Hemen bize ulaş
Whatsapp’dan
Ulaşın
Mesaj Atın
Sizi Bilgilendirelim
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Vizyon Yurtdışı Eğitim'e göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Göndermiş olduğunuz bilgi formuna istinaden konusunda uzman danışmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Anasayfa
  • yurtdışı eğitim

Bu Şehirde Dil Eğitimi Alırken Kültür Sanata Doyacaksınız!

Melbourne’de En İyi İngilizce Dil Eğitiminin Adresi Kaplan Dil Okulları

Kaplan International Dil Okulu – Melbourne

Melbourne’da tanıtmak istediğimiz bir diğer dil okulu Kaplan International… Dünyanın dört bir yanında eğitim kuruları bulunan Kaplan International’ın Melbourne şubesi uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen lokasyonlardan biridir. Melbourne’un yüksek yaşam standartları ve güvenli bir şehir olması öğrenciler ve ailelerin bu şehri seçmesinde önemli etkenlerdendir.

Hareketli ve Eğlenceli Bir Şehirde Yüksek Kalitede Eğitim Almak İstemez misiniz?

Avustralya’nın en popüler şehirlerinden olan Melbourne’da yer alan Kaplan International uzun yıllardır pek çok uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. Melbourne, Türkiye’ye olan uzaklığı nedeniyle göz korkutan bir lokasyon olsa da öğrenciler için güvenli bir adrestir. İletişim alanındaki kolaylıklar sebebiyle son dönemde bu şehre ilginin artmıştır. Şehirdeki en tercih edilen okullardan biri de uluslararası başarıya sahip olan Kaplan International olmaktadır.

Kaplan International zincir bir okul olduğundan dolayı eğitim kalitesine ve eğitim kalitesinin belirli bir standardın üzerinde olmasına dikkat etmektedir. Bu sebeple dünya çapındaki tüm okullarında aynı standartta eğitim vermeyi amaçlar.  Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleridir… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterilebilmektedir.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Gramer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Gramer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Gramer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Avustralya’nın Paris’inde Kültür Sanat Etkinliklerine Doyacaksınız!

Kültür sanatı seven bir yapınız varsa Melbourne sizin için bir cennet olacaktır. Avustralya’nın Paris’i olarak bilinen şehirde ziyaret edilecek pek çok müze ve sanat galerisi bulunmaktadır. Gezdiğiniz her bir mekân hayata bakış açınızı değiştirecek, sanatsal anlamda kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kozmopolit ve dost canlısı bir halka sahip olan Melbourne’da stressiz, eğlence ve bol sportif aktivite olan bir hayat yaşayabilirsiniz. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan sahil şeridinde sörf yapmayı öğrenebilir, Formula 1 yarışlarını yerinde izleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Docklands’ın merkezinde bulunan Kaplan International merkezi konumuyla da öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlamakta ve sosyal hayatın içine adapte olabilme imkânı vermektedir. Kampüs ünlü alışveriş mağazalarına, sinemaya, restoranlara ve kafelere çok yakındır. Ücretsiz tramvayların düzenli çalışması ve otobüs duraklarının okula yakın konumu tüm şehri gezebilmenizi sağlar.

Melbourne’daki eğitim süreniz boyunca ziyaret edeceğiniz yerlerde çok farklı deneyimler edinebileceksiniz. Örneğin bir kanguruyu ellerinizle besleyebilecek, bir koalaya sarılabilecek, penguenlerin paytak yürüyüşlerini izleyebilecek ve tropikal bir doğal ortamın içinde bulunabileceksiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okul tarafından özenle seçildiğinden herhangi bir güvenlik endişe olmadan aile yanında kalabilirsiniz. Eğer dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarınızla aynı ortamda olmak ve kendi sorumluluğunuzu almak istiyorsanız yurt konaklaması sizin için uygun olacaktır. Konaklama yapacağınız yerin okula olan mesafesi önemlidir. Bu sebeple Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp bu konularda detaylı bilgi alıp, kararınızı ona göre vermenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım