniz.


5. Kendinizi keşfedersiniz


Rutinlerinizden, sorumluluklarınızdan, ilişkilerinizden ayrılıp yurt dışında eğitim görmek aslında kendini keşfetme macerasıdır. Yeni bir ülkede sizi kimse tanımaz; ne isminizi bilirler, ne de geçmişinizi. Bütün dışsal beklentilerden arınmış bir şekilde, sanki yeniden doğmuş gibi başlayabilirsiniz hayata. Bambaşka bir kültürü deneyimlemek, diğer insanlarla aranızdaki farkları anlamak sadece değişim için değil, kendinizi bulmanız için de mükemmel bir fırsat olabilir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım