Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Çin'de Üniversite ve Master Eğitimi Almak İçin 13 Neden

İşte, Çin’de üniversite ve master eğitimi almak için nedenler:

Dünyanın yeni süper gücü olarak anılmaya başlayan Çin’de, üniversiteler yaptıkları ilgi çekici bilimsel araştırmalar ve alanlarında gösterdikleri başarılarıyla adlarından sürekli söz ettiriyor. Çin üniversitelerinin kültürü, felsefesi ve köklü eğitim sistemiyle diğer ülkelerin üniversitelerinden ayrılıyor.

Son yıllarda dünya ekonomisine yön veren en önemli ülkelerin başında gelen Çin, sahip olduğu üniversitelerin eğitim kalitesiyle de ön plana çıkıyor. 2021 verilerine göre dünyanın en iyi ilk 1000 üniversitesi arasında 50 Çin üniversitesi yer alıyor.

Önümüzdeki yıllarda Çin’in ve Çince’nin öneminin artacağından dolayı, binlerce vizyon sahibi öğrenci lisans ve yüksek lisans eğitimi için Çin’i seçiyor. Uygun eğitim ücretleri ve konaklama maliyetleri, zengin ve derin doğu kültürünü deneyimleme fırsatı, kabul işlemlerinin nispeten kolay olması ve mezuniyet sonrası çalışma fırsatları da Çin’i seçmek için diğer etkenler.

İşte, Çin’de üniversite ve master eğitimi almak için nedenler:

1. 2021 Dünya Sıralaması’nda ilk 100 içinde 6, ilk 1000 içerisinde 50 Çin üniversitesi olması

2. 300'den fazla üniversitede İngilizce dilinde eğitim imkanı

3. Eğitim ve konaklamada düşük maliyetleri

4. Geniş seçeneklerle burslu eğitim imkanı

5. Devlet üniversitelerinin geniş olanaklara sahip olması 

6. Dünyanın en büyük 2’nci ekonomisi olması

7. Zengin ve geniş bir kültüre sahip olması

8. Çok güvenli bir ülke olması

9. Kabul prosedürlerinin kolay olması

10. Diplomaların uluslararası ve YÖK tanınırlığı olması

11. Dünyada en çok insanın konuştuğu dili öğrenme fırsatı

12. İstenilen bölümü okuma imkanı

13. Mezuniyet sonrası çalışma imkanı

Çin’de lisans eğitimi

Çin’de üniversite eğitimi ülkemizde olduğu gibi 4 yıl sürüyor. Çin üniversitelerinde eğitimi dili Çince. Yurt dışından gelen öğrenciler Çince hazırlık programını tamamladıktan sonra Çince yeterlilik sınavına giriyor. Başarılı olan öğrenciler devlet üniversitelerinde lisans bölümlerine yerleşebiliyor. Çin’de en dikkat çeken bölümlerin başında; Çin Dili ve Edebiyatı, Mimarlık, Uluslararası Ticaret, İşletme ve Mühendislik geliyor.

Yüksek lisans

Çin’de master ve MBA genellikle 2 yıl sürüyor ancak eğitimin daha uzun sürdüğü bölümler de bulunuyor. Yüksek lisans programları genellikle Çince ve İngilizce olmakla birlikte yurt dışından gelen öğrenciler çoğunlukla Çince’yi seçiyor. Bunun en önemli sebebi ise dili etkin bir şekilde öğrenip gittikçe gelişen Çin ile ticaret yapabilme arzusu. Çince açılan yüksek lisans eğitimlerinde de bir yıl hazırlık programı sunuluyor. Öğrencilerin İngilizce programları seçmesinin ardındaki nedenler ise genellikle ekonomik; Avrupa ve Amerika’ya göre daha uygun fiyatlarla eğitim alınıyor.

Son dönemde uluslararası şirketlerin ve firmaların üssü haline gelen Çin’de eğitim alan gençler, müthiş kariyer fırsatlarına da sahip oluyor. Bu nedenle ülkede lisans ve yüksek lisans yapmak isteyen gençler genellikle MBA, ekonomi, uluslararası ticaret ve ekonomi gibi bölümleri tercih ediyor.


Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım