Bize Ulaşın
Duyurular
Kampanyalar
Başvuru Formları
Hemen bize ulaş

Bize Ulaşın

Whatsapp’dan
Ulaşın

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

Ön Başvuru Whatsapp
Kişisel Bilgileriniz
Yurtdışı Eğitim Programları hakkında bilgilendirme maili almak istiyorum.
Lütfen Onay Kodunu Giriniz

Bilgilerinizin bize iletilmesi için Kullanıcı Veri Koruma Kanunu gereği numaralı telefonunuza SMS olarak gönderilen onay kodunu lütfen aşağıdaki kutucuğa giriniz:

Size En Yakın Zamanda Döneceğiz.

Global Visions ön bilgi formunu doldurduğunuz için çok teşekkür ederiz. Yurtdışı eğitim, çalışma ve vize programlarına son aylarda büyük talep olduğu için sizlere dönüş yapmakta bazen gecikmeler yaşanabiliyor. O nedenle sizden ricamız uygun bir zamanda mutlaka ofislerimize doğrudan ziyaret etmeniz olacaktır. Yüz yüze görüşmelere daha fazla zaman ayırabilmekteyiz. Yurtdışı eğitim ve çalışma vizeleri zaman alabilmekte ve özellikle maddi durumla ilgili belgeler konsolosluklar tarafından sorulmaktadır. Bu nedenle görüşmelere gelirken eğitim durumunuz, kariyer durumunuz ve bankada bulunan para miktarını gösteren belgeleri de sunarsanız, çok daha hızlı çözümler üretebiliriz.

Anasayfa
Global Visions International Education

Global Visions International Education tüm gün boyunca online ve ofis görüşmeleri ile sizlere hizmet vermektedir.


Yapmanız gereken tek şey online yada yüz yüze görüşmenizin randevusunu önceden oluşturmanız. Lütfen ofis görüşmeleriniz ya da online görüşmeleriniz için randevu oluşturunuz.


Ocak, Mayıs ve Eylül 2024 dönemi için ÇOK ÖZEL FİYATLARLA DIL OKULLARI, ÇALIŞMA İZİNLİ DİPLOMA PROGRAMLARI, WORK AND STUDY, WORK AND TRAVEL, MAAŞLI STAJ kayıtlarımız ve YURTDIŞI ÜNİVERSİTELERİNİN ÖZEL TÜRKİYE BURSLARIYLA GÜZ 2024 AKADEMIK KAYITLARI devam etmektedir.


Uzman danışmanlarımız sizlere aşağıdaki numaralardan telefon veya WhatsApp yoluyla destek vermekte, hem ofiste yüz yüze görüşme hem de çevrimiçi video kanalları ile görüşme yapmaktadır.


Work and Study ve Akademik Programlar hakkında detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey ofis yada online randevusu oluşturmak yada aşağıdaki numaralardan uzman danışmanlarımıza telefon yada WhatsApp ile ulaşmak.


Danışmanlarımızın uzmanlık alanlarını ve GSM/Whatsapp numaralarını aşağıda bulabilirsiniz . Dilerseniz yüz yüze yada online görüşme yapmak için kendileri ile direk iletişime geçebilirsiniz.


Türkiye'nin Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Santral : 0212 244 25 72
Merkez Santral Hattı: +90 212 249 1981
Merkez Santral CEP Hattı (Sadece Aramalar için): +90 533 747 64 21
Merkez Whatsapp Hattı (Sadece Whatsapp Yazışmaları için):
+90 535 643 31 81 


Çalışma İzinli Programlar – Work and Study – Akademik Programlar- Dil Okulları- Yaz Okuları- Work and Travel – Maaşlı Staj Tüm Departmanlar için Randevu oluşturabileceğiniz Direk Santral Numaralarımız


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


(İngiltere, Kanada, İrlanda, Malta, Amerika, Dubai, Avustralya Çalışmalı Diploma Programları, Work and Study , Dil Okulları , Yaz Okulları- İngiltere Childcare Programları)


GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Akademik Üniversite Departmanı

 

GSM & WhatsApp

+90 535 643 31 81 


Yurtdışı Lise Departmanı

Güler Taylan Akar : +90 533 276 58 82


Work and Travel Work and Study Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72

Evrak Hatti(Sadece WhatsApp) : +90 507 388 4405


Global Vize Departmanı

Merkez Santral: 0212 244 25 72


ŞUBELERİMİZ

Ankara Şube – +90 541 571 03 90

Izmir Şube – +90 530 774 46 01

Antalya Şube – +90 242 316 48 87

Bodrum İrtibat - +90 535 643 31 81
İngiltere İrtibat - +44 7908 577897

Toronto - +1 437 830 07 28


TURSAB A grubu seyahat acentemiz uçak biletleri için:

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Muhasebe Departmani

Erkut Sahin - erkutsahin@globalvizyon.com


Ayrica mail adresimizden ya da web sitemizde yer alan başvuru formumuzdan da bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


E-mail : info@globalvizyon.com


Ön Başvuru Formu :globalvizyon.com/yurtdisi-egitim-ve-kariyer-programlari/
Hemen Bize Ulaş

Bayswater College Londra İngilizce Dil Okulu

Bayswater London Central Hakkında Genel Bilgiler

Bayswater London Central 1970 yılında kurulmuştur, British Council ve Dijital Pazarlama Enstitüsü tarafından akreditedir ve bunun yanında da English UK ve ALTO üyesidir.

Bayswater London Central, çevresine yakın metro istasyonlarına sadece birkaç dakika uzaklıktadır, bu da burayı hem çalışmak hem de keşfetmek için mükemmel bir yer haline getirir. 

Londra'nın en ünlü turistik yerlerinden bazılarına yakınlığı göz önüne alındığında: Hyde Park, Notting Hill, Little Venice ve çok daha fazlası, öğrencilerin Londra'nın tadını çıkarmaları ve ömür boyu sürecek anılar yaratmaları için ideal bir yer olduğunu kanıtlamıştır.

Okulun kendisi zaman içinde değişmiştir ve artık 21. yüzyıl için yapılmış olanaklarla donatılmıştır; her sınıfta akıllı tahtalar vardır, çağdaş mobilyalar ve iç tasarıma sahiptir. Bunun yanında da öğrencilere dört öğrenci salonu ve öğrencilerin rahatlamaları ve ders çalışmaları için çok sayıda alanla evden uzakta bir ev sunulmaktadır. 

Bayswater London Central, çeşitli özellikleri ile yurtdışında dil okulunda okumak isteyen dünyanın çeşitli yerlerindeki öğrenciler ve Türk öğrenciler için popüler bir seçenektir.

Neden Bayswater London Central?

Eurocentres ve Bayswater'ın bir araya gelmesi, uluslararası eğitimde yeni bir dönemi temsil etmektedir. Bayswater London Central’ın kolektif deneyimleri, günümüz uluslararası eğitim sektöründe bir güç merkezini temsil etmektedir.

Bayswater London Central, Günümüz öğrencileri için tasarlanan merkez ağı, değerli mesleki becerileri öğrenme, yaşamı değiştiren deneyimlere ilham verme ve öğrencilere geri vermenin değerini öğretme şansı sunuyor.

Sınavlar, iş dünyası, 21. Yüzyıl Becerileri ve daha fazlası için kurslar ile Bayswater London Central, unutulmaz bir çalışma deneyimi ile öğrencilerin hedeflere ulaşmalarına yardımcı olacaktır.

Bayswater London Central, yeni bir dil öğrenmenin kişisel bir deneyim olması gerektiğini ve herkesin aynı nedenlerle çalışmadığı düşüncesini ön planda tutmaktadır. Bundan dolayı da her bir öğrencinin hayatta arzuladıkları konumlara gelmeleri için ekstra çabalar sarf etmektedir.

Bayswater London Central girebilmek için dil yeterliliği önemli etkenlerden bir tanesidir. Lisans ya da yüksek lisans öncesi dil yeterlili kazanabilmek ve sınavlardan yüksek notlar alabilmek için İngiltere'de dil okulu eğitimini tercih edebilirsiniz.

Bayswater London Central Kursları

Bayswater London Central’da dil kursları ve meslek kursları verilmektedir. Öğrenciler diledikleri programa yazılıp, diledikleri eğitimleri alabilmektedirler. 

Bayswater London Central’da verilmekte olan kurslar;

Bayswater London Central Dil Kursları:

İngilizce:

 • Genel İngilizce Kursu
 • IELTS Hazırlık Kursu 
 • Cambridge Hazırlık Kursu 
 • Üniversite Hazırlık Kursu
 • İş İngilizcesi Kursu
 • Bire Bir İngilizce Kursu

Fransızca:

 • Genel Fransızca Kursu
 • İş Fransızcası Kursu
 • DELF/DALF Hazırlık Kursu
 • Bire Bir Fransızca Kursu

Bayswater London Central Meslek Kursları:

 • Dijital Pazarlama Kursu
 • Moda İletişimi Kursu 
 • Lüks Marka İşletmesi Kursu

İngiltere'de lisans eğitimi akademik kariyer konusunda sizlere avantaj sağlar. İsterseniz eğitim sistemi ve lisans bölümleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için İngiltere'de Lisans Eğitimi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bayswater London Central Yaş Dağılımları ve Ulus Dağılımları

Bayswater London Central’da yurtdışında dil okulunda okumak isteyen Türk öğrenciler ile birlikte aynı zamanda dünyanın çeşitli yerlerinden ve farklı kültürlerinden öğrenciler bulunmaktadır. 

Bayswater London Central’da çoğunlukla genç öğrenciler bulunsa da yetişkinler de yer alabilmektedir. Yaş ortalaması ele alındığında ise, yaz aylarında yaş ortalaması 20 iken, yılın geri kalan zamanlarında ise 28 olmaktadır.

Bayswater London Central’da çoğunluk olarak Alman, Fransız ve İtalyan öğrenciler bulunmaktadır. Aynı zamanda okulda büyük bir oranda Rus, Polonyalı, İsviçreli, Japon ve İspanyol öğrenciler de bulunmaktadır.

Bayswater London Central Sosyal Aktiviteleri

Bayswater London Central’da öğrenciler, diğer öğrencilerle tanışırken İngilizcelerini geliştirebilir ve aynı zamanda sosyal programlara katılarak eğlenebilirler. 

Her gün gerçekleştirilen etkinlikler arasında sinema gezileri, dışarıda yemek, kahve ve sohbet, el sanatları, spor ve çok daha fazlası yer almaktadır.

Bunların yanında;

- Tiyatro

- Pub sosyal gecesi

- Sohbet klübü

- Müzeler ve sanat galerileri 

- Bowling

Gibi aktiviteler de yer almaktadır.

Öğrenciler aynı zamanda Big Ben, Buckingham Sarayı, Harrods, London Eye, Kessington Sarayı, Madame Tussaud's, Westminster gibi ünlü turistik yerleri de ziyaret edebilirler.

Bayswater London Central Konaklama Seçenekleri

Bayswater London Central öğrenciler için çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır. Okulun 3 adet öğrenci yurdu seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda okul, yurtdışında okumak isteyen Türk öğrencilere aile yanı konaklama seçeneği de sunmaktadır.

Yurtlar;

Grand Felda House London

Grand Felda House güzel bir konumda bulunmaktadır ve Wembley Park metro istasyonu ile sadece beş dakikalık yürüme mesafesindedir. Londra ve dünyaca ünlü Wembley Stadyumu’na sadece on dakikalık kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

Grand Felda House’un tesisleri içerisinde ücretsiz yüzme havuzu, spor salonu, ortak salon, sinema odası, oyun odası ve Wi-Fi bulunmaktadır.

Scape Canada Water

Scape Canada Water, öğrenciler düşünülerek inşa edilmiş yepyeni bir öğrenci yurdudur. Londra'da geçirilecek zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için ihtiyaç duyulan her şeyin burada bulunmaktadır. Rezidans, 7/24 resepsiyonla güvenli ve emniyetlidir. Modern tesisleri ve olanakları arasında ortak mutfaklar, oyun odası, her türlü hava koşuluna uygun spor sahası, mini golf, çatı terasları, tesis bünyesinde spor salonu ve sinema odası bulunmaktadır.

Adından da anlaşılacağı gibi, Canada Water'ın çevresinde yürüme mesafesinde bazı güzel su kaynakları vardır. Yan tarafındaki küçük rıhtımın yanı sıra Surrey Rıhtımları'nda sadece 10 dakikalık yürüme mesafesinde daha büyük bir rıhtım var. Scape Canada Water'ın hemen köşesinde, Londra'nın ünlü Printworks gece kulübü ve müzik mekanı yer almaktadır.

Chapter Portobello, London

Regent Kanalı boyunca yer alan bu rezidans gösterişli bir atmosfere sahiptir ve Little Venice, Notting Hill ve Portobello Antikalar Pazarı'nın hareketli semtlerine yakındır. Mağazalar, süpermarketler, kafeler ve restoranlar rezidansa yakındadır.

Chapter Portobello London, öğrencilerin dinlenebileceği, ders çalışabileceği ve arkadaş edinebileceği birinci sınıf tesislere sahiptir. Yakındaki metro istasyonlarına giden, sabah ve öğleden sonra kalkan ücretsiz servisler bulunmaktadır.

Bayswater London Central’ın konaklama seçenekleri ve konaklama ücretleri gibi konular hakkında detaylı bir bilgi alabilmek için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

İngiltere’deki dil okullarında genel olarak sosyal olanaklar ve konaklama imkanları üst düzeydedir. Detaylı bilgi almak için İngiltere’de Eğitim ve Yaşam Giderleri adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

Devamını Oku

Bayswater London Central Fiyatları

Bayswater London Central maliyetlerini ve yaşam masraflarını en aza indirmek için İngiltere’de work and study sayfamızı ziyaret edip detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 

Bayswater London Central Öğrencilere Sağlanan Burslar ve İmkanlar

Bayswater London Central’ın burs olanakları, başvuru şartları ve değerlendirme süreci gibi konular hakkında detaylı bir bilgi alabilmek ve bu fırsatlardan yararlanabilmek için Global Vizyon danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. 

Firmamız yurt dışı eğitim danışmanlığı konusunda uzman bir kuruluş olarak, başvuru süreciniz boyunca size rehberlik sağlayacak ve burs imkanlarından en iyi şekilde yararlanmanız adına size özel danışmanlık hizmetleri sunacaktır.

Bizimle konuşun

Dilediğiniz dil eğitimi projesini birlikte oluşturmaya başlayalım.

Hemen Sizi Arayalım