Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • Kariyer

Dil Eğitimi Alırken Kariyerinizi de Planlayabilirsiniz!

Hem İngilizce Dil Eğitimi Almak Hem İyi Bir Kariyer Planı Yapmak için ASA College Dil Kursları

Asa College – New York

New York’taki dil okullarını değerlendirirken bu dil okullarında eğitim alan arkadaşlarımızın deneyimlerinden faydalanacağız. Amerika’da dil kursuna giden arkadaşlarımızın ilk tercihlerinden olan New York’u incelediğimiz içeriklerimizde sıra ASA College’da. ASA College’da eğitim alan arkadaşlarımızdan Nehir’in kalemiyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Haydi gelin ASA College’ı yakından tanıyalım…

Sadece Dil Eğitimi Değil Kariyer Planı da Yapanlar İçin Önerimiz: ASA College

ASA College; New York’ta dil eğitimi veren okullar içerisinde önde gelen kuruluşlardandır. Kolejin; Miami, Brooklyn ve Manhattan kampüsleri bulunuyor. Hep Manhattan’da yaşama hayali kurduğum için buradaki kampüsü tercih ettim.

Sadece dil eğitimi odaklı Amerika’ya gitmediğimden dolayı ASA College’ı tercih ettim. New York’da dil kursuna gitmek istiyor aynı zamanda kariyer planlaması da yapmak istiyorsanız ASA College’ı incelemeye almanızı öneririm. ASA College New York’taki dil okulları içerisinde kariyer planlamasına imkân sağlamasıyla ön plana çıkıyor. Okul; lisans programı, sertifika programı, sürekli öğrenme, uzaktan eğitim imkânı sunan bir kolej olduğundan kariyerinde adım adım yükselmek isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği kolejler arasında… Kolejin sağlık alanında sertifika programları olması ilgimi çekti. Siz de kendinize uygun bir program bulursanız dil eğitiminizin ardından bu sertifika programına da katılabilirsiniz.

Aldığım dil eğitimi boyunca eğitmenlerimin İngilizceyi günlük hayatın içerisinde kullanabilmemiz için büyük emek harcadıklarını söyleyebilirim. Kolej; günlük hayatta ve akademik alanda İngilizceyi akıcı bir şekilde kullanabilmemiz için özel eğitim metotları kullanıyor. Okulun amacı İngilizceyi hayatınızın içerisinde rahat olarak kullandırabilmek ve bunda oldukça başarılılar.

Okulda açılan dil kursları; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, TOEFL Sınav Hazırlık alanlarında…

Okul pek çok etkinlik düzenleyerek sosyal hayata adapte olmamızı sağlıyor. Okulun düzenlediği özel etkinlikler öğrencileri şehir hayata alıştırıyor ve sosyalleştiriyor. Bunu yanı sıra öğrenci kulüpleri de mevcut. Bu öğrenci kulüplerinden kendi ilgili alanınızda olanlara dahil olabiliyorsunuz. Okul kulüplerinin beni çok sosyalleştirdiğini ve pek çok arkadaş edinmemi sağladığını söyleyebilirim.

Kariyer odaklı bir gelecek planlaması yapmak üzere bu okulu tercih ederseniz eğitmenler ve okul yönetimi bu konuda büyük destek oluyor. Bazen aklınızda olmayan seçenekleri size sunarak ufkunuzu geliştiriyorlar.

Manhattan’da Öğrenci Olmak

Amerikan filmlerinden gördüğünüz hayatı Manhattan’da yaşamanız mümkün. İnanılmaz kozmopolit bir şehir olan New York’ta özellikle de Manhattan bölgesinde öğrenci olmak çok keyifli bir deneyim. Manhattan’daki müzeleri ve sanat galerilerini gezmek, cep harçlığımdan azar azar biriktirip ünlü restoranları ziyaret etmek benim için çok ilginç deneyimlerdi…

Konaklama

Okul; yurt konaklaması, aile yanı ve öğrenci evleri sunuyor. Ben konaklamamı özel ev olarak tercih ettiğimden size bu konuda net bilgiler veremiyorum. Sadece Manhattan’da ev kiralarının çok yüksek olduğunu söyleyebilirim. Eğer böyle bir bütçeniz yoksa okulun size sunduğu konaklama çeşitlerini değerlendirmeniz uygun olacaktır. Global Vizyon danışmanları konaklama konusunda oldukça deneyimli ve güzel yönlendirmeler yapıyorlar.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım