Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Butik Eğitim Anlayışı Özel İlgiyi Beraberinde Getiriyor!

Malta’da Butik İngilizce Dil Okulu

BELS Dil Okulu – Malta

Malta’da dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri BELS dil okulu olmaktadır. Öğrenci odaklı eğitim sunan BELS butik bir anlayışla hizmet vermektedir. Bu da eğitmenlerin öğrencilerine bire bir ilgi göstermesini sağlar. Haydi gelin BELS dil okulunu ve Malta’da öğrencilik hayatınızın nasıl geçeceğini kısaca anlatalım…

Malta’da Özel İlgiyle Hızlı Yol Katedin!

BELS 15 yıl önce kurulmuş ve sahibi tarafından işletilen sıcak ve samimi bir kuruluştur. Öğrenci ihtiyaçlarına uygun tasarlanan programlar sunan BELS, butik bir anlayışla eğitim vermeyi tercih etmektedir.  

BELS’de eğitmenlerin deneyimi ve kalitesi çok yüksektir. Eğitmenlerin tamımı uluslararası alanda tanınan TEFL niteliklerini taşır ve çok düzgün diksiyona sahiptir. Eğitmen, öğrencini eksik bir noktasını bulduğundan ek içerikler de kullanarak öğrencinin ihtiyaçlarını karşılar, öğrencinin eksik noktasını tamamlaması için uğraşır. Bu özel ilgi öğrencilerin kısa sürede İngilizce seviyelerini yükseltmelerini sağlar.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl İngilizcesi, University Pathway, Volunteer and Study programlarını açmaktadır. Okulda en çok tercih edilen programlar, Genel ve Yoğun İngilizcedir.

Sabahları Berrak Maviliklerin Tadını Çıkarırken, Geceleri Sosyalleşeceksiniz!

Malta öğrenci nüfusu yoğun bir şehirdir. Bu sebeple aktif bir sosyal hayatı vardır. Malta’da dil eğitimi almaya giden öğrencilerin çoğu aldıkları kaliteli eğitimin yanı sıra geçirdikleri keyifli zamanları da sıkça hatırlarlar. Malta’da öğrencilik hayatı oldukça renklidir. Derslerden sonra plajlarda geçirilen zaman, akşamları birbirinden güzel kafelerde arkadaş buluşmalarına yerini bırakır. Malta’nın günün her saati güvenli ve emniyetli olması herhangi bir kaygı taşımadan günün tadını çıkarmanızı sağlar.

Malta çok güzel bir ülkedir. Game of Thrones’un sahnelerinin çekildiği bu güzel ülkede her an bir sete rastlayabilirsiniz. Sete rastlamasanız bile bu kült dizinin çekildiği yerleri ziyaret edebilirsiniz. Malta kültürel ve tarihi mekanlarıyla birçok büyük ülkeden daha fazla şey sunar. Bizans, Arap ve İspanyol hakimiyetlerinden kalmış olan Malta’da tüm bu kültürlerin izini görebilirsiniz. Gerek tarihi mekanlar olarak gerekse kültürel doku olarak Malta çeşitliliğe sahip bir ülkedir. Gezecek görecek pek çok yer bulacaksınız.

Tarihi mekanlar, tarihi eserler, hoş ve sevimli köyler, eşsiz plajlara sahip olan Malta’da kaldığınız süre boyunca kendiniz geliştirecek ve bunun yanı sıra çok eğleneceksiniz.

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Malta’da yıl boyunca güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Okul sahile çok yakın bir konumdadır. Ders aralarında denize girip çıkmak oldukça sıradan bir aktivite haline dönüşecektir. Böylesine canlı bir şehirde sosyalleşememeniz uzak bir ihtimaldir fakat böyle olsa bile okul yardımınıza koşacaktır. Okul; yerel ve uluslararası etkinlikleri bir takvimde size sunmaktadır. Bu takvimden bakarak etkinliklere katılabilirsiniz. Okulun otobüs duraklarına çok yakın olması ulaşım kolaylığı sağlayacaktır. Okulun bir diğer şubesi de Gozo’dadır. Bu iki şubeden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Konaklama

Aile yanı, yurt ve öğrenci evi konaklamaları sunulmaktadır. Okul yurdu 3er yatak odalı 4 komşu daireden oluşmaktadır. Okula 5 dakikalık mesafede bulunur ve içleri konforludur. Aile yanı konaklama da bir diğer alternatiftir. Yanında kaldığınız aileyle sürekli İngilizce konuşacak olmanız sizi hızla ilerletecektir. Bir de öğrenci evi seçeneği vardır. Bu konaklama diğerlerine göre daha yüksek bütçelidir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım