Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Butik Eğitim Anlayışı Özel İlgiyi Beraberinde Getiriyor!

Malta’da Butik İngilizce Dil Okulu

BELS Dil Okulu – Malta

Malta’da dil eğitimi almak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri BELS dil okulu olmaktadır. Öğrenci odaklı eğitim sunan BELS butik bir anlayışla hizmet vermektedir. Bu da eğitmenlerin öğrencilerine bire bir ilgi göstermesini sağlar. Haydi gelin BELS dil okulunu ve Malta’da öğrencilik hayatınızın nasıl geçeceğini kısaca anlatalım…

Malta’da Özel İlgiyle Hızlı Yol Katedin!

BELS 15 yıl önce kurulmuş ve sahibi tarafından işletilen sıcak ve samimi bir kuruluştur. Öğrenci ihtiyaçlarına uygun tasarlanan programlar sunan BELS, butik bir anlayışla eğitim vermeyi tercih etmektedir.  

BELS’de eğitmenlerin deneyimi ve kalitesi çok yüksektir. Eğitmenlerin tamımı uluslararası alanda tanınan TEFL niteliklerini taşır ve çok düzgün diksiyona sahiptir. Eğitmen, öğrencini eksik bir noktasını bulduğundan ek içerikler de kullanarak öğrencinin ihtiyaçlarını karşılar, öğrencinin eksik noktasını tamamlaması için uğraşır. Bu özel ilgi öğrencilerin kısa sürede İngilizce seviyelerini yükseltmelerini sağlar.

Okul; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Mini Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Yıl İngilizcesi, University Pathway, Volunteer and Study programlarını açmaktadır. Okulda en çok tercih edilen programlar, Genel ve Yoğun İngilizcedir.

Sabahları Berrak Maviliklerin Tadını Çıkarırken, Geceleri Sosyalleşeceksiniz!

Malta öğrenci nüfusu yoğun bir şehirdir. Bu sebeple aktif bir sosyal hayatı vardır. Malta’da dil eğitimi almaya giden öğrencilerin çoğu aldıkları kaliteli eğitimin yanı sıra geçirdikleri keyifli zamanları da sıkça hatırlarlar. Malta’da öğrencilik hayatı oldukça renklidir. Derslerden sonra plajlarda geçirilen zaman, akşamları birbirinden güzel kafelerde arkadaş buluşmalarına yerini bırakır. Malta’nın günün her saati güvenli ve emniyetli olması herhangi bir kaygı taşımadan günün tadını çıkarmanızı sağlar.

Malta çok güzel bir ülkedir. Game of Thrones’un sahnelerinin çekildiği bu güzel ülkede her an bir sete rastlayabilirsiniz. Sete rastlamasanız bile bu kült dizinin çekildiği yerleri ziyaret edebilirsiniz. Malta kültürel ve tarihi mekanlarıyla birçok büyük ülkeden daha fazla şey sunar. Bizans, Arap ve İspanyol hakimiyetlerinden kalmış olan Malta’da tüm bu kültürlerin izini görebilirsiniz. Gerek tarihi mekanlar olarak gerekse kültürel doku olarak Malta çeşitliliğe sahip bir ülkedir. Gezecek görecek pek çok yer bulacaksınız.

Tarihi mekanlar, tarihi eserler, hoş ve sevimli köyler, eşsiz plajlara sahip olan Malta’da kaldığınız süre boyunca kendiniz geliştirecek ve bunun yanı sıra çok eğleneceksiniz.

Akdeniz ikliminin hâkim olduğu Malta’da yıl boyunca güneşin ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. Okul sahile çok yakın bir konumdadır. Ders aralarında denize girip çıkmak oldukça sıradan bir aktivite haline dönüşecektir. Böylesine canlı bir şehirde sosyalleşememeniz uzak bir ihtimaldir fakat böyle olsa bile okul yardımınıza koşacaktır. Okul; yerel ve uluslararası etkinlikleri bir takvimde size sunmaktadır. Bu takvimden bakarak etkinliklere katılabilirsiniz. Okulun otobüs duraklarına çok yakın olması ulaşım kolaylığı sağlayacaktır. Okulun bir diğer şubesi de Gozo’dadır. Bu iki şubeden istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Konaklama

Aile yanı, yurt ve öğrenci evi konaklamaları sunulmaktadır. Okul yurdu 3er yatak odalı 4 komşu daireden oluşmaktadır. Okula 5 dakikalık mesafede bulunur ve içleri konforludur. Aile yanı konaklama da bir diğer alternatiftir. Yanında kaldığınız aileyle sürekli İngilizce konuşacak olmanız sizi hızla ilerletecektir. Bir de öğrenci evi seçeneği vardır. Bu konaklama diğerlerine göre daha yüksek bütçelidir.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım