Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Dil Eğitimi Alırken Kariyerinizi de Planlayabilirsiniz!

Manhattan’da Öğrenci Olmak

Amerikan filmlerinden gördüğünüz hayatı Manhattan’da yaşamanız mümkün. İnanılmaz kozmopolit bir şehir olan New York’ta özellikle de Manhattan bölgesinde öğrenci olmak çok keyifli bir deneyim. Manhattan’daki müzeleri ve sanat galerilerini gezmek, cep harçlığımdan azar azar biriktirip ünlü restoranları ziyaret etmek benim için çok ilginç deneyimlerdi…

Konaklama

Okul; yurt konaklaması, aile yanı ve öğrenci evleri sunuyor. Ben konaklamamı özel ev olarak tercih ettiğimden size bu konuda net bilgiler veremiyorum. Sadece Manhattan’da ev kiralarının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Eğer böyle bir bütçeniz yoksa okulun size sunduğu konaklama çeşitlerini değerlendirmeniz uygun olacaktır. Global Vizyon danışmanları konaklama konusunda oldukça deneyimli ve güzel yönlendirmeler yapıyorlar.

Sadece Dil Eğitimi Değil Kariyer Planı da Yapanlar İçin Önerimiz: ASA College

ASA College; New York’ta dil eğitimi veren okullar içerisinde önde gelen kuruluşlardandır. Kolejin; Miami, Brooklyn ve Manhattan kampüsleri bulunuyor. Hep Manhattan’da yaşama hayali kurduğum için buradaki kampüsü tercih ettim.

Sadece dil eğitimi odaklı Amerika’ya gitmediğimden dolayı ASA College’ı tercih ettim. New York’da dil kursuna gitmek istiyor aynı zamanda kariyer planlaması da yapmak istiyorsanız ASA College’ı incelemeye almanızı öneririm. ASA College New York’taki dil okulları içerisinde kariyer planlamasına imkân sağlamasıyla ön plana çıkıyor. Okul; lisans programı, sertifika programı, sürekli öğrenme, uzaktan eğitim imkânı sunan bir kolej olduğundan kariyerinde adım adım yükselmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği kolejler arasında… Kolejin sağlık alanında sertifika programları olması ilgimi çekti. Siz de kendinize uygun bir program bulursanız dil eğitiminizin ardından bu sertifika programına da katılabilirsiniz.

Aldığım dil eğitimi boyunca eğitmenlerimin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde kullanabilmemiz için büyük emek harcadıklarını söyleyebilirim. Kolej; günlük hayatta ve akademik alanda İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmemiz için özel eğitim metotları kullanıyor. Okulun amacı İngilizceyi hayatınızın içerisinde rahat olarak kullandırabilmek ve bunda oldukça başarılılar.

Okulda açılan dil kursları; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık alanlarında…

Okul pek çok etkinlik düzenleyerek sosyal hayata adapte olmamızı sağlıyor. Okulun düzenlediği özel etkinlikler öğrencileri şehir hayata alıştırıyor ve sosyalleştiriyor. Bunu yanı sıra öğrenci kulüpleri de mevcut. Bu öğrenci kulüplerinden kendi ilgili alanınızda olanlara dahil olabiliyorsunuz. Okul kulüplerinin beni çok sosyalleştirdiğini ve pek çok arkadaş edinmemi sağladığını söyleyebilirim.

Kariyer odaklı bir gelecek planlaması yapmak üzere bu okulu tercih ederseniz eğitmenler ve okul yönetimi bu konuda büyük destek oluyor. Bazen aklınızda olmayan seçenekleri size sunarak ufkunuzu geliştiriyorlar.

Hem İngilizce Dil Eğitimi Almak Hem İyi Bir Kariyer Planı Yapmak için ASA College Dil Kursları

Asa College – New York

New York’taki dil okullarını değerlendirirken bu dil okullarında eğitim alan arkadaşlarımızın deneyimlerinden faydalanacağız. Amerika’da dil kursuna giden arkadaşlarımızın ilk tercihlerinden olan New York’u incelediğimiz içeriklerimizde sıra ASA College’da. ASA College’da eğitim alan arkadaşlarımızdan Nehir’in kalemiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Haydi gelin ASA College’ı yakından tanıyalım…

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım