Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

BSBI-Berlin School of Business Innovation ve University of Europe Applied Science okulları Global Visions Danışman Gezisi ve Gözlemleri

BSBI-Berlin School of Business Innovation ve University of Europe Applied Science okulları Global Visions Danışman Gezisi ve Gözlemleri

BSBI-Berlin School of Business Innovation ve University of Europe Applied Science okulları gezisi

Herkese merhabalar 😊 Ben Global Vizyon Danışmanlarından Nilüfer. Sizlere Almanya’nın başkenti ve Avrupa’nın en büyük şehirlerinden biri olan Berlin’e Kasım ayında yaptığım geziden kısaca bahsetmek istiyorum. Üç buçuk milyon nüfusa sahip olan bu havalı şehire yaptığım gezinin amacı hem çok kültürlü yapısını tanımak hem de Berlin School of Business Innovation ve University of Europe Applied Science okullarının kampüslerini görüp size kendi deneyimlerimi aktararak eğitim hayatınız için en doğru yönlendirmeyi yapabilmekti.

Bu geziden önce Erasmus programı kapsamında Fransa’nın Strazburg şehrinde aldığım eğitim sırasında yaptığım bir gezide Berlin’i görme şansım olmuştu. Almanya’nın en önemli kültür, sanat, eğlence ve eğitim merkezlerinden biri olan Berlin öğrencilere eşsiz deneyimler yaşama şansı tanıyan bir destinasyon. Global Vizyon sayesinde yaptığım bu ikinci Berlin seyahatimle bu düşüncemi pekiştirmiş oldum. Berlin bilindiği üzere Türklerin de yaşamak için yoğun olarak tercih ettiği şehirlerden bir tanesi. Bu sebeple Türk öğrencilerin hem yabancılık çekmeyeceği hem de Avrupa ruhunu sonuna kadar hissedeceği bir şehir.

Berlin’e ayak bastıktan sonra ilk rotamız Brandenburger Kapısı’na çok yakın merkezi lokasyonuyla dikkat çeken University of Applied Science oldu. Alman eğitim sistemini benimsemiş olan University of Europe öğrencilerinin yapmış olduğu sanatsal çalışmalarla duvarlarını süslemiş ve modern iç tasarımıyla da fazlasıyla ilgi çekici hale gelmişti.
Okula ilk gittiğimizde Yurtdışı eğitim danışmanları için hazırlanmış olan bilgilendirici bir konferansla karşılandık. University of Europe Bu konferansın ana teması Almanya’da eğitim ve sonrasında kariyer planı olan öğrencilerin mesleki anlamda nasıl yönlendirilmesi gerektiğiyle alakalıydı. MBA, IT ve mühendislik alanlarında ön plana çıkan bu okul, Almanya’daki iş alanlarının yoğunluğa göre istatistiklerinden tutun mezunlarının yıllık ortalama ne kadar gelir elde edeceğine kadar detaylı bir araştırma yapmış olup ve bu araştırmalar sonucu elde ettikleri bilgileri bizimle paylaştılar.

Öğrencilerin University of Europe’da kendi yaşadıkları deneyimleri de birinci ağızdan dinleme şansı buldum. Bir Alman Devlet Üniversitesinden EU’ya geçiş yapan bir öğrencinin ağzından bu süreçteki memnuniyetini dinleme şansım da oldu. Kendisi devlet Üniversitelerindeki işleyişten memnun olmadığı için University of Europe’a geçiş yapmış eğitim kalitesi konusunda ve işleyiş konusunda gayet memnun kalmıştı. Uluslararası öğrncilerin genellikle Alman devlet üniversitelerine gitmek istediklerine ancak devlet üniversitelerinin sisteminin bekledikleri gibi çıkmayacağını da belirtti. Devlet üniversitelerinde öğrenci sayısı çok fazla olduğu için öğretmenlerle direkt olarak iletişim kurmak oldukça zordu, özel okulların sunduğu kariyer merkezi gibi olanaklar yoktu ve derslere, Alman devlet üniversitelerinin disiplin sistemine de uyum sağlamak çoğu öğrenci için zorlayıcı olabiliyordu. Bu yüzden University of Europe’a geçmekten çok memnun olduğunu ve burada öğretmenlerle birebir iletişim sağlayabilmenin sağlıklı olduğunu belirtti.

 

Gezimizin ikinci rotası, Berlin’in Neukölln bölgesinde bulunan Berlin School of Business and Innovation oldu. Neukölln bölgesi birçok Türk öğrencinin de popüler lokasyonu olan Kreuzberg bölgesinde metro ile yaklaşık 15 dakika uzaklıkta bulunuyor. Gittiğimizde bizi, Berlin School of Business and Innovation’ın eski mimari yapısı bozulmadan restore edilmiş Alte Post binası karşıladı. Eski bir postane binası olan Alte Post’un içi öğrenciler için oldukça teknolojik ve modern sınıflarla dizayn edilmişti. Törenin açılışını, Berlin School of Business and Innovation öğrencileri tarafından tasarlanan ve Berlin’in simgesi olan yapay zeka bir ayı ile yaptılar. Ayrıca yine öğrencilerin kendi çalışması olan okulun birlikte çalıştığı Università Telematica Internazionale Uninettuno’nun temsilcilerinin hologram üzerinden konuşması ile sunum devam etti. Modern sınıflar ile dikkat çeken okulda, sınıfların yanı sıra öğrencilerin hem birlikte vakit geçirebilmesi hem de ders çalışabilmesi için binanın birçok bölümünde ayrı çalışma alanları dizayn edilmişti. Burada öğrenciler hem arkadaşları ile ders çalışabiliyor hem de kitap okuyabiliyordu. Okul gezimizi Berlin School of Business and Innovation’dan mezun olmuş ve aynı zamanda okulun öğrenci işlerinde işe başlamış Ukraynalı bir öğrenci ile birlikte gerçekleştirdik. Bu noktada, okulun kariyer merkezinin çok aktif çalıştığını ve partner olduğu şirketler ile öğrencilere çeşitli staj ve iş imkanları sunduğundan bahsetti. Okulun girişinde yer alan bir bölümde okulun akademik ve profesyonel partnerlerinin logoları ile belirtildiği bir bölüm de bulunuyordu.

Daha sonrasında Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ile Berlin School of Business and Innovation’a gitmiş olan iki öğrencimiz ile buluşup kahve içme şansım oldu. Öğrencilerimiz data analytics bölümünü tercih etmiş ve yaklaşık bir ay öncesinde eğitimlerine başlamışlardı. Okuldan ve hocalardan gayet memnun olmakla birlikte aynı zamanda okulda verilen ücretsiz Almanca derslerinden de faydalanıyorlardı. Yeni kampüsteki olanakların öğrenciler için oldukça faydalı olduğu görüşündeydi ikisi de. Sohbetimizin sonrasında birlikte bir video ve fotoğraf çekip vedalaştık. Böylece gönderdiğimiz öğrencilerimizin Berlin School of Business and Innovation deneyimlerini de ilk ağızdan dinlemiş ve sizlere aktarmış olduk, videomuzu Global Vizyon Yurtdışı Eğitim instagram adresimizde bulabilirsiniz 😊

   

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım