Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş
  • yurtdışı eğitim

Bournemouth’da Eğitim İngilizce Dil Okulları ve Üniversiteler

Bournemouth’da Eğitim

İngilizce Dil Okulları, Üniversiteler, Liseler ve Yaz Okulları

Uluslararası konumda Avrupa’nın en önemli tatil bölgelerinden birisi olan Bournemouth her yaştan ve her milletten milyonlarca insanın ilgisini çekmektedir. 7 mil uzunluğundaki kumsalı, etkileyici gece yaşamı, birinci sınıf kalitedeki güzellikleri, güzel bahçeleri ve yaz festivalleri ile herkese eğlence adına verdiği sözü tuttuğunu göstermiştir. Bournemouth en etkileyici şehir olma özelliğini taşırken İngiltere’nin en iyi tatil yeri olma özelliğini de beraberinde taşıma görevini üstlenmiştir.

Şehir merkezinde birçok alışveriş merkezi bulunmakla beraber ilginç küçük dükkanlarda alışveriş için uğrak yeri olmaktadır. Şehirdeki mimari Victorian dönemini yansıtmaktadır. Meydanın yeni çehresi de Victorian mimarisini tamamlamaktadır adeta. Bournemouth kültür mirası ve şok edici güzellikteki kırsal alanları ziyaretçilerin ilgisini çekerken şehir merkezi ve sahil şeridi birbirlerini tamamlama rolünü üstlenerek şehrin her yönüyle cezbedici bir güzelliğe bürünmesini sağlamıştır.

Batıya doğru uzanan değişik şekillerdeki tepeler üzerinden mükemmel bir deniz manzarası görülmektedir. Inland ve Dorset kasabaları, kültür ve edebiyat mirası bakımından çok zengindir ve Thomas Hardy’nin birçok klasiğine ilham kaynağı olmuşlardır. Doğuya doğru New Forest, tipik bir İngiltere sembolü olarak yerini alır ve ayrıca tarihi kalıntılar ve ilginç ev mimarileri inişli çıkışlı kırsal alanlarla bütünleşmiştir.

Bournemouth ve Türkler

Bournemouth İngiltere’nin en güzide tatil beldesi olarak pek çok Türk öğrenci için cazip bir şehirdir. Şehirde bulunan çok sayıda İngilizce dil  okulunda, üniversitede ve diğer kolejlerde çok sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında birçok Türk öğrenci Bournemouth’da dil eğitimi yapmaktadır. Diğer dönemlerde ise azımsanmayacak sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. Türk öğrencilerin önemli bir bölümü, Kaplan English, Westbourne Academy, Kings School ve Cavendish College gibi dil okullarını tercih ederken bir bölümü ise MLS ve Bournemouth School of Marketing gibi mesleki sertifika ve diploma programı veren okulları tercih etmektedir. Bazı öğrenciler ise başarılı bir dil eğitimi sonrası Bournemouth University’de eğitimlerine devam etmektedir.

Bournemouth Üniversitesinde eğitim yapan Türk Öğrencilerin önemli bir bölümü şehirde part-time çalışarak eğitimlerine devam etmektedir. Özellikle restoran, otel ve kafelerde çalışan çok sayıda Türk öğrenci bulunmaktadır. 

Bournemouth Dil Okulları

Kaplan English
Westbourne Academy
ETC International
Bournemouth School of English
BEET Language Centre
Eurocentres Bournemouth
Kings Bournemouth
Sprachcaffe Bournemouth
Europa School of English
Bright School of English
Cavendish School of English
British School of Marketing International
Anglo-Continental
Regent Scanbrit

Bournemouth Gençler için Yaz Okulları

Anglo Continantal Summer School
Nike Tennis at Canford School
St Giles Junior Summer Course Bournemouth
Clayesmore
IP International Projects
Bournemouth Universitesi

Bournemouth Liseleri

Talbot Heath School
Bournemouth Collegiate School

Bizimle konuşun

Dilediğiniz lisans projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım