Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Cambridge Law Studio

Cambridge Law Studio Hakkında;

Cambridge Law Studio, 1999 yılından bu yana dünyanın her yerinden Hukuk öğrencilerini ve avukatları ağırlamaktadır. Hukuk alanında İngilizce iletişim kabiliyetlerini geliştirmek isteyen Avukat ve Hukuk öğrencilerinin İngilizce hukuk terimlerini en hızlı ve kolay şekilde öğrenebilecekleri ve dünyadaki en iyi hukuk İngilizcesine sahip olmalarına sağlayacak bir eğitim kurumudur.

Cambridge Law Studio Misyonu;

Sizi, mükemmel İngilizce dil becerileri ve İngilizce ticaret ve sözleşme hukuku bilgisi gerektiren herhangi bir yasal ortamda çalışmaya hazırlamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Genel İngilizce seviyeniz ne olursa olsun sizi desteklemeyi amaçlıyoruz ve bizi hukuk İngilizcesi konusunda çok daha yetkin, daha özgüvenli ve gelecekte bağımsız çalışmaya devam edebilecek becerilerle donatmanızı hedefliyoruz. Cambridge Law Studio ile deneyiminizin her alanında her zaman bizden beklentilerinizi aşmaya çalışacağız.”

Neden Cambridge Law Studio?

Cambridge Law Studio’dahem Cambridge’de hem de çevrimiçi olarak eğitim alabileceğiniz çok yetkin bir Hukuk İngilizcesi dil okuludur. Bu pratik ve ilerici Cambridge kurslarında hukuk meslektaşlarınızla tanışıp ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlar edinebilirsiniz. 

Cambridge Law Studio’ınHukuk İngilizcesi programı, Uluslararası Ticaret Hukukunun karmaşıklıkları, temaları, terminolojisi, içtihat hukuku, hukuk tarihi ve hukuk doktrinlerinin pratik uygulamasıyla ilgili kapsamlı, ilgi çekici ve yüksek tempolu dersleri ile harika bir öğrenim deneyimi sunar. Kurslarda, içerik ve seçilen konular düşündürücü, güncel ve pratik olup, dersleri bitirdikten sonra kişiyi başka kaynaklardan da içerik aramaya ve derinleştirmeye teşvik etmektedir.

Cambridge Law Studio’nunöğretmenleri önde gelen birçok ticari hukuk firmasının uluslararası avukatlarına İngilizce dil desteği kursları vermiştir ve ayrıca Sony Ericsson ve Daimler Chrysler gibi şirketlerin avukatlarıyla da çalışmıştır. Cambridge Law Studio’nunyöneticisi uzun yıllardır hukuk İngilizcesi öğretmektedir ve 'The Lawyer's English Language Coursebook' (Avukatın İngilizce Dili Ders Kitabı) ve 'Advanced Legal English'(İleri Düzey hukuk İngilizcesi) dahil olmak üzere konuyla ilgili birçok başarılı yayını bulunmaktadır. Aynı zamanda çevrimiçi ticari hukuk İngilizcesi konusunda heyecan verici ve pratik bir kurs olan Illuminate(Aydınlannama) Programının da hazırlayıcısıdır.

Cambridge Law Studio,Accreditation Service for International Colleges -ASIC (Uluslararası Kolejler Akreditasyon Servisi) tarafından akredite edilmiştir. ASIC, Dünya çapında tanınan bir Birleşik Krallık Hükümeti Güvence Kuruluşu ve Dünyanın En Büyük Uluslararası Akreditasyon Kuruluşlarından biridir.

Cambridge Law Studioayrıca 1999 yılından beriresmi TOLES sınav merkezidir ve 3 faklı seviyede test olanağı bulunmaktadır. İleri Düzey TOLES sınavı, önde gelen ticari hukuk firmalarına danışılarak oluşturulup geliştirilmiş ve okul bunun hukuk İngilizcesi başarısının altın standardı olduğunu düşünmektedir. Uluslararası ofislerdeki uluslararası stajyerlerin ve yeni ortakların İngilizcelerini test etme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Cambridge Law Studio; Chelsea Legal English (Mexico), British School of Naples (Italy), Metropolis community Development L.L.C. (Jordan), European Legal Training Center Ltd. (Cyprus), Enlite Training Institute (UAE), Pakistan global Law Academy (Pakistan), Per Se (Poland), Leglegal (Italy), Global Education Academy (Vietnam), e-hukuk (Türkiye) gibi pek çok ülkede yetkili ortağa sahiptir

Dünyanın her yerindeki avukatların Baro Birlikleri tarafından her yıl belirli miktarda SMG eğitimi tamamlamaları gerekmektedir. Sürekli mesleki gelişim (SMG) (CPD) bazen Sürekli Hukuk Eğitimi (CLE) olarak da bilinir.SMG eğitiminin amacı, hukuktaki çalışmanızı elinizden gelen en iyi şekilde gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz bilgi ve becerileri korumanıza olanak sağlamaktır. Cambridge Law Studio'nun Illuminate Programı, SMG için akreditedir ve kursu tamamladığınızda size elektronik bir CPD sertifikası verilir.

Cambridge Law Studio 2023 yılında çevrimiçi kurs satın alan her öğrenci için Ecoloji ortaklığıyla bir ağaç dikme sözü vermektedir. Şu anda Madagaskar'da mangrov ormanları ağaçlandırmasını desteklemektedir.

Cambridge Law Studio girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Devamını Oku

Cambridge Law Studio Kursları

Cambridge Law Studio 20 yılı aşkın bir tecrübe ile Uluslararası hukuk alanında çalışmak isteyenler için Cambridge’de ve çevrimiçi çeşitli kurs seçenekleri sunmaktadır. Cambridge’deki kurslar Cambridge Üniversitesi kapsamındaki 31 kolejden biri olan Girton College’da eğitim verilmektedir.

Cambridge Law Studio Cambridge Kursları;

 • Hukuk İngilizcesi + Kursu (Legal English Plus Course) : Hukuk öğrencileri ve yeni mezun avukatlar için düzenlenmiş bir kurstur. Girton College’da 12 kişilik sınıflarda 45 saatlik eğitim verilir. Mesleki eğitim, çevrimiçi çalışma ve sertifikalar fiyata dahildir. Sözleşme hukuku, yazılı anlaşmalar, şirketler hukuku, müzakereler ve profesyonel yazma ve konuşma gibi İngilizce kelime dağarcığına odaklanır. Kurs bitiminde öğrenciler hukuk İngilizcesi yeterliliği ve hakimiyetini sınayan TOLES sınavına girerler. Yine kurs sonunda 3 adet sertifika sahibi olunur: TOLES, Cambridge Law Studio ve Illuminate Online. Bu kursa katılmak için İngilizce seviyenizin IELTS 5 veya B1'e olması gerekmektedir. Kurs, jürinin karara varmasını ve dünyanın en iyi avukatlarının tanıkları sorgulamasını görmek için Londra Merkez Ceza Mahkemesi'ne de bir ziyareti içermektedir.
 • Yoğunlaştırılmış Hukuk İngilizcesi Kursu (Legal English Intensive Course): Her ulustan deneyimli avukatlar için düzenlenmiş bir kurstur. Girton College’da 12 kişilik sınıflarda 1 hafta eğitim verilir. 28 saatlik öğretmen iletişimi ve bireysel pratiği içerir. Öğrencilere 1 yıllık çevrimiçi eğitim hakkı verilir. Gerekli İngilizce seviyesi: orta, IELTS 5 veya üzeri, CEF'te B1 olarak belirlenmiştir.

Cambridge Law Studio, hukuk öğrencileri ve avukatlara çevrimiçi olarak 12 kurs seçeneği sunmaktadır. 7/24 çevrimiçi olma olanağı, sınırsız erişim, haftalık 30 saatlik çalışma içerir. Kurs sonunda e-sertifika verilir. Yazılı sertifika için ücret talep edilir.

Cambridge Law Studio Çevrimiçi Kursları;

 • Sözleşme Hukuku Master Sınıfı (Contract Law Master Class) – Sözleşme Oluşturma
 • Yazılı Sözleşmeler Master Sınıfı (Written Contract Master Class) – Ticari Sözleşmelerdeki Standart Hükümler
 • Haksız Fiil Hukuku Master Sınıfı (The Law of Tort Master Class) – İhmalden İşletmelerin Sorumluluğu
 • İş Kanunu Master Sınıfı (Business Law Master Class) – Bireysel Yatırımcılar ve Geleneksel Ortaklıklar
 • Yazılı Sözleşmeler Master Sınıfı (Written Contract Master Class) – Sözleşmeye Bağlı Garantiler
 • Haksız Fiil Hukuku Master Sınıfı (The Law of Tort Master Class) – İşletmelerin İzrar etme Sorumluluğu
 • Sözleşme Hukuku Master Sınıfı (Contract Law Master Class) – İhlalin Çözümü
 • Yazılı Sözleşmeler Master Sınıfı (Written Contract Master Class) – Ödeme Şartları ve Mülkiyetin Korunması
 • İş Kanunu Master Sınıfı (Business Law Master Class) – Limited Şirketlere Giriş
 • Yazılı Sözleşmeler Master Sınıfı (Written Contract Master Class) – Ticari Sözleşmenin Yapısı
 • Dilbilgisinde Kesinlik Bölüm 1
 • Dilbilgisinde Kesinlik Bölüm 2

Bu genel çevrimiçi kursların yanı sıra Uluslararası Avukatlar için çevrimiçi olarak İngilizce Sözleşme Taslağı Hazırlama Kursu da bulunmaktadır.

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Oku

Cambridge Law Studio Ulus ve Yaş Bilgileri

Cambridge Law Studio‘da 1999 yılından bu yana dünyanın her yerinden hukuk öğrencileri ve genç avukatlar eğitim görmüştür. Bu güne kadar İtalya, İspanya, Almanya, Fransa, Türkiye, Brezilya, Meksika, Umman, Suudi Arabistan ve bu diğer pek çok ülkeden öğrencileri ağırlamıştır.

Cambridge Law Studio Konumu ve Sosyal Olanakları

Cambridge Law Studio,dünyanın en önemli eğitim merkezlerinden biri olan ve yüksek bir öğrenci nüfusuna sahip olan Cambridge de konumlanmıştır. Cambridge Üniversitesi dünyaca ünlü bir eğitim merkezidir ve beklediğiniz gibi üniversite binası şehre hakimdir. Bu çok kampüslü bir üniversitesidir, yani ziyaret edebileceğiniz tek bir kampüs yoktur, ancak 31 kolejden oluşan bir okullar zinciri gibidir. Bunlar arasında Trinity (Prens Charles'ın bir zamanlar öğrenci olduğu yer), Christ's, Emmanuel ve belki de en ünlüsü, muhteşem şapeli ile King's yer almaktadır.

Çoğu insan, üniversitelerin arka tarafları boyunca uzanan bir patika olduğu için "The Backs" (Arkalar) olarak adlandırılan yolda yürümeyi sever. Birçok turist rehberi bunun İngiltere'deki en güzel yürüyüş yollarından biri olduğunu söyler. Pek çok kişi King's College Şapeli'ni ve kütüphanesini, Londra'daki St Paul Katedrali'nin mimarı Sir Christopher Wren tarafından tasarlanan Trinity College'ı ziyaret eder. Ayrıca tüm Cambridge öğrencilerinin büyük geleneği olan nehirde kayıkla gezmeye (kayıkla gezmeye) de gidebilirsiniz.

Bir üniversite şehrinden bekleyeceğiniz gibi, Cambridge'de çok sayıda iyi pub, gece kulübü ve uluslararası restoran bulunmaktadır. Ayrıca yıl boyunca mükemmel tiyatrolar ve müzik etkinlikleri de düzenlenmektedir.

Trenler Cambridge İstasyonu'ndan Londra'ya (King's Cross) yaklaşık her 15 dakikada bir hareket etmektedir. Yolculuk süresi rotaya bağlı olarak 50 ila 65 dakika arasındadır. Cambridge Law Studio dersleri, hafta sonu seyahatine olanak sağlamak için Cuma günleri saat 12:30 'da sona ermektedir.

Cambridge Law Studio, kurs süreniz boyunca yararlanabileceğiniz gezilerin bir programını size verecektir. O aya ait listedeki geziler arasından seçim yapabilirsiniz. Hangi geziye katılmak istediğinizi okula bildirip ödemeyi nakit ya da kredi kartıyla yaptığınızda, okul Travelsights'ta (uluslararası öğrencilere özel turlar düzenleyen bir şirket) yerinizi ayırıyor ve sizin için tüm düzenlemeleri yapıyor olacaktır. İşte bazı popüler geziler: Edinburg, Londra Tiyatrosu, Banyo ve Stonehenge, Greenwich Gezisi, Spor etkinlikleri.

Cambridge Law Studio Konaklama

Cambridge Law Studio 'nun konaklamanızı yerel bir aile yanında veya Girton College'daki bir çalışma odasında ayarlamasını istiyorsanız tek yapmanız gereken kayıt formunuzda bu seçeneklerden birini seçmek. Bu seçenekler konaklama ayarlama ücretine tabidir.

 Cambridge Law Studio’daöğrenciyseniz özenle seçilmiş Aile Yanı Konaklama seçenekleriyle konaklamanızdan uygun şekilde yararlanabilirsiniz Dikkatlice seçilmiş çok sayıda ev sahibi ailesi bulunmakta ve bunların tamamı temsilcileri tarafından ziyaret edilmektedir. Çoğu Girton College'a yürüme mesafesindedir, ancak yılın yoğun zamanlarında toplu taşıma veya bisikletle okula kısa bir yolculuk yapmanız gerekebilir. Ortak banyolu veya banyosu içinde olan oda seçenekleri bulunan özel bir yatak odasında kalacasınız. 2024 yılı fiyatları özel oda için haftalık 205 £, özel banyo istiyorsanız haftalık 235 £'dur. Buna kahvaltı dahildir. Aile yanında kalırken kendi yemeklerinizi yapmak istiyorsanız bu da mümkündür. 'Yalnızca oda' rezervasyonunun fiyatları tek kişilik oda için 136,50 £ ve ebeveyn banyolu oda için 157,50 £'dur.

Cambridge Law Studio öğrencileri için Cambridge Yurdu’nda konaklama seçeneği sadece yaz kursları için müsaittir. (Temmuz ayından Eylül ayına kadar) Yatak odaları, Cambridge'in kuzeyindeki Girton College'a çok yakın olan Swirles Court adlı yeni bir binada yer almaktadır ve bir Cambridge Üniversitesi öğrencisi olarak hayatı deneyimlemek için eşsiz bir fırsat sunmaktadır. Ortak banyo olanaklarına ve yemek salonunda eksiksiz kahvaltıya sahip, kendi konforlu çalışma odanıza sahip olma imkanı bulabilirsiniz. Birçok öğrenci kurs süresince tesiste konaklamayı daha uygun bulmaktadır.
Özel banyolu bir üniversite yatak odasının maliyeti 2024 yılında gecelik 75 £ olacaktır.

Cambridge Law Studio‘daki kurs süreniz boyunca konaklamanızı kendiniz ayarlamak isterseniz Girton'da ve daha farklı Cambridge bölgelerinde çok sayıda otel ve oda ve kahvaltı tesisi de bulunmaktadır.

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Cambridge Law Studio Fiyatları

Cambridge Law Studio ‘daMesleki eğitim, çevrimiçi çalışma ve sertifikalar fiyatlara dahildir.

Cambridge Law Studio Cambridge Kursları için öğrenim ücreti:

 • Hukuk İngilizcesi + Kursu (Legal English Plus Course) : 1595 £
 • Yoğunlaştırılmış Hukuk İngilizcesi Kursu (Legal English Intensive Course): 1250 £

Cambridge Law Studio Çevrimiçi Kursları için öğrenim ücreti ise her 12 kurs için de 24 £ olarak belirlenmiştir. İndirim kodu ile 4.90 £ indirim alınabilir. Çevrimiçi kurslar alındıktan sonra 365 gün geçerlidir.

Uluslararası Avukatlar için İngilizce Sözleşme Taslağı Hazırlama Kursunu normal fiyatı 60 £ iken indirim kodu ile 15 £ ,TOLES Hazırlık sınavlarını ise 10 £ ödeyerek satın alabilirsiniz.

Cambridge Law Studio maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Cambridge Law Studio Öğrenci Vizesi Başvurusu

Cambridge Law Studio, öğrencilerin hukuk İngilizcesi kurslarında eğitim görmek üzere İngiltere’ye girmelerine izin verilmesi amacıyla yapılan denetimden başarıyla geçmiştir.

Cambridge Law Studio kurslarının süresi 6 aydan kısa olduğundan Standart Ziyaretçi Vizesi almanız yeterli olacaktır. (1 hafta ile 6 ay arası sürecek kurslar için)

Vize, çalışma izni ve oturma izni hakkında detaylı bilgi almak için Global Vizyon danışmanımızla iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım