Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

CES- Centre of English Studies İngilizce Kursları

CES- Centre of English Studies İngilizce Kursları

CES Genel İngilizce, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi , Medical English

CES- Centre of English Studies başta Dublin olmak üzere Londra, Leeds, Oxford, Edinburgh, Harrogate, Toronto, Vancouver’de İngilizce kursları veren bir İngilizce dil okulları zinciridir. CES İngilizce kursları çok farklı alanlarda verilir.

 

CES, öğrencileri gelecek eğitimlerinde ya da iş hayatlarında kullanabilecekleri İngilizce dil becerilerini en iyi şekilde geliştirebilecekleri dersler sunmaktadır.

CES, her İngilizce seviyesine uygun çeşitli kurslar sunar. Uzman Akademik kadrosu hangi İngilizce kursunu seçmeniz gerektiğine yardımcı olmak ve tavsiyede bulunamak için her zaman hazırdır.

Ders kitapları ve CEFR(Comman European Framework of References for Languages) 'a uygun Curriculum Framework eğitim müfredatı temelini oluşturur aynı zamanda özgün materyaller ve kaynak kitaplardan da ilave kaynaklar kullanılır.

Haftalık öğrenme planı belirlenir ve Pazartesi sabahı öğrencilerele paylaşılır. Bu plan her hafta bitiminde tekrar gözden geçirilir. Ayrıca düzenli olarak yapılan değerlendirmeler ve testlerle öğrenme ilerlemenizi ve eksiklerinizi tartışabileceğiniz düzenli olarak online görüşmeleriniz de öğretmenlerinizle olacaktır.

 

İngilizce Kurslarına başlamadan CES öğrencileri analizi

 

       Seviye belirleme testi

       CES Online platforma erişim

       Kursunuzun ilk Pazartesi günü oryantasyon turu

       sosyal aktiviteler

       Kişisel Erişim Merkezi kullanımı

       Okul olanaklarından tamamen faydalanmanız

 

CES – Centre of English Genel İngilizce Kursları

 

Bütün CES okullarında en çok tercih edilen kurstur. Standart Genel İngilizce Kursu, Pazartesiden Cuma'ya hafta içi hergün sabah saatlerinde yapılır. Öğleden sonralarıda size Sosyal Aktivitelere katılabileceğiniz ya da Kişisel Erişim Merkezinde CES Online platformda çalışabileceğiniz boş zaman bırakır.

Sabah dersleriniz ikiye ayrılır ve genelde iki farklı öğretmeniniz olur. Dersler, dil bilginizi geliştirmenize, kelime bilginizi arttırmanıza ve grammer bilginizi geliştirmenize odaklanır böylece ihtiyacınız olan İngilizce seviyesine ulaşabilirsiniz. Dersler aynı zamanda konuşma, dinleme, yazma ve okuma tekniklerini kullanarak iletişim kurma becerilerinizi ve akıcılığınızı arttırmaya odaklanır. Bunlara ek olarak özel telaffuz zorlukları üzerine de çalışabilecek ve günlük hayatta kullanabileceğiniz İngilizce becerinizi geliştirebileceksiniz.

 

 

CES – Centre of English Yoğun İngilizce Kursları

 

Yoğun İngilizce kurs programında sabahları Standart programla aynı müfredatı alıyorsunuz ek olarak öğleden sonraları da iletişim tekniğinizi geliştirebileceğiniz grup konuşmaları, canlandırmalar ve konu bazlı tartışmalar yapabileceğiniz dersleriniz olacak.

Modern öğretmen tekniklerimiz ve kullandığımız kaynaklar sayesinde bizimle geçirdiğiniz zamanı en iyi şekilde değerlendirebilecek ve İngilizce becerilerinizi geliştirebileceksiniz.

 

CES Kombinasyon Kursları

 

Bu programda sabahları Standart programı alıp hafta içi 2 gün öğleden sonraları da bire bir özel ders alıyorsunuz. Bu dersler sizin bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak ve öğretmeninizle birlikte İngilizce konusunda tercih ettiğiniz özel alanlara yoğunlaşabilme imkanı sunar. Kursunuzdan önce ya da ilk özel dersiniz esnasında öğretmeninizle birlikte çalışmak istediğiniz özel konuları belirtebileceğiniz İhtiyaç Analiz formunu dolduracaksınız. Bu sayede öğretmeniniz programınızı sizin ihtiyaçlarınıza göre planlayacak, siz de derslerinizden maksimum verim alabileceksiniz.

 

CES Bire bir İngilizce Kursları

 

Profesyoneller için İngilizce, İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Sınav Hazırlığı, OET, IELTS, TOEFL, TOEIC, BULATS,CAMBRIDGE BEC, PET, FCE, CAE, CPE ve fazlası, çok fazla seçenekleri bulunmaktadır.

 

CES İş İngilizcesi Kursları

 

Bu program, iş ortamında iletişim becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmıştır. Öğrenciler sabahları Standart programı alırlar öğleden sonraları da özellikle aşağıdaki alanlarda sunulan iş İngilizcesine yönelik dersler alırlar

 

1.     Toplantı ve tartışmalar

2.     Sosyalleşme ve seyahat

3.     Sözlü ve yazılı sunum

4.     Analiz figürleri ve tanımlama trendleri

5.     Satış/ Pazarlama/ reklamcılık

6.     Kültürel farkları anlama

7.     Yazılı iletişim

 

**İş İngilizcesi olarak ders almak istediğiniz farklı bir alan varsa kursunuz o şekilde düzenlenebilir. İsteklerinizi görüşmek için lütfen info@ces-schools.com adresine mail gönderin.

 

Modern öğretim tekniklerimiz ve kullandığımız ek kaynaklar, dil becerilerinizi geliştirmek ve bizimle olduğunuz zamanı en verimli şekilde geçirmenize yardımcı olur.

 

CES IELTS Hazırlık Kursları

 

IELTS, Avrupada en çok tanınan Akademik seviye İngilizce Dil Yeterlilik sınavıdır. 4 alanda İngilizceniz test edilir; dinleme, okuma, yazma ve konuşma. IELTS, İngilizcenizi eğitimde, göçmenlikte ve profesyonel akreditasyon işlemlerinde kullanacağınız güvenli ve geçerli gerçek yaşam deneyimidir. Eğer İrlanda, İngiltere ya da Kanada'da Akademik bir programa kayıt olmayı düşünüyorsanız, muhtemelen IELTS'e ihtiyacınız olacak. Kendi bölgelerinde tek IELTS test merkezi olan CES Dublin, CES Harrogate ve CES Leeds IELTS hazırlık kursu sunmakla birlikte eğitim aldığınız okulunuzda evinizdeymiş gibi sınava girmenize de imkan tanır. Diğer okullarımızda da genelde ayda bir ya da iki kez dış merkezlerde sınava girebilirsiniz.

 

**IELTS hazırlık kursuna katılabilmeniz için İngilizce seviyeniz yeterli değilse Genel İngilizce kurs programına katılabilirsiniz. Bu esnada ilerlemeniz dikkatle takip edilecek ve eğitiminizin her alanında teşvik edileceksiniz. Gerekli seviyeye ulaştığınızda IELTS Hazırlık kursuna geçiş yapabilirsiniz. Bütün kurslarımızın Akademik IELTS'e yönelik olduğunu lütfen unutmayın.

 

CES SÜPER YOĞUN HIZLANDIRILMIŞ IELTS HAZIRLIK KURSU

 

Bu program 2 haftalık hızlandırılmış süper yoğun IELTS hazırlık programıdır. Bu program İngilizcenizi geliştirmeye ve sınav tekniği konusunda başarılı olmanıza odaklanır.

CES, Kuzey İngiltere'nin en büyük ILETS Test merkezidir. Öğretmenlerimiz 2 haftalık kurs içerisinde öğrencilerimizin en iyi sonuçları alabilmeleri için özel olarak eğitim almışlardır.

Kursunuzun son haftasında IELTS sınavına girebilirsiniz ( önceden kayıt olmanız gerekir) Eğer CES'de eğitim alırken IELTS'e girmeyi planlıyorsanız sınav birimimiz ielts@ces-schools.com online kayıt yaptırmanızda size yardımcı olacaktır.

 

CES CAMBRIDGE SINAV HAZIRLIK KURSLARI

 

Cambridge English Language Assesment, İngilizce seviyelerini belirlemek için uluslararası tanınan resmi bir sertifikaya ihtiyaç duyan öğrenciler için birçok sınav seçeneği sunar.

CES'de ki bu program öğrencileri FCE( B2 seviye ) ve CAE ( C1 seviye) sınavlarına hazırlar.

Bu sınavlar genellikle yılda 4 kez, Mart, Haziran, Ağustos ve Aralık ayı ortalarında yapılır. Kurslarımız sınavlardan bir hafta önce bitecek şekilde ayarlanmıştır.

FCE almak isteyen öğrencilerimiz minimum B2, CAE almak isteyen öğrencilerimiz minimum C1 seviyesinde olmalıdır. Yeterli seviyede olmayan öğrencileri sınav hazırlık kurslarına kabul edemiyoruz.

CES Dublin, CES Harrogate, CES Leeds ve CES Toronto'nun resmi Cambridge test merkezlerini olduğunu unutmayın böylece sınava kendi okulunuzda girebilirsiniz. Diğer CES merkezlerimiz de sınav başvuruları ve kayıtları konusunda size yardımcı olacaktır.

 

CES HIZLANDIRILMIŞ CAMBRIDGE FCE KURSU

 

CES olarak bu programı sunmaktan mutluluk duyarız. Program, Temmuz ayı boyunca yetişkin ve genç öğrencilerimize sunulmaktadır. FCE sınavı da kursunuzun son haftasında olmaktadır.

Kursunuz İngilizce kullanımı ve grammer, kelime bilgisi, test tekniği ve stratejileri olmak üzere 4 alana odaklanır. Öğrenciler orijinal test materyalleriyle birlikte düzenli test pratiği yaparlar böylece sınav tekniğine alışır ve eksikliklerini giderebilirler. Aynı zamanda bütün öğrencilerin ilerlemelerini takip eden, sınavı gerçekten anlayabilmelerine yardımcı olan ve başarılı olmaları için gerekli becerileri sunan bireysel danışmanları bulunmaktadır.

 

CES UZUN DÖNEM KURSLAR

 

CES'e gelin, kurslarımızdan birinde en az 24 hafta eğitim alın ve kalmak istediğiniz kadar kalın. Bu uzun süre içerisinde öğrencileR İngilizcelerini oldukça ileri seviyeye çıkarabilirler. Kaldıkları süreden olabildiğince iyi faydalanabilirler. Öğrencilerimiz İrlanda ya da İngilteredeyken sınav hazırlık kurslarımıza katılabilir ve sınava girebilirler. Öğrencilerimiz Standart, Yoğun, Kombimasyon ya da sınav hazırlık kurslarına da katılabilirler. Size sunabileceğimiz farklı alternatifler için de lütfen bizimle iletişime geçin.

 

CES MULTINATIONAL ÇOK MERKEZLİ KURSLARI

 

Birden fazla harika okulumuzu görmek ister misiniz? CES size bizim merkezlerimizin olduğu farklı ülkelerde eğitim alma imkanı sunuyor. Bu programda hem İngiltere hem İrlanda da bulunabilir, bu harika ülkelerin kültürlerini, tarihini ve sosyal hayatını daha fazla tanıyabilirsiniz.

Wimbledon şubemize gelin ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Londra'da eğitim alın sonra eğitiminizin kalan kısmında Dublin merkezimize gelin ve ünlü İrlanda misafirperverliğinin keyfini çıkarın ve dünyanın nefes kesici doğa harikalarını ziyaret edin. Ya da neden İngiltere'nin güneşli Güney sahili Worthing'den başlayıp sonra kuzey İngiltere'nin kalbi Leeds'e geçiş yapmayasınız?

Aynı zamanda üniversiteler şehri Oxford, güzel SPA şehri Harrogate ve kültürel hazine Edinburghda olabilir.

Kursunuzu istediğiniz şekilde bölebilir ve İngiltere, İskoçya ya da İrlanda, istediğiniz yeren başlayabilirsiniz. Seçim sizin! Öğrenciler standart ya da yoğun ya da ikisini birleştirerek alabilirler.

 

CES PRE-SESSIONAL İNGİLİZCE PROGRAMI

 

Bu programda sabahları genel İngilizce öğleden sonraları da IELTS ya da Akademik İngilizce dersleri alıyorsunuz. Kursunuz bitiminde yeterli IELTS skorunu aldığınızda İngiltere üniversitelerinden birine başlamadan önce almanız gereken hazırlık eğitimini alacağınız, CES'in partner okullarından birine geçiş yapabilirsiniz. IELTS sınıflarının bir parçası olarak akademik İngilizce teknikleri de size derslerinizde sunulacaktır. Bunlar not tutma, ders dinleme, referans alma ve araştırma yapma teknikleri olabilir.

 

CES İŞ DENEYİMİ STAJ PROGRAMI

 

Bu program profesyonel becerilerini geliştirirken İngilizcelerini de eliştirmek isteyen öğrenciler için uygundur. Bu deneyimle Uluslararası İş ortamını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu programı üniversite öğrencileri, mezunlar ya da 18 yaş ve üzeri çalışan öğrenciler için uygundur ve minimum B1 seviyesi gerektirmektedir. Bizimle minimum 4 hafta bir kurs almanız gerekir sonrasında 4 haftadan 6 aya kadar olan iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

 

CES 50 YAŞ VE ÜZERİ İNGİLİZCE VE KÜLTÜR PROGRAMI

 

Bu program gerçek İngiltere'nin kalbi olarak kabul edilen, turistler tarafından çok tercih edilmesine rağmen bpzulmamış ve küçük şehirler olan Harrogate ve Oxford'da sunulmaktadır.

Bu program özellikle kendilerini genç hisseden, yeni deneyimler yaşamak için risk almaktan korkmayanlar için uygundur. Program, Standart Genel İngilizce kurs programımızla aynı saatlerde sunuluyor. ( pazartesiden cumaya 09.30-13.00 arası) ve ağırlıklı olarak İngiliz hayatı, kültürü, tarihi ve yemeklerine dokunarak günlük hayatta kullanabilecekleri İngilizce tekniklerine odaklanmaktadır. İngilizce'nin her alanı, dil bilgisi, kelime ve konuşma becerileri grammer alıştırmalarıyla geliştiriliyor. Yarım gün kurs aldığınız için hafta içleri öğleden sonraları, Cumartesileri de tüm gün katılabileceğiniz geziler ve kültürel turlar gibi sosyal programlar da kursunuza dahildir.

 

CES PROFESYONELLER İÇİN İNGİLİZCE

 

İş ve İşletme bağlamında profesyonel ve yöneticilere sunulan kurslar anlamında CES büyük bir deneyime sahiptir. Mesleğinize uygun olacak bire bir özel dersler alacaksınız ve oluşacak sosyal etkileşim, modern iş dünyasında kullanabileceğiniz kelime bilgisi ve özgüveni size sağlayacaktır.

 

CES EXECUTIVE KURSLAR

 

Bu program, en kısa zamanda maksimum ilerleme göstermek isteyen iş insanları, yöneticiler ve profesyoneller için uygundur. Her kurs, öğrencinin özel ihtiyaç ve hedeflerine göre tasarlanır. CES olarak size en iyi şekilde yardımcı olabilmemiz için sizden bir Dil İhtiyaç Analizi anketi doldurmanızı isteyeceğiz. Sonrasında öğretmeniniz kursunuzdaki detaylarla ilgili sizinle görüşecek, siz ilerledikçe kurs içeriğini arzu ederseniz değiştirebileceksiniz. Bu kurslar hem bireysel hem de grup öğrenciler için uygundur.

 

CES TIP İNGİLİZCESİ ( medical English)

 

Programa dahil olan konular, uluslararası konferanslara katılı, konferansta konuşma yapma ya da tıp alanında makale yazma, toplantılar, röportajlar ve doktor ile hemşirelerin kullanacapı tıbbi kelimeler ve terimler.

 

CES HAVACILIK İNGİLİZCESİ ( aviation English )

 

Havacılık, her zaman doğru terminoloji ve temiz iletişim gerektiren bir meslektir. CES'de hava trafik denetçilerine, pilotlara ve havalimanı yöneticilerine kelime ve konuşma dersleri sunmaktadır.

 

CES ÖĞRETMENLER İÇİN İNGİLİZCE/CLIL

 

Bu program anadili İngilizce olmayan öğretmenlerin dil becerilerini yeniden geliştirebilecekleri aynı zamanda farklı öğretme tekniklerini özlemleyebilecekleri bir programdır. Dünyanın her yerinden ve Avrupadan meslektaşlarınızla bilgi ve fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Oturumlar, çeşitli atölyeler ve dil kullanımı, farkındalık ve gelişim odaklı haftalık 10 saatlik iletişim ve konuşma derslerinden oluşur. Ayrıca bir 10 saatte eklektik, pragmatik tekniklerin öğrenilmesi ve kullanılması içindir. Eğer yeterli sayı olursa başlangıç ve orta seviyeye odaklanmış kurslar da sunabiliyoruz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım