Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Brighton’da Eğitim İngilizce Dil Okulları ve Üniversiteler

Brighton’da Eğitim

İngilizce Dil Okulları, Üniversiteler, Liseler ve Yaz Okulları

Brighton kendisine has tarihi ve mirası, modern sanatı, canlı kafeleri, büyük alışveriş mağazaları ve hareketli gece yaşamıyla bilinen bir sahil kentidir. Kentin havasını tamamen değiştiren sahil hattı şehrin her yerinden kolayca ulaşılabilir bir konumda yer alır. 1750’lerden gelen kıyı kenti havasıyla Brighton, üst düzey kraliyet ailesi topluluğu ve 4. Kral George’a yaptığı ev sahipliğiyle tanınır. Muhteşem ihtişamıyla The Royal Pavilion görülmesi gereken en önemli yerlerden biridir.

Brighton, sahil kenarındaki  çok iyi kafeleri, modern sanat ve beach voleybolu gibi faaliyetleriyle, balıkçıları ve sanatçı stüdyolarıyla  her zaman sıcaklığını korumuştur. Bunun yanı sıra Brighton İskelesi’nde bazı klasikleşmiş eğlence faaliyetleriyle de zaman geçirilebilir. Ayrıca Brighton’daki görkemli ve ilginç mağazalarda alışveriş yapmak başka bir eğlence kaynağıdır. Antikadan mücevhere kadar her şey buradaki mağazalarda bulunur.  

Şehir müzesinde çağdaş el sanatları, doğu sanatı ve uluslararası 20. yüzyıl sanat ve tasarım koleksiyonları sergilenmektedir. Her Mayıs ayında geleneksel olan ve  İngiltere’nin en büyük ve en gösterişli sanat festivali özelliğine sahip Brighton Festivali düzenlenmektedir. Etrafındaki 400 restoran, çok çeşitli konaklama seçenekleri ve Londra’dan 49 dakika mesafedeki Güney sahilindeki yeri ile Brighton farklılığını hissettiren bir kenttir.

Brighton ve Türkler

Brighton Türk öğrencilerin  yoğun bir şekilde tercih ettiği İngiltere sahil şehridir. Brighton dil okulları yönünden çok zengindir. Yaklaşık 20-25 civarında İngilizce dil okulu Brighton ve Brighton şehrinin bir semti olan Hove kasabasında bulunmaktadır. Brighton sadece Türk öğrencilere değil, dünyanın dört bir yanından gelen binlerce öğrenciye eğitim sunmaktadır. Özellikle Avrupa ülkelerinden gençler ve yetişkinlerin yaz aylarında tercih ettikleri şehri Türk öğrenciler yaz ayları dışında da tercih etmektedirler. Yaz aylarında genelde 3-4 haftalık kurslar giden Türk öğrenciler, diğer dönemlerde 3-6-9 aylık paket programları tercih ederler. Özellikle St Giles Colleges, House of English, LSI ve Eurocentres Türk öğrencilerin ve Avrupalı öğrencilerin tercih ettiği dil okullardır.

Brighton’da uzun dönem için bulunan Türk  öğrenciler genelde part-time öğrenci işlerinde çalışmakta ve bazı masraflarını karşılamaktadırlar. Özellikle otel, restoran, büfe işlerinde çalışan Türk öğrenciler için Londra’dan sonra en kolay iş bulunan yer Brighton’dır. 

Brighton Dil Okulları

EC English
St Giles Colleges
Oxford International
LSI Brighton
Brighton Language College
Eurocentres Brighton
Sprachcaffe Brighton
Kings Brighton
Regent Language Training: Brighton
Castle School of English

Brighton İngilizce yaz okulları 

Bucksmore School
Embassy Summer Sussex University
St Giles Summer English
Brighton College Summer course
University of Sussex Summer School


Brighton Üniversiteleri

Sussex Üniversitesi
Brighton Üniversitesi

Brighton Liseleri

Brighton College
Roedean School
Bellerbys College Brighton

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım