Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Çocuklar ve Aileler için Yurtdışında İngilizce Kursları

Çocuklar ve Aileler için Yurtdışında İngilizce Kursları

Anne ve Çocuk Yurtdışı İngilizce Yaz Okulları

Çocuklar ve Aileler için Yurtdışında İngilizce Kursları

 

Çocuklarımızın geleceklerine daha sağlam adım atmaları için yabancı dil öğrenmeye küçük yaşlarda başlamaları gerektiği artık reddedilemez bir gerçek. Uzmanlar, küçük yaşlarda yabancı dil öğrenimine başlamanın çocukların zeka gelişiminde ve okul başarısında pozitif etkileri olduğuna işaret ediyor. İkinci bir dil, çocuğun genel bilgi ve becerilerini ilerlettiği gibi özgüvenini de arttırıyor. Ayrıca, çocuklar ikinci dili yetişkinlerden daha hızlı ve daha doğru bir aksanla öğreniyorlar. Çocuklara erken yaşlarda İngilizce öğretmeyi hedefleyen Global Vizyon bünyesinde oluşturduğu Yurtdışı Çocuklar için İngilizce Yaz Okulları, bu amacını kaliteli, güvenli ve eğlenceli bir ortamda çok etkili bir programla sunuyor.     

 

Global Vizyon Yurtdışı İngilizce Yaz Okullarında;  Çocuklar için İngilizce programının ana odağı, çocuğunuzun günlük hayatıyla kolaylıkla bağdaştırabileceği eğitici ve eğlendirici faaliyetlerle İngilizce iletişim kurmasını sağlayabilmektir. Okulumuz, ayrıca, çocuğunuzun yetenekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda esnek bir program sunuyor. Çocuğunuz, sınırlı sayıda öğrencinin bulunduğu gruplarda, ana dili İngilizce olan  öğretmenler eşliğinde kişiye özel bir ilgi görerek dil öğrenir. Öğrenciler yaş ve seviyelerine göre sınıflara ayrılır ve İngilizce dil eğitimi alanındaki en uygun materyaller kullanılarak konusunda uzman öğretmenler tarafından eğitilirler. Öğretmenlerimiz derslerde okuma,yazma,konuşma, ve dinleme olmak üzere 4 farklı beceriyi geliştirmeye yönelik iletişimsel bir yaklaşım gösterirler. Çocuklar için İngilizce dersleri yaz aylarında Temmuz ve Ağustos’da İngiltere, Amerika, Kanada, Malta gibi ülkelerde düzenlenir.

Kurs içeriği

Global Vizyon Yurtdışı Yaz Okullarında  çocuklara 3 ayrı yaş grubu için farklı kurslar sunar:

·        7 - 9 yaş; Young Learners

·        10 - 12 yaş; Juniors

·        13 - 16 yaş; Teenagers

Global Vizyon Yurtdışı İngilizce kursları çocukların okuldaki İngilizce öğrenimine ek olarak tasarlanmıştır. Kurslar interaktif, iletişim odaklı, okuldaki çalışmalarında daha başarılı olmalarını hedeflemektedir.

Kursların içeriği  Cambridge Üniversitesi ESOL Centre tarafından yapılan aşağıdaki sınavlara da  hazırlanmayı sağlamaktadır. Çocuklar için İngilizce (YLE) olarak da bilinen Cambridge English: Çocuklar için 7 – 12 yaş öğrencilerin dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerileri konusunda ne kadar ilerleme kaydettiklerinin tutarlı bir şekilde ölçülebilmesini sağlamaktadır. Cambridge English: Young Learners daha genç yaştaki çocukların Starters, Movers ve Flyers adlı üç sertifikayı kazanmaya çalışmalarını teşvik etmektedir. İlgi çekici malzemelerin kullanılmasıyla çocuklar iyi bir İngilizce kavrayışı haline gelecek gerçek dil becerileri kazanırlar.

Starters; Çocuklar için İngilizce (YLE) adıyla da bilinen Cambridge English: Beginners, 7 ila 12 yaş arasındaki okul öğrencileri için özel olarak tasarlanmış Cambridge English: Çocuklar için testlerinin birincisidir. Cambridge English: Beginners çocuğunuzu dil öğrenme serüvenine başlatarak onların günlük yazılı ve sözlü İngilizceye eğlenceli ve motive edici bir giriş yapmasını sağlar.

Movers; Çocuklar için İngilizce (YLE): Movers olarak da bilinen Cambridge English: Movers, 7 ila 12 yaş arası okul öğrencileri için özel olarak tasarlanmış üç sınavın ikincisidir. Cambridge English: Movers bir çocuğun günlük yazılı ve konuşulan İngilizceyle çok temel bir seviyede başa çıkabilmeye başladığını göstermektedir.

Flyers; Young Learners English (YLE): Flyers olarak da bilinen Cambridge English: Flyers, 7 ila 12 yaş arası okul öğrencileri için özel olarak tasarlanmış üç sınavın en yükseğidir. Cambridge English: Flyer bir çocuğun günlük yazılı ve konuşulan İngilizceyle temel bir seviyede başa çıkabildiğini göstermektedir.

KET; Aynı zamanda Key English Test (KET) olarak da bilinen Cambridge English: KEY basit durumlarda iletişim kurmak için İngilizceyi kullanabildiğinizi ve İngilizce öğrenmede iyi bir temel elde etmiş olduğunuzu gösteren temel seviyede bir yeterliktir.

PET; Preliminary English Test (PET) diye de bilinen Cambridge English: Preliminary sınavı çalışma, seyahat ya da öğrenim imkanlarına kapı açan orta düzeyde yeterlik sağlayan bir sınavıdır.

Çocuklarınız bu sınavları Oxford Kids House’da yeterli bir hazırlık eğitimini tamamladıktan sonra ücretsiz olarak alabilirler.

Kurs Süresi

Öğrencinin kurslardan ve sınav hazırlık eğitiminden en üst seviyede olarak yararlanması için yaz aylarında 2,3,4 hafta katılması tavsiye edilir .

Yaz aylarında düzenlenen kurslarda haftada 20, 22 veya 30 ders İngilizce kursu verilir. Ayrıca paket program kapsamında etkinlikler, spor faaliyetleri ve geziler düzenlenir.

 

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım