Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • dil öğrenme

Bu Şehirde Dil Eğitimi Alırken Kültür Sanata Doyacaksınız!

Melbourne’de En İyi İngilizce Dil Eğitiminin Adresi Kaplan Dil Okulları

Kaplan International Dil Okulu – Melbourne

Melbourne’da tanıtmak istediğimiz bir diğer dil okulu Kaplan International… Dünyanın dört bir yanında eğitim kuruları bulunan Kaplan International’ın Melbourne şubesi uluslararası öğrenciler tarafından sıkça tercih edilen lokasyonlardan biridir. Melbourne’un yüksek yaşam standartları ve güvenli bir şehir olması öğrenciler ve ailelerin bu şehri seçmesinde önemli etkenlerdendir.

Hareketli ve Eğlenceli Bir Şehirde Yüksek Kalitede Eğitim Almak İstemez misiniz?

Avustralya’nın en popüler şehirlerinden olan Melbourne’da yer alan Kaplan International uzun yıllardır pek çok uluslararası öğrenciye eğitim vermektedir. Melbourne, Türkiye’ye olan uzaklığı nedeniyle göz korkutan bir lokasyon olsa da öğrenciler için güvenli bir adrestir. İletişim alanındaki kolaylıklar sebebiyle son dönemde bu şehre ilginin artmıştır. Şehirdeki en tercih edilen okullardan biri de uluslararası başarıya sahip olan Kaplan International olmaktadır.

Kaplan International zincir bir okul olduğundan dolayı eğitim kalitesine ve eğitim kalitesinin belirli bir standardın üzerinde olmasına dikkat etmektedir. Bu sebeple dünya çapındaki tüm okullarında aynı standartta eğitim vermeyi amaçlar.  Kaplan Dil Okullarının tüm dünyada yaygın olmasının nedenlerinden biri şüphesiz kendilerine has eğitim sistemleridir… Kısa sürede hızlı ve etkili bir ilerleme sağlanan eğitim sisteminde zorlanmadan ve keyifle hızlı bir gelişme gösterilebilmektedir.

Peki bu keyifli ve hızlı ilerleme nasıl kaydediliyor diye soracak olursanız kısaca özetleyelim… Gelişmiş K+ adı verilen eğitim sisteminin Knotes, Ktools, Kextra, Kclubs adlı 4 temel noktası bulunuyor. Tüm bu noktalar; öğrencinin sosyal yaşama adapte olacak İngilizce seviyesine bir an önce ulaşmasını amaçlıyor. Örneğin; kilit ve güncel olaylara dayanarak hazırlanan ders kitapları sayesinde öğrenci; Gramer ile boğuşmadan, sokağa çıktığı anda ana dili İngilizce olanlarla iletişim kurabilecek temel konuşmaları öğreniyor. Çünkü kitaplarda Gramer yapıları günlük hayatın içinden konuşmalarla öğretiliyor. Öğrenci Gramer kalıplarını öğrenirken aslında günlük hayattaki sohbetlere de kendini hazırlamış oluyor.  

Okulda her 5 haftada bir yapılan değerlendirme testleri ve görüşmeleriyle, gösterdiğiniz ilerleme incelenir ve uygun görülürseniz bir üst kura geçirilirsiniz.

Avustralya’nın Paris’inde Kültür Sanat Etkinliklerine Doyacaksınız!

Kültür sanatı seven bir yapınız varsa Melbourne sizin için bir cennet olacaktır. Avustralya’nın Paris’i olarak bilinen şehirde ziyaret edilecek pek çok müze ve sanat galerisi bulunmaktadır. Gezdiğiniz her bir mekân hayata bakış açınızı değiştirecek, sanatsal anlamda kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Kozmopolit ve dost canlısı bir halka sahip olan Melbourne’da stressiz, eğlence ve bol sportif aktivite olan bir hayat yaşayabilirsiniz. Eşsiz bir güzelliğe sahip olan sahil şeridinde sörf yapmayı öğrenebilir, Formula 1 yarışlarını yerinde izleyebilir, uzun doğa yürüyüşleri yapabilirsiniz.

Docklands’ın merkezinde bulunan Kaplan International merkezi konumuyla da öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlamakta ve sosyal hayatın içine adapte olabilme imkânı vermektedir. Kampüs ünlü alışveriş mağazalarına, sinemaya, restoranlara ve kafelere çok yakındır. Ücretsiz tramvayların düzenli çalışması ve otobüs duraklarının okula yakın konumu tüm şehri gezebilmenizi sağlar.

Melbourne’daki eğitim süreniz boyunca ziyaret edeceğiniz yerlerde çok farklı deneyimler edinebileceksiniz. Örneğin bir kanguruyu ellerinizle besleyebilecek, bir koalaya sarılabilecek, penguenlerin paytak yürüyüşlerini izleyebilecek ve tropikal bir doğal ortamın içinde bulunabileceksiniz.

Konaklama

Okul aile yanı ve yurt konaklaması sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar okul tarafından özenle seçildiğinden herhangi bir güvenlik endişe olmadan aile yanında kalabilirsiniz. Eğer dünyanın dört bir yanından gelen yaşıtlarınızla aynı ortamda olmak ve kendi sorumluluğunuzu almak istiyorsanız yurt konaklaması sizin için uygun olacaktır. Konaklama yapacağınız yerin okula olan mesafesi önemlidir. Bu sebeple Global Vizyon danışmanlarıyla görüşüp bu konularda detaylı bilgi alıp, kararınızı ona göre vermenizi öneririz.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım